Şimdi Ara

Xbox 360'a Çıkmış Bütün Oyunlar Özel Bir Sistemle PC'ye Gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Gizmodo'nun Brezilya sitesine röportaj veren Phil Spencer, kafasında düşündüğü planların bazılarını ortaya koydu. Phil Spencer, ilk Xbox konsoluna ve Xbox 360'a çıkan bütün oyunları PC'de çalıştırabilecek bir geriye uyumluluk sisteminden söz etti.

Yaptığı açıklamalarda Phil Spencer, "Bunun gibi bir sistem üzerinde çalışmayı istiyorum. Sistemi oluşturmak, önceliklerimizle ilgili bir şey. Xbox 360 oyunlarını PC'de oynamayı kesinlikle isterim. Böyle şeyleri planlarken düşünmemiz gerekiyor. Kısacası evet, ama bu özellikten başka üzerinde çalışmamız gereken çok fazla iş var." sözlerine yer verdi.

Açıkçası böyle bir sistemin Xbox 360'a hâla oyunların çıkmaya devam ettiği dönemde gelmesi pek mümkün görünmüyor. Ancak ilerleyen yıllarda konsola oyun desteğinin kesileceği dönemlerde PC ile Xbox 360 oyunlarını bir araya getiren sistemi Microsoft kanadından görebiliriz. Tabii emülatör üzerinde çalışan ekipler çalışmalarını Microsoft'tan önce tamamlarlarsa buna pek gerek kalmayabilir.

• Ağzından bal damlıyor Phil. Olursa tek kelimeyle MÜKEMMEL olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Böyle bişey gerçekleşirse harika olur. Birçok güzel oyunu pcde oynamak süper olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 senelik makine oldu hala kullanıyorum önün ömrü bitmeyecek o bir ölümsüz..

• RDR yolda öyleyse...

• RDR, uncharted felan, god of war felan güzel olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: zumber4428

RDR, uncharted felan, god of war felan güzel olur.

Uncharted ve God Of War XBOX'da yok usta

• Tamam adam iyi hoş sürekli iyi davranıyor. Ama bu politikaları bana saçma geliyor ve xbox tan uzaklaştırıyor. Sen kendi oyunlarını niye pc ye çıkarırsın ki xone dada aynı politika olduğu için almıyorum bekliyorum illa ki pc yede çıkıyor exc leri

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Phil bu aralar güzel hamleler yapıyor. Olmazsa da çok üzülmeye gerek yok Xenia'yla x360 emulasyonu çok uzakta değil. Merak edenler youtube'a bakabilir.

• Orijinal Xbox oyunlarını oynamak benim için daha ilgi çekici. Gelirse iyi olur, 6. nesil emülatör koleksiyonum tamamlanmış olur.

• Niye herkes RDR u istere ki? Kaç yıllık oyun, oynayan oynadı çoktan. Remastered yapılsa eleştiri yaparsınız.

• Yürü be Phil!

• gears of war oyunlarıda gelsede razıyım

• phil reyiz adamsın sen varya. halo gears of war gibi xbox klasiklerini oynamak istiyordum bu gelirse efsane olur. valla ps4 şu anda satışlarda önde ama xbox cephesi kullanıcıların gönlünü almak için çok iyi adımlar atıyor.

• Adamlığın vücut bulmuş hali Phil Spencer reyiz
  • Güzel olur fakat sorunsuz bir sistem olacağını sanmıyorum. Emulatörler sisteme fazla yük bindirirler.
  • Xbox 360 sahibiyim, Bir tane FPS oyunu oynayıp bitirmiş değilim, hep TPF yöneldim. PC de varsa oradan devam ettim, yoksa bir çok oyun öylece kaldı bazıları yarım, kimisi daha başlarda bıraktım.

• yılbaşı hazırlıkları bunlar :Pp

• allaaah forzalar geliyiiii
  • Yapımcıların biri dava açsın şu Phil spencera sürüm sürüm süründürsün. Ben xbox için oyun yapıcam oyunum pcye gelecek. Bu ne cürret...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.