Şimdi Ara

Turkcell T60 alınır mı ? 2 sene dayanır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia lumia 925 telefonum var 1,5 senedir sıkıldım kamerası çok kötüleşti t60 almayı düşünüyorum sizce değer mi ? m4 aqua a3 te alabilirim ama piyasa farkı çok 400 tl falan t60 ta daha az peşin alacak bir durumum yok 24 ay taksitle alacağım.br de taksitle 2. el tel satan yerler var mı İstanbul da bilgisi olan söylere sevinirim

• türkcell t20 ve t50 den biliyorum, türkcell operatör telefonları iyi değil.
    m4 aqua alabilirsin android 6 güncelleştirmesini de alacak. türkcell'in güncelleme vereceğini zannetmem.
  • Ayni sekilde telefon alırken bende dusundum t60 ı 889 tl mi neydi guzel telefon ama ben g2 yi onerirrim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadirato K kullanıcısına yanıt
    m4 aqua aldım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: strange01

m4 aqua aldım hocam

Hayırlı olsun, güzel seçim.

• HHayırlı olsun 1 hafta sonra goruslerini paylasirsan iyi olur

• kadirato K kullanıcısına yanıt
    paylaşırım hocam ilk olarak da tasarımı üst seviye xperialardan farksız ekranını sevdim kamerasının da ışıkta bir eksiği yok hafıza konusuna gelirsek 16 gb sd kart aldım çok oyun oynayan biri değilim dead trigger ı yükledim sd ye falan atım oynadım bir sıkıntı olmadı ısınması da normal seviyede hatta lumia 925 ten sonra az denilebilecek seviyede akıcılık konusunda da bir sıkıntı yok bence gayet alınabilir bir telefon
  • strange01 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 13 Ekim 2015; 13:40:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.