Şimdi Ara

Mousepad Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Logitech G502 ile kullanacağım, fiyatı 20 TL'yi geçmeyen bir mousepad arıyorum.

Sipariş verdiğim takdirde kargo parası vs. 30 lirayı buluyor.

Amazon'da kullabileceğim $5 indirim hakkım var fakat sadece ships and sold by amazon.com ürünlerinde geçerli. Yani ordaki steelseries, hyperx, razer ürünleri de 20TL'yi aşıyor.

20 lirayı aşmaz ise gidip dükkândan temin edebilirim.

Boyutu önemli değil, zaten o paraya small ya da medium alınabilir.

2. El düşünmüyorum çünkü saatlerce oyun oynarken eli terleten insanların terleri mousepade ister istemez işliyor.

Not: Ölücü alert.

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba ölücü kardeşim. Amazondan düşünürsen 30 liraya gelir qck mini. Türkiyeden düşünürsen bu fiyata biraz zor gibi. Anca qck mini alabilirsin onuda 30a bulursan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    20den fazla vermek istemediğimi 3 kere falan yazdım sanırım.
  • jaseenstyle kullanıcısına yanıt
    Kızmana gerek yok, 20 TL'lik mousepad önerisi istenmez gidip istediğin mousepadi alabilirsin kırtasiye yada bilgisayarcılardan. Mouse göre kaliteli birşey istiyorsan da kargo ücreti ile birlikte 40 TL'den başlar alacağın mousepad.
  • Benim istediğim öneriden ziyade, herhangi bir fırsat ürünü görürseniz paylaşır mısınız şeklinde. Adına tavsiye dedim sadece. 40 TL'den başlamasının sebebi Türkiye'de yaşıyor olmamız. O pahalı olduğunu zannettiğimiz neredeyse her ürün Çin'de üretilen "kumaş parçası". Amazon fiyatlarına bakarsanız; bir steelseries qck (medium) modeli $7,49 bile olabiliyor. Peki bunu Amerika'ya endekslediğimizde ne oluyor? Oradaki insanlar kendi parasına göre 7 buçuk liraya alıyorlar. Ben de bu yüzden kumaş parçasına 20 TL'den fazla vermek istemiyorum. İstediğim gibi öneri isterim, önerebilecek bir şeyin varsa cevap verebilirsin veya vermezsin. Akıl verme yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaseenstyle

20den fazla vermek istemediğimi 3 kere falan yazdım sanırım.

http://www.vatanbilgisayar.com/addison-300137-siyah-mouse-pad.html
  • http://www.vatanbilgisayar.com/145-mousepad-siyah.html?OM.zn=alternative_products-2&OM.zpc=AD300145#genel-bakis

al hocam ya süper işte ne uğraşıyorsun altı üstü kumaş parçası
  • yuppie06 kullanıcısına yanıt
    İşte bu ruhu arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steelseries QCK+
  • Merhaba arkadaşlar steelseries qck mousepad $4.99'a düşmüş fakat add on item olarak. Yani ships and sold by amazon ürünlerinden 25 dolarlık alışveriş yapınca ekleyebiliyorsunuz sadece. Ürün getirecek olan varsa ücretini ödeyip bende mousepad almak istiyorum. Hatta şu ships and sold by amazon ürünlerindeki mobile app'dan hakettiğim 5 dolar da var onu da kullanabiliriz. Kargo ürün alan arkadaşa bedavaya gelmiş olur. Yardımcı olmak isteyen varsa PM göndersin lütfen.

http://www.amazon.com/dp/B000UEZ36W/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3OKM1LVPLR313&coliid=IWB2ND7SGHV4R&psc=1

• jaseenstyle kullanıcısına yanıt
    "İşte bu ruhu arıyorum."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brovazZ -- 14 Ekim 2015; 22:30:10 >
  • yuppie06 kullanıcısına yanıt
    Bende var bundan. Tam bu mu bilmiyorum ama. Marka yazmıyor üstünde. Memnunum ama 3 lira fiyatı vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steelseries QCK siparişi verdim 24,97 TL'ye gelecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.