Şimdi Ara

İOS 9.0.1in imzaları an itibariyle kapandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos 9.0.1inde imzaları kapandı arkadaşlar artık yeni sürüm gelene kadar telefona normal yollarla yükleyebileceğimiz tek sürüm 9.0.2, apple bu imzaları kapama konusunda çok hızlandı yeni sürümünde eli kulağındadır diyebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu ana kadar belki de en stabil beta oldu 9.1 beta 4. gerçekten hatasız diyebiliriz.

haftaya 9.1 final gelir, salı - çarşamba gibi
  • JB hangisine gelecek valla bıktık artık. 9.0.1'de duruyorum hala.
  • İmzası kapanan sürüme gelme ihtimali açık olan sürümlere göre daha düşük, sebebi daha az kullanıcaya hitap edeceği için en yeni sürüme çıkartırlar düşüncesindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Erturrk

İmzası kapanan sürüme gelme ihtimali açık olan sürümlere göre daha düşük, sebebi daha az kullanıcaya hitap edeceği için en yeni sürüme çıkartırlar düşüncesindeyim

9.0.2'ye güncellesem mi acaba telefonu bilemedim şimdi. O da kapanır 9.1 çıkınca gerçi.
  • Şuan herhangi bir sorun yoksa beklemekte fayda var hocam

• quote:

Şuan herhangi bir sorun yoksa beklemekte fayda var hocam

Bildirim sesleri kafasına göre çalışıyor. Can sıkıcı bir durum.
  • 9.0.2'in daha stabil çalıştığını duydum

• quote:

9.0.2'in daha stabil çalıştığını duydum

Orası öyle ama JB çıksada 9.0.1 stabil değil değil sorun o. Sorunlu bir sistemin üzerine JB kurmak pek akıllıca bir iş değil gibi geliyor. 9.0.2 kurucam sanırım. Herkes 9.1 için JB gelir diyor nedense...
  • 9.0 kurdum ilk geldiği gün. mis gibi JBden vazgeçerek. sonra 9.0.1 ve 9.0.2yeOTAdan güncelledim. bildirimler saçmalıyor. benden tavsiye OTA güncellemesi yapmak saçmalık

• İlk gün bende 5s için 9a güncelledim ama kasmalar ve siyah ekranda kalması uygulamaların baştan sıktı canımı bende 8.4.1e geri aldım hala öyle duruyor
  • Dediğim gibi işte restore yoluyla 9.0.2ye geçmeni tavsiye ederim şahsen ben 8.4teyim 9a jb çıkana kadar geçmeyi düşünmüyorum

• amonRa kullanıcısına yanıt
    Otadan güncellemek her zaman sıkıntı çıkarıyor zaten en güzel restore yoluyla

• quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

9.0 kurdum ilk geldiği gün. mis gibi JBden vazgeçerek. sonra 9.0.1 ve 9.0.2yeOTAdan güncelledim. bildirimler saçmalıyor. benden tavsiye OTA güncellemesi yapmak saçmalık

9.0.2'de de bildirim sesleri çalmıyor mu ? Bu nedir şimdi. 9.1 kurucaz illa onda da JB olmayacak... Geri dönüş desen Apple izin vermiyor artık. Yandık yahu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

9.0 kurdum ilk geldiği gün. mis gibi JBden vazgeçerek. sonra 9.0.1 ve 9.0.2yeOTAdan güncelledim. bildirimler saçmalıyor. benden tavsiye OTA güncellemesi yapmak saçmalık

9.0.2'de de bildirim sesleri çalmıyor mu ? Bu nedir şimdi. 9.1 kurucaz illa onda da JB olmayacak... Geri dönüş desen Apple izin vermiyor artık. Yandık yahu...

hayır bu tür sorunların OTA'dan kaynaklandığını düşünüyorum temiz restore yeter.

• Hocam Iphone 6 8.4.1 var. 9.0.2'ye geçiş yapmalı mıyım ? Yoksa 9.1 beklemeli miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seref31

Hocam Iphone 6 8.4.1 var. 9.0.2'ye geçiş yapmalı mıyım ? Yoksa 9.1 beklemeli miyim ?

Bekle bence benim de 6+'um var bekliyorum ios9.1'i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seref31

Hocam Iphone 6 8.4.1 var. 9.0.2'ye geçiş yapmalı mıyım ? Yoksa 9.1 beklemeli miyim ?

8.4.1'e JB çıktı. O versiyonda olsam hiç düşünmem aynı versiyonda kalırım. 9.1'e geçmeyi düşünmezdim ama el mecbur JB bekliyoruz o da 9.1'de olursa artık.
  • Herkeze merhabalar bu gün bir iphone6 aldım iOS 8 de sûrüm..iOS 9 jb için (çıkınca yapabilmek adına) hangı sürüme geçmem uygundur şuan?
    Bırde bu imza olayı nasıl işliyor mesela yarın 9.0.1 jailbreak çıktı ben iOS8deyim 9.0.1e gecebılırmıyım yoksa imza kapandığı ıcın sadece 9.0.2ye mi gecebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahit.as -- 11 Ekim 2015; 6:53:10 >
  • cahit.as kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Mevcut sürümünüz ios 8 ise şuan 8.1.2, 8.2, 8.3 ve 8.4ün imzaları kapalı bunlara geçemeden direk 9.0.2ye geçebilirsiniz ancak. Ama ben size beklemenizi tavsiye ederim en azından 9.1 çıkana kadar. Şuan ios 9 daha yeni olduğu için donma çökme gibi buglarla karşılaşabiliyoruz. Bu durum sizin gibi yeni cihaz alan kullanıcıları cihazdan soğutabiliyor. imza olayı ise apple her zaman en son çıkardığı yazılımın imzasını açık bırakıp diğerlerini kapatır belli bir süre sonra. Mesela ios 9 çıktıktan iki hafta sonra 8.4.1in imzasını kapattılar. Her zaman böyle ilerliyo olay

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.