Şimdi Ara

3 yılın ardından içim acıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen hafta açtığım saçma sapan konulardan hatırlarsınız belki karı kız sormalar falan...
    eylulun ilk haftası bi ayrılık yaşamıstık kız arkadasımla ve o gunden sonra barıssakta hiçbirsey eskısı gibi olmdı,gençlik yollarımı hep onun hatalarını affederek geçirmiş gibi hissettim sanki aklım basıma geldı, 2 yıl baska sehırde kımseye bakmayan,her tanıstıgı kısıye sevgılısını anlatan ben etrafa bakmay baslamıstım soğudum sankı ve güvenım uctu ben napuyorum dedım istediğim olmustu sonunda aynı sehırdeydık fakt artık son dönemeçte evlılıge giden yolda korkmaya basladım ve bugün bi ara vermemız gerektiğini hiçbirsyden emın olamadıgımı onla yasadıgımız kötü anıların aklıma geldiğini söyledım öncesınde ise beklerken elım tıtrıyordu yanıma geldı okulundan cıkıp ve askım deyıp sarıldı ne konusacagımı bilmeden konusurken uzerıme ağırlıklar bindi cok kötü hissettim ve onsuz ılk gecem 3 yıldan sonra eger onsuz 1 hafta 10 gün geçirebilirsem bana hep zararlı oldugunu düşündüğüm bu ilişkiyi bitirmek ısteyen ben suan cok kötuyum bi yumru vr bogazımda gögsumde bi sızı var ağlamak istiyorum sanki ama olmuyor ne uyumak ıstıyorum nede baska bişey ve her geçen sanıye artıyor sankı bu acı

NOT;lütfen konuyu baltalamayın arkadaslar

edit;sosyal medya dahı kullanmam eskıden vardı fakat sadece bi kız bisey yazar ekler onun canı bile sıkılmasın dıye kapatmıs kendımı hayattan soyutlamıstım sımdı ise tek kelımeyle KİMSESİZ haldeyım
    neden ayrıldım cunku geçmişte sarılıp affettıgım her hata ustume gelmeye basladı zaman geçtikçe ilişki daha cıddılestı üniversitelerimiz bıtıyor ve evlılık yaklasıyor ve bu son yol ayrımı y devam etcem ıcıme gömüp herseyı yada burada bitmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikonick -- 9 Ekim 2015; 0:26:55 >

• ee kardeş bizene dersenız anlatcak pek kımsem yok sadece ıcımı dokmek ıstedım aradan destek olabılecek bırısı cıkarsa yararıma olur
  •  3 yılın ardından içim acıyor
  • Bak Konu kilit de başlığa ve kapa.
    Buralar çok karışır ben baştan söyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

Bak Konu kilit de başlığa ve kapa.
    Buralar çok karışır ben baştan söyleyeyim.

Sorun ne ki dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşver be hocam.Dusundukce daha kotu olucaksin o yuzden bosver.

• Sorun ne ben anlayamadım anlayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneme sürüşüne çıktıysan sıkıntı yok.
  • Ağlamak istersen ağla açılırsın. Hiçkimse ve hiçbirşey senden değerli değil, üzülmeye ve olmuyorsa zorlamaya gerek yok sıkma canını. Ciddiyim (Tecrübeli olarak konuşuyorum )

• Niye hemen evliliği düşünüyorsun.Okul bitince evlenılecek diye kural mi var.Peki ondan ayrılırsan yeni birini bulmak daha zor değilmi?

• Okumadım bıktık usandık karı kız konularından biri olmadıysa gidin başkasını bulun arkadaşım bize ne ya.oyle ölümsüz aşklar sensiz yaşayamamlar falan filmlerde olur sadece

• İyi kötü yorum yapan herkese tesekkur ederim tek bir çıkar yolum var daha öncede ayrılmayı denedim ama olmadı tek yol başkasıyla olmam onu dusunmemem yoksa dayanamıyorum

• Zor bi durum hocam belki aynisi degil ama bende icimi dokeyim uni de ilk senem yaklasik 15 gundur sadece kendimle bas basayim apartin interneti bok gibi telefondan girip oyun atiyorum kontor parasi bana giriyor surekli hesapliyorum ay sonunu cikarabilecekmiyim diye her gun ucuz pilav yiyorum kusacagim geldi artik ama yapcak bisey yok bi gun farkli bi yerde pilavciya gittim patates kizartmasi gordum bi canim cekti pilav ustu parates kizartmasi istiyorum ben dedim kadin oyle bisey yapamiyoruz dedi ekmekle pilav yiyip kalktim sonra yanlizim baya eski sehrimden uzaktayim baya bugun okuldan bi kizla carsida karsilastik bi an o kadar mutlu oldum ki sanki lisedeymisim gibi hissettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bir giriş, ne gelişme, ne de bir sonuç var. Ben bir şey anlamadım, anlayan beri gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.