Şimdi Ara

Android 6.0 güncellemesi alacak Sony modelleri açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
2.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 6.0 güncellemesi alacak Sony modelleri açıklandı 

Android 6.0 güncellemesini alacak modeller açıklanmaya devam ediyor. Daha önce HTC, LG ve Motorola gibi şirketler güncelleme verecekleri cihazlar hakkında bazı bilgiler paylaşmıştı. Bu kez ise Sony resmi blog sayfasında yayınladığı yazıyla Marhsmallow sürümüne yükseltilecek modellerini sıraladı.

Listeye göre ;

• Xperia Z5

• Xperia Z5 Compact

• Xperia Z5 Premium

• Xperia Z4 Tablet

• Xperia Z3+

• Xperia Z3

• Xperia Z3 Compact

• Xperia Z3 Tablet Compact

• Xperia Z2

• Xperia Z2 Tablet

• Xperia M5

• Xperia C5 Ultra

• Xperia M4 Aqua

• Xperia C4

modelleri yeni Android 6.0 sürümüne yükseltilecek. Güncellemelerin tarihi henüz paylaşılmadı ancak en kısa zamanda yayınlanması için sıkı bir çalışma yürütüldüğü belirtiliyor. Lollipop güncellemesini tüm Z serisine veren Japon üretici bu kez çıkışının ardından iki yıl geçen Xperia Z1, ve daha önceki modellere desteği kesmiş durumda.

• Xperia M4 olması çok iyi!

• Z1 ve Z1C modelleri'de listede olur diye düşünmüştüm.
  • sony xperia ionu 4.1.2 de yarı bozuk halde bıraköış bir firmadır üstelik o telefona 1800 lira vermiştim s3ler 1600 liraydı ozamanlar heralde s3 4.3 e kadar gitti benim telefon yarı yolda kaldı üstelik xda bile rom yapmadı hala 5.0 romu bozuk gsm yok bu yüzden sonyyi bu konuda övemem ama telefon taş gibiydi arkadaşlarımla dalga geçiyodum telefonlşarı çarpıştırak mı diye telefona benim ettiğim eziyeti kimse etmemiştir ama hala çalışıyor bu yüzden verdiğim 1800 liranın 1450 lirası helal olsun.

• Z1 ve Z1c daha sonra eklenebilir listeye Lollipop'ta da öyle olmuştu. Z'de çok güncelleme aldı bence ama o da alırsa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ti7800

Xperia M4 olması çok iyi!

Daha bir kaç ay önce piyasaya çıkmış bir telefonun güncelleme alacak olmasına sevinmenize hiç anlam veremedim vala.

• Sony'de Samsung'ta HTC'de aynı. Bu konuda tek gerçek Apple. Apple telefonuna iyi kötü destek veriyor. Donanımda açık ara Samsung, Yazılım da açık ara Apple. Diğerleri de bir birleriyle yarışsın.

Şimdi beni applecılar da Samsungcular eksiye tutacak diğer markalar da eksiye tutacak ama gerçek bu.

• z,z1, t2 ultra gibi modellere verseydi yeni sürümü, baya saygınlığı artardı...

bu arada Sony; gelecek dönemlerde mobilde elden çıkarma yerine geçmişte Ericsson ile gittiği gibi yeniden ortaklığa gidebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Sony'de Samsung'ta HTC'de aynı. Bu konuda tek gerçek Apple. Apple telefonuna iyi kötü destek veriyor. Donanımda açık ara Samsung, Yazılım da açık ara Apple. Diğerleri de bir birleriyle yarışsın.

Şimdi beni applecılar da Samsungcular eksiye tutacak diğer markalar da eksiye tutacak ama gerçek bu.

Ios 9 kurulu bir iphone 5 i bence eline alma, işe yaramayan yazılım güncellemesinden ne hayır gelir allah aşkına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z1 de listeye eklenmeli. m4 aqua kaldırıyorsa z1 de kaldırır. amiral gemilerine uzun süre güncelleme vermek prestiji arttırır.

• O kadar amiral gemisi çıkarıyorlar ki 2 yıl önce çıkardıkları telefona güncelleme vermekten kaçınıyorlar. Daha önce Lg kullandım aynı güncelleme sorunu vardı şimdi Sony aynı, soğutuyorlar Android'den.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z ve z1 almayacak gibi..

• Zaaaaaaa. Kimdi o xz ve xz1e gelecek diyen? :D

• z2 ye 5,1 yükledikde ne oldu şarj ve ses kısıklığından dolayı 4.4 geri döndük..
  • Z1 e bile android m vermiyormuş. Sony fanboyları xperia z ye gelicek diye övüyorlardı bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 7 Ekim 2015; 21:05:41 >
  • Daha 2-3 gün önce BAZI ARKADAŞLAR sonyin Z ye güncelleme vereceğini söylüyordu. Google nexus 4 güncelleme vermeyecek diye dalga geçiyorlardı.. Şimdi ise "YOK KARDEŞİM Z ÇOK GÜNCELLEME ALDI ALMASINA GEREK YOK"diyorlar

BU RESMEN İKİYÜZLÜLÜK. HALA PİŞKİN BİR ŞEKİLDE SAVUNUYORLAR..

Hadi z yi geçtim NİYE Z1 ALMIYOR? Z1 VE Z2 VE Z3 ARASINDA DONANIM ÇOK FARKLI DA BEN Mİ BİLMİYORUM? SNAPDRAGON 800 NEYİ KALDIRMIYOR Kİ? Hangi uygulamaya yetmiyor?

• Xperia e4g şimdiden ölmüş gibi oldu m4 aqua dan 1 ay önce çıktı ama halen 4.4 de duruyor m4 aqua 5.0 ile geldi güzel güzel böyle devam

• quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Z1 e bile android m vermiyormuş. Sony fanboyları xperia z ye gelicek diye övüyorlardı bile

Z1 den 1 yıl sonra çıkan samsung galaxy s5 e android 6 güncellemesi veriliyormu ki ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony telefonlara güncelleme gelse ne olur gelmese ne olur. Akıcı yapmak için bütün görselliği patates ettikten sonra isterse 6.0 değil 123756.5467 gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 ve sonrakilere Android 6 verilmesi bence gayet tatminkar . Z ve z1 zaten çok demode olmuş telefonlardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.