Şimdi Ara

Hangi tekno market? Biri bilgi versin artık!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone 6s alacağım ama hangi teknomarketten alacağıma karar veremedim. Hangi teknomarket ürünü daha önce kargolar? Vatan, Teknosa, Gold, Bimeks, Mediamarkt hangisinden alınması lazım?

Mesela Teknosa'da 3.099 TL hiçbir indirim hediye vs. yok fakat 14 gün içerisinde simkart takılsa bile üründe bir deforme yoksa koşulsuz iade ve değişim hakkı var..

Gold'da enpara ile anında 50 TL indirim ve hediye ürün var (selfie çubuğu ve ekran koruyucu) fakat Gold 14 gün değişim ve iadeyi simkart takılmamak şartıyla yapıyor...

Vatan, Bimeks ve Mediamarkt hakkında bir bilgim yok...

Sizce hangi teknomarketten 6s sipariş etmek daha mantıklı? Sebebini yazarsanız sevinirim.

Teşekkür Ederim...

• Merhaba.
    Bimeks' i takip ettiyseniz son 3 yıldır yeni Iphone piyasaya çıktıktan 3-4 ay sonra ciddi bir indirim yapıp satıyor.
  • Apple Store. :)
  • apple store şartları ve kargolama süresi önemli... mesela başka yerden ön sipariş verip elime ulaştığında apple store dan alabilirsem ve 1-2 gün içinde cihaz elimde olacaksa teknomarketten aldığım ürünü iade edeceğim. Benimki tamamen kendimi garantiye almak hocam =)
  • Şu sim takıp takmama muhabbeti nedir? Ne oluyor yani sim takınca? Sim takınca neden iade kabul edilmiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Şu sim takıp takmama muhabbeti nedir? Ne oluyor yani sim takınca? Sim takınca neden iade kabul edilmiyor?

Merhaba.
    İnternete bağlandığı an Kentucky' deki Apple Server' larına cihazın tüm bilgileri ile beraber sim kartın abone bilgileri de gönderilip kategorize ediliyor.
    Bu kategorizasyon daha sonra cihaz ikinci elde satıldığında başa bela olabiliyor. Sim kart bloke edilmesi gibi.
  • Cevap arıyorum arkadaşlar
  • 3. parti marketleri boşver kral gibi Apple store var
  • apple store 16 ekimde direk satacak ozaman istediğim renk kalmayabilir, yetişebilir miyim bilmiyorum. Bir de apple store geçen sene çok geç telimat yapmıştı o yüzden böyle almak istiyorum. Bir de zaten 14 gün iade hakkım olduğu için apple store'dan sipariş verip aldığım telefonu iade edebilirim
  • Allah baska dert vermesin.

• frood F kullanıcısına yanıt
    amin hocam, cümlemize inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Şu sim takıp takmama muhabbeti nedir? Ne oluyor yani sim takınca? Sim takınca neden iade kabul edilmiyor?

Merhaba.
    İnternete bağlandığı an Kentucky' deki Apple Server' larına cihazın tüm bilgileri ile beraber sim kartın abone bilgileri de gönderilip kategorize ediliyor.
    Bu kategorizasyon daha sonra cihaz ikinci elde satıldığında başa bela olabiliyor. Sim kart bloke edilmesi gibi.

Sim kart niye bloke edilsin ki? Saçma geldi bana.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.