Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
4
Favori
9.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 29 Aralık 2020; 15:7:37 >

• Oraya eğitim alıp kendinizi geliştirmek için mi yoksa eğlenmeye mi gittiğinize karar verin öncelikle bu kararın cevabı çok önemli ona göre kendinizi yönlendirebilirsiniz diye düşünüyorum. =)
  • Birincisi esmerligin coxumu yok ama sakalın çözümü var kes o sakalı madem dikkat çekiyorsa.

İkincisi 3 erkek demişsiniz asosyal değilseniz çıkın dışarı şehir küçükte olsa gidin kafelere muhabbet edin için birşeyler yada kendi eğlencenizi kendiniz yaratın.

Yazık etme erasmus hakkına derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 29 Aralık 2020; 15:8:5 >
  • Haci dayi birak okulun ne dedigini kiz olaylarini vs. Kendin ne yapmak istiyorsun onu dusun. Burada bu konuyu actigina gore mutlu degilsin. Birak 2 bin lirada gitsin erasmusta bitsin bunlar gelip gecici seyler.

Sen belli bir yaşa geldiğinde hayatının bu yıllarını keşke yapmasaydım mı diye anacaksın yoksa iyikide gitmişim diye mi yad edeceksin bunu kendine sor içinden geldiği gibi davran.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 29 Aralık 2020; 15:8:22 >
  • O baska sehirlerdeki universitelerde eramus yapan turkler bulmaya calis.evdemi kaliyorlar yurtta mi ogren.evdelerse cok kurcalama gelebilir miyim de.yurttalarsa eve cikmayi dusundunuz mu de.
    Aklima bu geldi kolay gelsin dostum,adam bulmakta iyi sanslar

• Kal orada ayak uydurmaya çalış
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

O baska sehirlerdeki universitelerde eramus yapan turkler bulmaya calis.evdemi kaliyorlar yurtta mi ogren.evdelerse cok kurcalama gelebilir miyim de.yurttalarsa eve cikmayi dusundunuz mu de.
    Aklima bu geldi kolay gelsin dostum,adam bulmakta iyi sanslar

dönmeyi aklından geçirme, başının çaresine bak diyorsunuz kısaca
  • erasmus şansı hayatta 1 kere başına gelir insanın bende küçük bir şejirdeyim dersleri rakma eğlenmene gezmene bak 5 ay kısa süre

• Üzüldüm la

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Oraya eğitim alıp kendinizi geliştirmek için mi yoksa eğlenmeye mi gittiğinize karar verin öncelikle bu kararın cevabı çok önemli ona göre kendinizi yönlendirebilirsiniz diye düşünüyorum. =)

Olur. 3 öğün domuz eti bol bol eğlenceli İngiliz edebiyatı istiyorsan sende git.

• saçların yanlarını kısalt üstü uzun tut sakala şekil ver gayet iyi olur. bence dönme sonuna kadar savaş. hem diğer Türklere ayıp olur. yalnız bırakma onları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Al1mert

quote:

Oraya eğitim alıp kendinizi geliştirmek için mi yoksa eğlenmeye mi gittiğinize karar verin öncelikle bu kararın cevabı çok önemli ona göre kendinizi yönlendirebilirsiniz diye düşünüyorum. =)

Olur. 3 öğün domuz eti bol bol eğlenceli İngiliz edebiyatı istiyorsan sende git.

kes

• evet böyle düşününce 5 ay çabuk geçer diyorum kendime. bakalım ders mevzusuyla ilgili yarın dumlupınar ile görüşeceğim. onlar ingiliz dili ve edebiyatı dersleri seçmeme okey derlerse sanırım kalacağım. forum fikrimi büyük ölçüde değiştirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 8 Ekim 2015; 22:53:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaravelUsta

quote:

Orijinalden alıntı: Al1mert

quote:

kes

qes tir o kes olsa duramazsın

• dil sorunu sıkıntı olmuş gibi tartışmak değil amacım ama domuz etinden sakınırken bira içiyorum demişsiniz garibime gitti tabiki kendi tercihiniz
  • Oncelikle bolca sabir diliyorum ingilizce secersen seninle ayni sinifta okuyan baska kisilerle iletisim kurabilirsin diye dusunuyorum bu sayede cevren genisler belki sana ufaktan Lehce de ogretirler iyi olur Erasmus guzel bisey bence bosuna harcama kendini de uzme derim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Behaviour

dil sorunu sıkıntı olmuş gibi tartışmak değil amacım ama domuz etinden sakınırken bira içiyorum demişsiniz garibime gitti tabiki kendi tercihiniz

evet içki içiyorum ama domuz pis bir hayvan. onun etini yemeyi midem kaldırmaz.
  • oğlum sakalı kes yemek işini arkadaşlarından ayır 3 kişi yemek mi yaparmış.biri acıksa biri acıkmaz ne saçma sapan iş. git yumurta kır yine kendin yap. dışarda bakıyolarsa onlar esmer insana alışık değildir ondan olabilir git bi kız bul polonyalı açılırsın o zaman
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.