Şimdi Ara

Far Cry Primal-İlk Geliştirici Günlüğü (Türkçe Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Far Cry Primal hakkındaki ilk bilgiler bu Türkçe altyazılı geliştirici günlüğünde.

• 02.38 Okan Er'in orada ne işi var
  • her ne kadar ubisoft aynı oyunları modlayıp yolluyor dense de heyacanlandırmayıda başarıyor eskiye dönmek çok iyi bir fikir bence ateşli silahlardan sıkılmıştık bu farklı bir deneyim olacak

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • adamlarda benle aynı şekilde düşünüyo.sürekli yazdım facebooktaki haberlere.bu tema seriye bambaşka bir hava katıcak.tabi kötü olmazsa.martta çıkıcak olması beni korkutuyo.

• Bildiğin Ice Age
  • baya popüler oldu bu tarz hayatta kalma oyunları dayz ile başladı sonra ilk çağlara gitti rust, ark derken bağımsız olmayan ubi.den geldi online kısmını iyi yaparlarsa bu da tutabilir
  • Farklı bir yapım şahsen benim ilgimi çekti.

• ben online'a ağırlık vericek diye düşünüyorum.

• ne güzel, adamların uğraştıkları şeye bak. Bizim bu ülkede uğraştığımız işlere bak. Artık yaşanan tüm bu terör olaylarını ve savaşlarını geride bırakıp bizde böylesine güzel oyunlar yapan ve geliştiren bir ülke olmalıyız. Şimdilik koca bir hayal, belki hiçbir zaman olmayacak. Belki Türk milleti olarak üretmeyecez. Sadece kopyalayacaz. Belki de artık vaz geçmeliyiz.

Böyle güzel şeyler yapamayacağımızı kabullenip, birilerinin oyunu Türkçe çıkarmasını bekleyerek sadece oyunu oynayıp geçecez. Eğer Türkiyede son 10 yıl içinde teknolojik bir gelişme olmazsa, ister uzay gemisi yapalım. İster oyun yapalım. Olmazsa artık dert etmeyi bırakıp, sadece çıkan oyunu oynayıp geçecem. Tüketecem ama üretmicem.

• zamanında far cry 3 için de yapmışlardı. far cry 3 blood dragon gibi ara oyuna benziyor
  • konusu güzel olmuş

• B.C 10.000 filmdeki gibi Farcry alternatif zamanda geçen bir seri yaparlar Antik-MısıRA kadar gider demedi demeyin. AC serisinde yapmadıklarını Farcry'da devam ettirebilirler.

• quote:

Orjinalden alıntı: angela99

<b>ne güzel, adamların uğraştıkları şeye bak. Bizim bu ülkede uğraştığımız işlere bak. Artık yaşanan tüm bu terör olaylarını ve savaşlarını geride bırakıp bizde böylesine güzel oyunlar yapan ve geliştiren bir ülke olmalıyız. Şimdilik koca bir hayal, belki hiçbir zaman olmayacak. Belki Türk milleti olarak üretmeyecez. Sadece kopyalayacaz. Belki de artık vaz geçmeliyiz.

Böyle güzel şeyler yapamayacağımızı kabullenip, birilerinin oyunu Türkçe çıkarmasını bekleyerek sadece oyunu oynayıp geçecez. Eğer Türkiyede son 10 yıl içinde teknolojik bir gelişme olmazsa, ister uzay gemisi yapalım. İster oyun yapalım. Olmazsa artık dert etmeyi bırakıp, sadece çıkan oyunu oynayıp geçecem. Tüketecem ama üretmicem. </b>

Seyrederken aynı şeyleri hissettim. Kafamızı gözel şeylere vermek biraz da olsun dünyanın üreten ve mutlu olan insanların arasına artık çatışma ve kavga ve ölüm görmeden karışmak istemekde ne gibi bir yanlış olabilir ki? Arkadaşı eksileyenleri kınıyorum. Asla siyaset konuşmak istemiyorum ama içimden bu adamlar bizler de olabiliriz diye özenmeden de edemedim. Güzel oyun oynamak değil güzel oyunlar da yapmak istiyoruz. Far Cry için verdileri emek ve çalışma son derece ilham verici olmuş.

• Ac serisinde de olduğu gibi FC sersi de özellikle üçüncü oyun itibari ile ezoterik konulara ve yaradılışla ilgili teoriler üzerine dokundurmalar yapıyorlar. Nefilimler konusunu araştırın derim arkadaşlar.
  • Yıllar sonra bir far cry oyunu ilgimi çekti. Bakalım göründüğü kadar güzel olacak mı, bir taraftan da ubisoft gibi sahtekar bir firma var ortada, inşallah bu oyun ile de oyuncuları kandırmazlar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • altta tarafı bi oyun cıkarıcaklar ne reklam yapmıslar be ne abarttınız lan bi oyun cıkacak aq :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.