Şimdi Ara

Ttnet üye olmak, üyelik bırakmak hepsi mi sorun, lütfen yardımcı olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 aylık yazlık internet paketi başvurusunda bulundum. Tabi bi eşeklik edip telefonla başvurdum. Cumartesi sabah başvurdum
    5gün sonra perşembe günü evraklarınız ulaşmıştır mesajı geldi.
    Bugün pazar ekiplere bilgi ulaşmıştır dedi telefondaki salla başı al maaşı kişi.
    Şimdi arkadaşlar gelip yalın bağlantısını sağlayacak ekip randevu alıyor mu? En önemli sorum bu.
    Oturduğum ilde merkezdeyim. Bu ekiplerin yoğunluğu olsa da olmasa da kaç gün beklerim en çok? Ne zaman arayıp kontrol edeyim?

Ayrıca herkese önerim 1 dolmuş 2 dolmuş demeyin gidin müdürlükte taahhüt imzalayın 4 günlük belge gelsin gitsin süresini beklemeyin benim gibi. Osmaniye de oturan adama izmir den taahhüt yolluyorlar ilginçtir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

Arkadaşlar ekipler geldi arkadaş gün içinde aktif olur dedi.
    Şu anda dsl ışığı yanmıyor mh yi aradığımda 7-14 gün diyor zaten başvuru yapalı 9 gün oldu artı minimum 7, 16 gün eder.
    Herkes vodafone internete laf ediyor ama bunlarda aynıymış sanırım ne diyorsunuz 7 gün sürer mi en az?

Edit : bu müşteri hizmetleri gerçekten aciz. Osmaniye Telekom müdürlüğünü aradım daha başvuralı 9 gün oldu bunlar ne diyor dedim. Onlar yanlış bilgi veriyor dedi bugün ekipler geldi ise bugün, olmasın birkaç gün sürer dedi. Hat aktarması yapılacak sadece dedi ve onlar genel ilk başvurudan itibaren süreyi vermiş dedi. Kısaca ekipler geldi ve gün içinde gelir dediği halde 2 gün 3 gün olduysa arayın ilinizdeki Telekom müdürlüğünü. Müşteri hizmetleri hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucra -- 12 Ekim 2015; 14:20:04 >
  • Her telekom müdürlüğü telefonlarına cevap vermiyor malesef. Yani herkes arayamaz müdürlüğünü, arasa bile çalıp çalıp susacaktır.
  • Vallahi internetten çıkan numaradan aradım bir yönlendirme ile bilgili arkadaşa bağlandık ama hala dsl ışığı yanmadı bakalım ne olacak bide dsl yanıp daha internetin gelmedi ip verilmesi var :(

• Dsl ışığı yanıp da internet gelmese anlarım aktif değildir. Ama bu ışık yanmıyor be arkadaş hatta sinyal yok demek. Gelen adam santralda çalışan adam gün içinde açılır deyip hala dsl ışığı açılmadı ise insan huylanıyor. Bugün saat 3 e kadar bekleyip ışık gelmezse iptal ettirmeye gideceğim. Sonuçta bide hat açıldıktan sonra en genel merkezden internet hizmetinin verilmesini bekleyeceğim.

• Kimse aldırış etmemişti sonuç aldım hatanın nedenini de öğrendim. Epey de teknik arızalar hakkında bişeyler öğrendim. Ama yazmayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: xtryn

Kimse aldırış etmemişti sonuç aldım hatanın nedenini de öğrendim. Epey de teknik arızalar hakkında bişeyler öğrendim. Ama yazmayacağım.

Lutfen yaz:ssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Leopard*** -- 16 Ekim 2015; 16:48:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • polemik olacak olsun yeterki şimdi gelir battalgaziler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.