Şimdi Ara

İnternetim Normal mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu bağlantı Twitch yayını yapmak için yeterli mi. Uploadım bana düşündürücü geliyor. TTNET 16 mbit UltraNet kullanıyorum.

İnternetim Normal mi ?

• Upload sıkıntı bölgede vdsl veriyorlarsa 2 mbit upload veriyorlar bir nebzede olsa iyi.
  • İlgi alaka için teşekkür ederim.
  • Bölgenizde VDSL2 veriliyorsa 2 mbps upload alırsınız.
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    HOcam VDSL nin daha üstü ne oluyor ? O hipernet paketlerimi acaba ? Aydınlatıesanız sevinirim hocam.
  • mulina kullanıcısına yanıt
    VDSL2 hattınıza verilen sinyal türüne deniyor, Hipernet Vdsl2 ile veriliyor.
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam Bu twitch de kamera uploadı olacak ve yayın uploadı ne kadar daha burdaki olanklarla yükseltebilirim bağlantımı ? Uploadımı yüksetmelerini isteyemezmiyim ?
    Bu yayın konusu hakkında pek bilgi sahibi değilim, kullanan arkadaşlar sizi bilglendirecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 12 Ekim 2015; 19:52:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulina

Arkadaşlar bu bağlantı Twitch yayını yapmak için yeterli mi. Uploadım bana düşündürücü geliyor. TTNET 16 mbit UltraNet kullanıyorum.

İnternetim Normal mi ?

Merhaba,
    ben Uydunet e yeni üye oldum. Binanızda varsa deneyin. çok iyi. Upload 2 yi görüyor.
    Adsl paketlerinde (Ultranet) upload 0,8 mbit kadardır. Vdsl'de ise (hipernet yani) 2 mbit civarında upload olur. Fiber paketlerinden tam olarak emin değilim ama onlarda da 2 mbit olmalı. Superonline fiber olsaydı onun upload hızı 5 mbit olacaktı.

Hiçbir servis sağlayıcıda (kurumsal abone olmadıkça) upload hızlarını değiştiremezsiniz maalesef.
  • igorparker İ kullanıcısına yanıt
    Hocam son noktayı koymuşsun çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.