Şimdi Ara

Nvidia, Star Wars: Battlefront İçin Ekran Kartı Sürücülerini Yayınladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Ekran kartı sürücüleri konusunda Nvidia'nın çalışmaları kendisini AMD karşısında bir adım öne atıyor. Genelde birçok büyük yapımı daha piyasaya çıkmadan önce yayınladığı ekran kartı sürücüleriyle destekleyen Nvidia, Star Wars: Battlefront için de şimdiden hamlesini yaptı.

Nvidia'nın bugün yayınladığı ekran kartı sürücüleri, donanımlarınızı Star Wars: Battlefront'un betasına hazırlıyor. PCgamesN'in raporuna göre yayınlanan sürücüler gözle görülür bir şekilde performans artışı sağlıyor. Yeni sürücüleri Nvidia GeForce Experience aracılığıyla ya da buradan indirebilirsiniz.

• Yönlendirdiğiniz sayfa ingilizce olduğu için tam olarak neyi indireceğimi bilemedim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu arada oyunun beta sürümünü denemek isteyenler PC Originde oyun Store>Beta katagorisine eklendi. Ön yükleme yapilabiliniyor. Yaklasik 10 GB civari.

• quote:

Orjinalden alıntı: xX.3B.Xx

Yönlendirdiğiniz sayfa ingilizce olduğu için tam olarak neyi indireceğimi bilemedim.

http://www.geforce.com/drivers burdan eran kartının modeline göre indireceksin . Nvidia Experiance kurulu ise ordan sürücüler kısmına gelip güncellemeyi indirebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: xX.3B.Xx

Yönlendirdiğiniz sayfa ingilizce olduğu için tam olarak neyi indireceğimi bilemedim.</blockquote>

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=110797379&url=http://www.geforce.com/drivers" data-href="http://www.geforce.com/drivers">http://www.geforce.com/drivers</a> burdan eran kartının modeline göre indireceksin . Nvidia Experiance kurulu ise ordan sürücüler kısmına gelip güncellemeyi indirebilirsin

Teşekkürler hocam.

• Amd nin oyunun çıktığından haberi yoktur gine 3-4 ay sonra driver çıkarır

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Başta unocked hatası versede 5 dakka önce girdim oyunda tek bir hata yok ultrada dahi akıyor ani fps düşüşleri yaşamadım nwdia verdiği güncellemenin baya katkısı olduğu açık :) oyun hakkında ben baya beğendim vuruş hissi falan baya güzel olmuş

• Çamur at izi kalsın...

Bari yorum yapmadan önce iki dakikalık ufak bir araştırma yapsaymışsınız. AMD'nin bu sürücüyü Nvidia'dan çok daha önce çıkardığından bahsetmiyorum bile.

• Çamur at izi kalsın...

Bari yorum yapmadan önce iki dakikalık ufak bir araştırma yapsaymışsınız. AMD'nin bu sürücüyü Nvidia'dan çok daha önce çıkardığından bahsetmiyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: SwitzCarl

Çamur at izi kalsın...

Her oyunu takip edecek zamanım yok genel olarak amd nin sürücüleri geç çıkardığı bilinen bir gerçek ayrıca örnek verdiğin sürücü beta amd aylarca beta sürücülerde kalıyor whql sürücü yayınlayamıyor Beta sürücü ne demek microsoft bu sürücüyü onaylamamış demek yani stabil değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Surucuyu kurdum pc sacmalamaya basladi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YveJhin -- 9 Ekim 2015; 10:59:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Her oyunu takip edecek zamanım yok genel olarak amd nin sürücüleri geç çıkardığı bilinen bir gerçek ayrıca örnek verdiğin sürücü beta amd aylarca beta sürücülerde kalıyor whql sürücü yayınlayamıyor Beta sürücü ne demek microsoft bu sürücüyü onaylamamış demek yani stabil değil
    .

Yıllardan süregelen kulaktan dolma bilgilerle ''bilinen gerçekler bunlar bence'' diye yorum yapmak mantıklı mı? Kendi kendine cevap vermişsin aynı zamanda, WHQL sertifikasız sürücüler Microsoft tarafından henüz onaylanmamış sürücülerdir dediğin gibi. Yani stabil olmayan değil, stabilitesi doğrulanmamış sürücülerdir sadece. Az çok bilgi sahibi olan da bilir ki her iki firma düzenli olarak beta sürücüler yayınlar, bazen microsoft'un onayını beklemek istemeyebiliyorlar takdir edersin ki... AMD'nin sürücülerinin 2015 senesinde hala geçmişteki başarısızlığıyla devam ettiğini sanıyorsanız da o kulaktan dolma bilgilerinizi artık ''güncellemelisiniz'' derim yanlış yönlendirilmemeniz adına...

• Ula oyun bende menüde kilitleniyordu inşallah bu güncelleme sorunu giderir :D
    bu arada sistemim imzamdaki :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.