Şimdi Ara

Yeni Başladım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle Selamün Aleyküm LoL e yeni başladım kimsenin oyununu mahvetmek istemediğim için botlara karşı oynuyorum. Yeni başlamama rağmen feedlemiyorum Miss Fortune , Katarina , Xin Chao ( Tam hatırlayamadım adı :D ) kullandım şuana kadar. Rün ve kabiliyet sistemi hakkında pek bir şey bilmiyorum ama öncelikli sorum oyun içinde hangi nesneleri yada itemleri almalıyım yardımcı olursanız sevinirim

• Pcye gecince yardimci olurum da forumda cok konu acildi yeni baslayanlarla alakali. Dh arama motorunda ararsan yeni baslayanlarla alakali bayagi konu ve yorum var. Ama sana tavsiyem surekli oyun atarak gelistirmek yerine biraz boyle konular acip bilgi topla izleyebiliyorsan bi kac yayin izle. Gerci daha genel mantigi kavraman lazim. Herolara bagli kalma. Koridorlari ve rolleri ogrenmeye calis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdilik önerilenleri kas
  • STRivaL S kullanıcısına yanıt
    dostum öncelikle skilleri kolay olan herolardan başla. Hangi itemleri kasacağına ise probuilds.net'ten girip oynadığım champı seçip bakabilirsin. Asla zor bi heroyu alıp sürekli oynamaya çalışma çünkü oyun bilgin yetersiz kalıyor bi zamandan sonra o herodan başka hiçbir pozisyonda oynayamıyorsun
  • Sana kolaylık olsun diye söylüyorum bak genellikle 450 ip lik heroları oynamak diğerlerine göre daha basittir mesela önce ashe sonra sivir falan dene, ryze falan oyna zamanla alışırsın

• Yeni başladığım için herhalde şampiyonlar kısıtlı kendim açmam lazım galiba oyunu nasıl oynamamı öğrenirsiniz yani sürekli karakter değiştirerek mi video izleyerek mi ? Oyunu eğlenmek için değil ciddi ciddi oynamayı düşünüyorum.
  • STRivaL S kullanıcısına yanıt
    Hocam build için probuilds e bak derim adındanda anlaşıldığı gibi pro pyuncuların buildlerini gösteriyor.Kendini geliştirmek için bol bol yayın izle derim.Soracağın bişey varsa pm atabilirsin

• Antreman yap bolbol

• Annir master yi ve garen oynayarak başla

• Youtube dan video falan izle başlangıçta öğrenmek için türkleri izle,sonra yabancı yayın cıları izleyerek daha çok gelişirsin

• Ciddi yorum yapıyorum

Katarinayı öğrenirsen çççooook uzun zaman oyun taşıyabilirsin plata kadar falan bide yeni başlamışsın kimse katayı durdurmayı bilmez

Daha sonra annie önerebilirim destek oyuncusu seviyosan soraka morgana janna iyidir hem de ucuzlar xd

Saldırı gücü taşıyıcısı için ashe jinx sivir kolaydır vayne kalista twitch öğrenebilirsen kendilerini korumakta iyidirler oyundaki en kolay olanları ashe ve caitlyndir bu ikisi ile başlayabilirsin

Orta koridor için dediğim gibi katarina annie, morgana hem destek hem orta koridorda oynanabilir orta koridorda çok güçlüdür bunların dışında lux ve leblanc da iyi talon öğrenirsen iyi olur yeniler oynamaz yeteneklerinide pek bilmezler kolay ezersin

Üst koridor ve jungle oynamam kalırsa ikisine de irelia kitlerim

Nasıl öğrenebilirsin? Youtube dan video izleyerek önerdiğim kanal; psikolol

Gerisini pratik yaparak öğrenirsin

• trufily T kullanıcısına yanıt
    hocam normal oyunda oyunu pek bilmediğim için yanlış bir şey yapıp insanların oyununu kötü etmek istemiyorum birde ölünce moralim bozuluyor özgüven 0 oluyor
  • Normal oyuna gir bu kadar iyimser olma

• quote:

Orijinalden alıntı: Hukukcuu1

Antreman yap bolbol

kanka sen burda ne arıyon

not: the phoenix'im asıl hesap bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: little kawaii sübyn

Ciddi yorum yapıyorum

Katarinayı öğrenirsen çççooook uzun zaman oyun taşıyabilirsin plata kadar falan bide yeni başlamışsın kimse katayı durdurmayı bilmez

Daha sonra annie önerebilirim destek oyuncusu seviyosan soraka morgana janna iyidir hem de ucuzlar xd

Saldırı gücü taşıyıcısı için ashe jinx sivir kolaydır vayne kalista twitch öğrenebilirsen kendilerini korumakta iyidirler oyundaki en kolay olanları ashe ve caitlyndir bu ikisi ile başlayabilirsin

Orta koridor için dediğim gibi katarina annie, morgana hem destek hem orta koridorda oynanabilir orta koridorda çok güçlüdür bunların dışında lux ve leblanc da iyi talon öğrenirsen iyi olur yeniler oynamaz yeteneklerinide pek bilmezler kolay ezersin

Üst koridor ve jungle oynamam kalırsa ikisine de irelia kitlerim

Nasıl öğrenebilirsin? Youtube dan video izleyerek önerdiğim kanal; psikolol

Gerisini pratik yaparak öğrenirsin

Psikolol ? Ok

• Normal oyun oyna çok ölsende sorun olmaz ne kadar fazla oynarsan o kadar hızlı öğrenirsin.Oynadıkça yavaş yavaş oyunu kavradığını görürsün.

• Aleyküm selam

• herkes oynayabileceğin heroları yazmış. ben oynama dediğim heroları yazıyorum. Zed-Vayne-Yasuo-Lee bunları oynama Orianna-Sydra-LB-Kalista,Azir bunlardan kaç kaç :D
    daha bir çok zor hero ve yetenek isteyen herolar var bunları oynarsan botlara bile feedlersin ki ben plat olamama rağmen azir ve orianna oynuyamıyorum :(
    En kolayları master-xin-ashe-sivir-malp-ww felan oynayabilirsin.
  • Tamam normal oyun oynayacağım fakat herkes bende açık olmayan şampiyonları yazmış yeni başladığım için sadece belirli olanlar açık diğerlerini açmam lazım. Birde en çok IP normal maçta mı gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prince Legolas

quote:

Orijinalden alıntı: Hukukcuu1

Antreman yap bolbol

kanka sen burda ne arıyon

not: the phoenix'im asıl hesap bu

Kanka lise 3de oynuyordum platin hesabim vardı bıraktım o sırada

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.