Şimdi Ara

Adsl Gerçekten Ucuzlayacakmış (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ntvde soylemiş bir arkadaş önceki mesajlarda diyordu sanki.
  • askerlikte düşcekmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesh_fosil

256k ya da yapacaklar mı yoksa 256k nın hangi telekom a ait olduğunu araştırmaya devam edecekmiyiz.
    büyük ihtimal yine 256k ya bişey yapılmayacak yine sinirlenecez.yine aynı şeyler yaşanacak..

abi harikasın ya

biz üvey evlat gibi kaldık valla

• @Nemecek;

Kardeşim demişsinki "maliyet+kar=ürün satış bedeli . Kar değişmedikçe indirim neden olmasın ?" Şimdi TT telekom maliyeti nasıl düşürebildi ben onu anlayamadım tam olarak ?.

Ayrıca TT nin Türkiye genelinde varolan bakır kabloları değiştirmek gibi bir düşüncesi warmı acaba ? En azından bu yöndede söylentiler dolaşıyormu içerde ? Söylenti warsa bir gün elbet gerçekleşir öyleyse kendimizi avuturuz ..
  • inansak mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LokmanHekim

256 lar aynı fiyata yani 49 ytl ye 512 olsun yeter.Ona razıyız.

• Bu kota işini GAFFIRa havale etsek TAM SÜPER OLACAK...
  • 2007^de askerim valla,nasipse 2008'i dusunuruz
  • Söylentilere kulak asmayalım arkadaşlar.Egoistçe bir tavır alarak,sadece para kazanmak konusunda hırs yapmış bir internet servis sağlayıcımız,tavrını değiştirmediği sürece,özellikle şu kısa dönem içerisinde,sabah kalkıp baktığımda fiber kablolardan sağlanan bir internet ağı içerisine dahil olmuşum.Hızım en düşük 3-4 Mbit olacak gibi hayaller kuranların oyun maşası olmayın.Hayaller kurabilirsiniz,kurun,hayal kurmak güzeldir,ama hayalcilerin peşinden gitmeyin.
    İnternet hızımız gerçekten de bir gün artacak,hem de istemediğimiz kadar,ama ne zaman olacağını size söyleyeyim.2050-2060 dönemine kadar sürecek bu tartışmalar.Biz yaşlandıktan sonra,bizden sonraki kuşağa hizmet edecek açıkçası.Bu bile iyimser bir hayal oldu sanırım. :D
  • %50 kesinlikle ve kesinlikle olmaz olamaz. %25 yapsalar biz eyvaLLAh diyecez. 256 ları 512.512 leri 1024 fiyatlar aynı kalacaksa kalsın hızları 2 kat yukarı çıkarsınlar yeter.Buda %50 olmaz zaten telekomun hızını hepimiz biliyoruz.
  • adsl olayi bitecek zaten yabanci sermaye girecek uydu interneti baslayacak bu telekomun amaci yabanci sermaye girmeden cebini doldurmak hizmet veya baska birsey dusundukleri yok anca kopan kabloya ek yapar bunlarda onuda bi yankeski bi bantla herkes yapar
  • en iyisi internette paylaşımcı politika sürdürmek alt katrtaki çocukla konuşup interneti mi paylaşsak sınırlıdan da kurtulmuş oluruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: octavarium

en iyisi internette paylaşımcı politika sürdürmek alt katrtaki çocukla konuşup interneti mi paylaşsak sınırlıdan da kurtulmuş oluruz

İyi fikir
  • Hala tcp/ip den arama yapıp 56 K dan baglanmaya calısan arkadaslar bile var etrafta valla bu telekomdan bi ...... olmaz.
    Öncelikle madem özelleştirdiniz araplara satınız o zaman tekelinde kalkması lazım en azından eskiden devlet yiyodu paraları ne kadar olurki bir memur maası adam bi ekmek parası cıkarıodu şimdi araplar delik cebimizi hepten yesin bu kadar.
  • 3gb ile bizi sınırladılar hayret birde çok yeterli gibi sürekli reklam dönüyor.
  • Benim de var Nec in altyapı sorumlusu. Bilmeyenler için söyleyeyim Türkiye de internet altyapısını oluşturan 2 firma var. Biri Alcatel diğeri de Nec. Bu arada Nec i doğru yazdım mı tam bilemiyorum. Her neyse. Hiç bir şekilde 2008 de önce kotaların kalkmayacağını ve fiyatların düşmeyeceğini söyledi ve uzun bir süre de bunun böyle devam edeceğini belirtti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurs79 -- 21 Aralık 2006; 22:43:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurs79

Benim de var Nec in altyapı sorumlusu. Bilmeyenler için söyleyeyim Türkiye de internet altyapısını oluşturan 2 firma var. Biri Alcatel diğeri de Nec. Bu arada Nec i doğru yazdım mı tam bilemiyorum. Her neyse. Hiç bir şekilde 2008 de önce kotaların kalkmayacağını ve fiyatların düşmeyeceğini söyledi ve uzun bir süre de bunun böyle devam edeceğini belirtti.

Çok mu kötü niyetliyim nedir, nedense en gerçekçi cevap bu gibi geldi bana geçtiğimiz senelerde yapılan uygulamaları da şöyle bir anımsayarak...
  • Eğer Türk Telekom "indirim yapıyorum" derken yanlışlıkla "bindirim" yaparsa hiç şaşmayın; "umudumuz şaban" gibi güzel bir haber bekliyoruz ama nafile sanırım!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: RuthLess_SLayer

@Nemecek;

Kardeşim demişsinki "maliyet+kar=ürün satış bedeli . Kar değişmedikçe indirim neden olmasın ?" Şimdi TT telekom maliyeti nasıl düşürebildi ben onu anlayamadım tam olarak ?.

Ayrıca TT nin Türkiye genelinde varolan bakır kabloları değiştirmek gibi bir düşüncesi warmı acaba ? En azından bu yöndede söylentiler dolaşıyormu içerde ? Söylenti warsa bir gün elbet gerçekleşir öyleyse kendimizi avuturuz ..

Kabloları değiştirmiyorlar,maliyet çok fazla ama özellikle internet amaçlı paralel fiberler döşeniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bobita

quote:

Orjinalden alıntı: RuthLess_SLayer

@Nemecek;

Kabloları değiştirmiyorlar,maliyet çok fazla ama özellikle internet amaçlı paralel fiberler döşeniyor.

Yani böyle bir söylenti war ortada ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.