Şimdi Ara

iPad Pro Ekim ayı içerisinde satışa çıkabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad Pro Ekim ayı içerisinde satışa çıkabilir 

Apple'ın en büyük dokunmatik ekranlı ürünü iPad Pro bir ay önce iPhone 6S ve 6S+ ile birlikte resmiyete kavuştu ancak hala satışa çıkmış değil. Şirkete yakınlığı ile bilinen 9to5mac sitesi ise tabletin piyasaya çıkış tarihiyle ilgili önemli bir iddiada bulundu.

İddiaya göre iPad Pro modeli Ekim ayının sonlarına doğru satın alınabilir olacak. İlk etapta yalnızca Apple web sitesi üzerinden satılması planlanan tablet daha sonra Kasım'ın ilk haftalarında mağazalarda da sergilenecek. Aynı tarihlerin Apple TV için de geçerli olduğu iddia ediliyor.

Daha önce tabletin Kasım ayında son kullanıcılarla buluşacağı söyleniyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde yapılan Microsoft etkinliğinde iPad Pro'nun rakibi diyebileceğimiz Surface Pro 4 tableti tanıtıldı. Microsoft ön siparişleri almaya da şimdiden başlarken ürünün 26 Ekim'de satışa çıkacağını duyurmuştu. Bu durum Apple'ın iPad Pro için belirlediği çıkış tarihini öne çekmesinin sebebi olabilir.

iPad Pro modeli hakkında teknik detayları hatırlamak isteyenler buraya tıklayarak haberimize göz atabilirler.  

• Hersy iyide 3000 den assa girmeyecek

• Türkiyede muhtemelen 3500tl ye satılır. O fiyata macbook pro retina alırım. Bu apple neyin kafasını yaşıyor

• iPad Pro ile Surface Pro 4'ün aynı cümleye koyulması hiç mantıklı gelmiyor. Sınıfları tamamen farklı. Biri tamamen mobil için yazılmış işletim sistemi ile çalışıyor diğeri ise işletim sistemi ile çalışıyor! Hani iPad Pro ile ancak ve ancak Surface ve Surface 2RT ile kıyaslanır! Çünkü ikiside mobil için yazılan işletim sistemi ile çalışıyor.

• Şahsi görüşüm surfacebook'un çok ama çok gerisinde kalmıştır.
  • 899 dolardan satılan macbook air 11.6 Apple store'da 3 bin liradan satılıyor.

iPad Pro ise 799 dolar. Apple dolar bazlı başka bir zam gelmezse, 2700 bandında olacaktır diye düşünüyorum.

• Tablet isteyen Air 2 alsın daha profesyonel birşey isteyen Surface book alabilir. O kadar ara bir ürün ki tablet diye alsan nereye koyacaksan çok güçlü diye alsak iOS üzerinde profesyonel yazılım kullanmak çok akıllıca değil. Ürün gerçekten çok arada bakalım kimler ne için tercih edecek merak ediyorum.
  • Surface 4ten ve Surfacebooktan sonra çıkmasın daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese hitap eden bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

• muhtemelen fiyatı 2500-2800 olacak gibi iyi şimdi 1200-1300 civari ipad air 2 varken neden 1500 tl fazla para vereyim anlamadım??

• Almıycağım için sorun yok
    galaxy note 12.2 varken çöp

• Gereksizdi bana kalırsa.

Air2'ye daha fazla ppi katıp, 4 hoparlör ile air3 sunulmalıydı.

Şahsen htc m7 gibi artık tarih olmuş bir telefonu kullanıyorum, ama adamlar üst ve alt şeklinde stero hoparlör koymuş cihaza 2.5 sene evvel. Oysa elimdeki Air2 nin hoparlörü tam manasıyla ilkel. Evet çok kuvvetli olabilir ama tek taraftan gelmesi rahatsız edici. Apple'ın stero hoparlör işine geçmesi gerek, gerçi durumda bu ya iPad Pro'da 4 hoparlör var bakalım nasıl olacak.
  • Bence donanımı daha güçlü kamerasi cok daha yüksek kamera pixel ve Ram (3gb gibi) tabi daha yüksek batarya ile gelse iyi olurdu...

Sahsen Kalemli Samsung Tabletlerin taklidi gibi olmuş

• apple tr sitesinde kasım'da sizinle yazıyor zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

Bence donanımı daha güçlü kamerasi cok daha yüksek kamera pixel ve Ram (3gb gibi) tabi daha yüksek batarya ile gelse iyi olurdu...

Sahsen Kalemli Samsung Tabletlerin taklidi gibi olmuş

Vay be. 4 GB ram ile gelen cihaza keşke 3 GB ramle gelseydi diyen ilk kişisiniz herhalde. Her şeyi yanlış anlamışsınız. Daha güçlü olsaydı dediğiniz cihaz (Apple'ın sözlerini baz alarak konuşuyorum, gerçek cihazı daha göremedik sonuçta), iPad Air 2'den gpu bakımından 2 kat, cpu bakımından 1.8 kat daha güçlü deniyor. Cihazın tanıtımında aynı anda 3 tane 4k video işleyebileceğini gösterdiler. Hatta dediler ki A9X, son 12 ayda satılan taşınabilir pc'lerin %80'inden daha güçlü bir cpu'ya sahip. Bu söylemler ve iddialarla iPad pro bence beklentilerden de daha hızlı ve güçlü bir SoC'a sahip. Gerçek hayattaki durumu tabi cihazı deneyince göreceğiz ama şimdiki tabloya göre iPad pro'ya güçsüz demek, Burj Khalifa'ya kısa olmuş bu bina demek gibi bir şey.

• Tanıtımından önce iPad Pro lafları dolaşıyordu baya zamandır, ben çıkacağından pek emin değildim ama çıkmasını çok istiyordum.

Lansmanı iPhone 6S almayı düşündüğüm için izledim.

Fakat yayın sonrası iPhone 6S i rafa kaldırıp iPad Pro almayı bekleyenler arasına girdim.

Şuan kullandığım MacBook Pro 13.3" modelin dokunmatıği gibi birşey olacak sürekli hayal ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Gereksizdi bana kalırsa.

Air2'ye daha fazla ppi katıp, 4 hoparlör ile air3 sunulmalıydı.

Şahsen htc m7 gibi artık tarih olmuş bir telefonu kullanıyorum, ama adamlar üst ve alt şeklinde stero hoparlör koymuş cihaza 2.5 sene evvel. Oysa elimdeki Air2 nin hoparlörü tam manasıyla ilkel. Evet çok kuvvetli olabilir ama tek taraftan gelmesi rahatsız edici. Apple'ın stero hoparlör işine geçmesi gerek, gerçi durumda bu ya iPad Pro'da 4 hoparlör var bakalım nasıl olacak.

Ipad air zaten stereo hoparlorlu, bazi videolarda sag sol farki net hissediliyor
    Ama tabiki prodaki cok daha farkli olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabletlerle bugune kadar hic aram olmadi ama ipad pro sunduklariyla bunu degistirecek gibi gotunuyor..

• Fiyatta uçarlar alınmaz??

• Bu fiyatlara bunu niye alayım demiş ? İyi de güzel kardeşim Apple bunu herkes alsın diye yapmadı ki adı üstünde Pro. Grafik tasarım mimarlık ve tıp başta olmak üzere daha çok iş ve eğitim amaçlı kullanmaya yönelik. iPad Pro ile Apple kurumsal profesyonel satışları düşünüyor geri kalanlar için Air 2 hala en iyisi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.