Şimdi Ara

4S DEKİ WİFİ SORUNU HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 4s almak istiyorum fakat şu wifi sorunu kafamı karıştırıyor nerdeyse herkeste var bütün 4s lerde wifi sorunumu var ?

• Şans işi valla. Bende yok çok şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Şans işi valla. Bende yok çok şükür.

peki tavsiye edermisin 4s i ? s2 vardı bende gayet memnundum ama bozuldu acaba yaptırsammı yoksa 4s mi alsam diye düşünüyorum
  • Bu saatten sonra 5s'den aşağısı pek mantıklı olmaz. Ben ios 8.4'deyim tel jb'li. Ram ve işlemci yetmiyor. Birkaç uygulama açınca kasıyor. Watsappın açılması 4-5 saniye. Face çok daha uzun sürüyor. Ama iyi bi android bulamazsan 500 liraya falan ios 7.1.2'li bi 4s iyi olabilir.

• Benim telefonda var o sorun maalesef o olmasa bile şarj çok kötü onun dışında telefon kasıyor. Bunlar olmasa iyi telefondur.
  • Jb yaptıktan sonra sıkıntı olcağını sanmıyorum benim 5c de 8.4 var hiç sıkıntı yok lg g3 te klavyede bile kasıyordu :/

• 1,5 yıldır ikinci el 4s kullanıyorum herhangi bir wifi sorunuyla karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

1,5 yıldır ikinci el 4s kullanıyorum herhangi bir wifi sorunuyla karşılaşmadım.

hocam sen memnunmusun ? ben sadece twitter ve whatsapp kullanıyorum idare eder herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işçilik kalitesi olarak en iyi iphone modellerinin başında gelir. İos 9 güncellemes aldı. Fotoğraf kalitesi muazzam denilebilir. Bende telefonumda o pasif wifi sorununu yaşadım. Cihaz garantiliydi yenisini verdiler 2 ay sonra o da aynı arızayı verdi tekrar yenisini verdiler. Bu cihazımda 2 yıldır bir problem çıkmadı umarım artık çıkmaz zira garantisi doldu. Benim dikkatimi çeken şey cihazın wifisi açık vaziyette ve şarjdayken yoğun grafik isteyen oyun oynarken telefon ısınmıştı ve hemen ardından bu pasif wifi arızası olmuştu. Şarjdayken wifi açık şekilde bir daha böyle oyunlar oynamadım ve 2 yıldır bir problem yaşamadım. Şarjdayken sadece nette sörf yapıyorum. Şimdi ios 6.1.3 e dönüş imkanıda var jailbreak yapılabiliyor gayet hızlı ve stabil. whatsapp twitter falan kullanacaksan hayli hayli yeterde artar bile. Oyun için bile yeterli zira şimdiye kadar hiç bir oyunda tek bir kez takıldığına donduğuna şahit olmadım. Need for speed asphalt vs oynarım genellikle. alacaksn 8 gb alma hafıza çok yetersiz ve bildiğim kadarıyla ios 6 ya düşürmede problem yaşanabiliyor. 16 gb bulabilirsen uygun fiyata alabilirsin gayet güzel bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

işçilik kalitesi olarak en iyi iphone modellerinin başında gelir. İos 9 güncellemes aldı. Fotoğraf kalitesi muazzam denilebilir. Bende telefonumda o pasif wifi sorununu yaşadım. Cihaz garantiliydi yenisini verdiler 2 ay sonra o da aynı arızayı verdi tekrar yenisini verdiler. Bu cihazımda 2 yıldır bir problem çıkmadı umarım artık çıkmaz zira garantisi doldu. Benim dikkatimi çeken şey cihazın wifisi açık vaziyette ve şarjdayken yoğun grafik isteyen oyun oynarken telefon ısınmıştı ve hemen ardından bu pasif wifi arızası olmuştu. Şarjdayken wifi açık şekilde bir daha böyle oyunlar oynamadım ve 2 yıldır bir problem yaşamadım. Şarjdayken sadece nette sörf yapıyorum. Şimdi ios 6.1.3 e dönüş imkanıda var jailbreak yapılabiliyor gayet hızlı ve stabil. whatsapp twitter falan kullanacaksan hayli hayli yeterde artar bile. Oyun için bile yeterli zira şimdiye kadar hiç bir oyunda tek bir kez takıldığına donduğuna şahit olmadım. Need for speed asphalt vs oynarım genellikle. alacaksn 8 gb alma hafıza çok yetersiz ve bildiğim kadarıyla ios 6 ya düşürmede problem yaşanabiliyor. 16 gb bulabilirsen uygun fiyata alabilirsin gayet güzel bir cihaz

benim arkadaşta 4 vardı denize girerken kumsalda unuttuk telefonu baya bi ısınmıştı o günden beri wifi çalışmıyor telefonda sanırım ısınınca wifi anteni eriyor :/

• Muhtemelen öyle görünüyor wifi entegresi aşırı ısınınca arızalanmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

Muhtemelen öyle görünüyor wifi entegresi aşırı ısınınca arızalanmakta.

iphone 4s ve general mobile 4g arasında kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz ?

• Bu tercih meselesi. Ben android telefon kullanamam arayüzü hoşuma gitmiyor. İphone 4s rami daha düşük olsada yazılım kalitesiyle 1-2 gb ramli bir çok androide taş çıkarır. 4 işlemcili 2 gb li androidli bazı cihazlar bile yazılım kalitesizliğiyle donup kasarken reset atarken iphoneda bu konularda neredeyse sorun yaşanmıyor. Ekran kalitesi ve ppi değeri zaten mükemmel. Jailbreak olayı var. uygulamaları tweakleri çok çeşitli. Bütçeme Ben iphonedan başka telefon kullanamam gibime geliyor yeni telefon alsam yine tercihim iphone olurdu

• Memnunum ama üstteki arkadaşın dediği gibi kasmalar oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.