Şimdi Ara

MSI inceliği ile iddialı GS40 Phantom oyuncu dizüstü serisini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• MSI inceliği ile iddialı GS40 Phantom oyuncu dizüstü serisini duyurdu

Oyunculara yönelik masaüstü ve dizüstü bilgisayar donanımlarına olan ilgi giderek artarken, firmalar da birbiri ardına duyurduğu ürünlerle bu ilgiye karşılık vermeye çalışıyor. Bunlardan birisi olan MSI, inceliği ile iddialı yeni dizüstü serisini duyurdu.

MSI GS40 Phantom adındaki yeni seri 19.5mm - 21.8mm arasında değişen kalınlık değeri ile dikkat çekerken, fırçalanmış alüminyum kasa sayesinde ağırlığı da 1.6kg olarak gerçekleşiyor. MSI yeni ürünü için gökyüzünün sınırları sloganını kullanıyor. 

Skylake tabanlı Intel Core i7-6700HQ işlemcisinden güç alan modelde 3GB GDDR5 bellekli Nvidia GeForce GTX 970M ekran kartı bulunuyor. 32GB'a kadar DDR4-2133 MHz RAM ile desteklenen model 14 inçlik Full HD IPS panele sahip.

Depolama kapasitesi olarak 1 adet 2.5 inçlik HDD ve M.2 PCI-E SSD yuvasında çeşitli seçenekler mevcut. Yeni trend USB Type-C bağlantısını unutmayan MSI, USB 3.1 desteği ile çift 4K ekran çıkışı ve 5V/3A hızlı şarj imkanı sağlayabiliyor. Bunun yanında HDMI 1.4 ve mini DisplayPort v2.0 bağlantıları da bulunuyor.

Killer DoubleShot Pro ile oyunculara akıcı bir veri bağlantısı sunmayı amaçlayan MSI GS40 Phantom, ESS SABRE HiFi DAC barındıran bir kulaklık amplifikatörü de sunuyor. Bluetooth 4.1 ve WiFi ile kablosuz bağlantıların sağlandığı cihaz özel bir soğutucu sistem ile geliyor. 

Cihaz işlemci ve grafik birimini aktif olarak soğutmak için 5 ısı borusu ve iki fan kullanıyor. MSI Cooler Boost 3 adını alan bu sistem iş yoğunluğuna göre soğutma derecesini artıran üç farklı moda sahip. Modelin fiyatı henüz açıklanmadı. 

• Oyuncu bilgisayarı dediğin 17.3 ekrana sahip olur. 14 inç ekranda insan oynadığı oyundan bir halt anlamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunlarin tasarimini da teenager isi ledli isikli ejderha dovmeli yapacaklarina metalik sade birsey yapsalar eminim daha ileri yaslara da hitap ederler..

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Sunlarin tasarimini da teenager isi ledli isikli ejderha dovmeli yapacaklarina metalik sade birsey yapsalar eminim daha ileri yaslara da hitap ederler..

Sonuna kadar katılıyorum şu ışıklı mışıklı şeyleri istemediğim için gittim başka laptop aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

quote:

Sunlarin tasarimini da teenager isi ledli isikli ejderha dovmeli yapacaklarina metalik sade birsey yapsalar eminim daha ileri yaslara da hitap ederler..

Sonuna kadar katılıyorum şu ışıklı mışıklı şeyleri istemediğim için gittim başka laptop aldım

O zaman Zenbook alın?
  • güzel sistem de min 5 bin tl olur

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

quote:

O zaman Zenbook alın?

Tam okumadınız herhalde mesajımı
  • quote:

Aynen katılıyorum. Tasarımlarını ergen bebelere hitap edecek şekilde yapıyorlar.
  • Olum ben laptop almayayim diyemi yapiyonuz yav. Ne guzel monster alcaktim 4bine.. dell cikartti bu cikartti simdi Trye gelmezler.

• Ağırlığı çok güzel ama bunun katkısı sanırım birazda ekrandan kismalari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaz yanar. Kendim monster t5 v4.1 kullanıyorum. 2,5kg ve 25mm kalınlık. 3 fan ve 5 ısı borusuna rağmen ancak serin bir oyun kullanımı sunuyor bana. İki fan ve 3 ısı borusu sadece ekran kartını soğuturken tek fan ve 2 ısı borusu da işlemciyi soğutuyor. O incelikte ufacık iki fan hiçbir işe yaramaz gibime geliyor. Cayır cayır yanacaktır alet. Mobilite ne kadar artarsa soğutma o kadar düşecektir çünkü.

• Ekran çerçevelerini ya yapmasınlar yada ne bileyim fırçalanmış alüminyum tarzı bir malzeme kullanıp 2005 model laptop görüntüsünden kurtarsınlar.
  • 14 inç oyuncu bilgisayarı ?

• Uzay mekiği mübarek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.