Şimdi Ara

Bağlantı Ücreti 96 TL oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir yılda nasıl 3 kez fiyat artar. Nasıl 60TL zamlanabilir

9 ay önce evime bağlattığım faturada 36TL idi. 12*3 olarak alınıyordu. 4-5 ay önce 48TL oldu.

Daha ne kadar soyulucaz merak içindeyim....

http://www.ttnet.com.tr...nternet-kampanyasi.aspx

*Modem kampanya kapsamında ücretsiz sunulmaktadır. 96 TL bağlantı ücreti ayda 4 TL taksitle 24 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılacaktır. Yalın İnternet hizmeti ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. TTNET Yalın İnternet hizmeti ile kampanyadan yararlanan abonelerin faturalarına kampanya süresince aylık 18 TL Yalın Erişim ücreti yansıtılır. TNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit Telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır. Tüm fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 9 Ekim 2015; 18:56:29 >

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    hocam nerden öğrendin kaynak nedir
  • Evet bende 10 gun once baglattim,baglanti ucreti 96tl ve 12x8 olarak yansayacakmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/avealilara-hizli-internet-kampanyasi.aspx

*Modem kampanya kapsamında ücretsiz sunulmaktadır. 96 TL bağlantı ücreti ayda 4 TL taksitle 24 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılacaktır. Yalın İnternet hizmeti ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. TTNET Yalın İnternet hizmeti ile kampanyadan yararlanan abonelerin faturalarına kampanya süresince aylık 18 TL Yalın Erişim ücreti yansıtılır. TNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır. Tüm fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

• asıl bomba akk sonrası hız 3 mbitti şimdi sözleşmelerde 3 mbit yazmıyor ttnet belirler yazıyor sözleşmeleri dahi değiştirmişler
  • TTNET bir denedi paketleri 1 mbit yapmayı ama sanırım çok tepki geldi. 1e düşüp şikayette bulunanları arayıp vaz geçtik demişler. Ama bunun altında kesinlikle bir iş var. Denememi yaptılar hazırlık mı bilmiyorum ama çıkar yakında kokusu.
  • memothegreat kullanıcısına yanıt
    Türknet hocam o 1 mbite düşürüp sonra vazgeçen
  • Yuh ya resmen soygun durmak yok soymaya devam...

Telekom ve onun kölesi btk koca bir
  • Doğru hocam bir an karıştırdım. Herneyse TTNET de birşeyler çeviriyor bakalım. Hipernet 24mbite kdr 75 gb akk paket kullanıyorum. Dün 50 mbite kdr 200gb akk li pakete geçtim. Müşteri hizmetlerine sordum 3mbite düşcek hızınız dedi. Açık ve net birşekilde birkaç kez tekrar ettirdim. Hızımın 3 mbite düşüceğini ve kesinlikle 1 mbite düşmeyeceğini.
  • Kardeşim, binanda Uydunet (Türksat) altyapısı varsa, TTnet i iade edebiliyorsan yada iptal edebiliyorsan hiç durma.

Ben yeni üye oldum. 2 gündür kullanıyorum. Canavar gibi

Çifte fırsat kampanyasına üye oldum. 25 Mbps 25 GB Akk.+HD TV+Modem+Receiver+Kurulumlar= 39 TL aylık. Bence kaçırılmayacak bir kampanya.

2 gündür hız testi de yapıyorum. Çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pau_20

Kardeşim, binanda Uydunet (Türksat) altyapısı varsa, TTnet i iade edebiliyorsan yada iptal edebiliyorsan hiç durma.

Ben yeni üye oldum. 2 gündür kullanıyorum. Canavar gibi

Çifte fırsat kampanyasına üye oldum. 25 Mbps 25 GB Akk.+HD TV+Modem+Receiver+Kurulumlar= 39 TL aylık. Bence kaçırılmayacak bir kampanya.

2 gündür hız testi de yapıyorum. Çok iyi.

hocam nesi canavarr gibi. 3 gün sonra 3mbti le sürünüyosun. 25gb akk nedir.

• deta53 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çok download yapıyorsan Uyku yok hizmeti alıyorsun 9,90 Tl ye. 00:00 - 09:00 arası yaptığın download lar akk yi etkilemiyor. Ayrıca benim canavar gibi demek istediğim 25 mbps bağlantı hızında 23,95 mbps hızı aktif olarak alıyorum. Sen bağlantı hızını ve test sonucunu paylaşta görelim bir.

Oranlarsan 25 te 24 alıyorum bu demek oluyor ki %96 oranında hızı aktif şekilde alıyorum. Belki de %99-100. Ama en azından testte %96 yı görüyorum. Doğrumu .
  • Şuanki hız testi. 10.10.2015 03:07 kablosuzdan bağlı iken yapılan testtir. kablo ile bağlasam belki daha fazla görürüm.

• quote:

Şuanki hız testi. 10.10.2015 03:07 kablosuzdan bağlı iken yapılan testtir. kablo ile bağlasam belki daha fazla görürüm.

24Mbit TTnet

Kendilerini günahım kadar sevmem ama yapcak birşey yok. Süperonline Fiber kullanıyordum, taşınınca mecbur eline düştüm yine TTnet'in.
    Uydunet'te mahallenin yarısında var diğer yarısında yok, olsaydı 1dk durmaz geçerdim ama.

• Zam kapıda hemde öyle böyle değil iyi bir zam geliyor 1 Ocak itibari ile
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 24 Mbit tarife kaç lira. fatura ne ödüyorsun. bir de bu ttnet in fiberi mi? Bilgi edinmek amaçlı soruyorum. güzelmiş.
  • Ben Uydunet e yeni üye oldum. sabit fiyat garantisi var allahtan. 24 ay. 39 TL.
  • quote:

Kardeşim 24 Mbit tarife kaç lira. fatura ne ödüyorsun. bir de bu ttnet in fiberi mi? Bilgi edinmek amaçlı soruyorum. güzelmiş.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx

Bunu kullanıyorum(Hipernet olanı);
    Yalın FİBERNET/HİPERNET Limitsiz 24 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB 12 ay TL57,90 TL63,90

Modemde aldığım için; 63,90TL + 8TL = 71,90TL ödüyorum.

• arkadaslar ben uydynetteyim ben superonline dayım diye sevinmeyin ttnet her zaman oncu oluyor diğerleride zamanla isteyerek veya istemeyerek buna uymak zorunda kalıyor akk uygulaması uzun sure devam ederken uydunette kota yoktu zamanla uydunette bu uygulamaya gecmek zorunda kaldı diyecegim o ki tepkinizi her fırsatta gosterin bana dokunmayan yılan mantıgı cok sacma
  • Hemen hemen bütün paketlere yansıtmışlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.