Şimdi Ara

hi im keke [online]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yaşım 22. Üniversite 3.sınıf ögrencisiyim. Tr serverinde oynamaktayım (iyiki/malesef) Çok izleneceğimi bırakın belki 5 kişi bile zar zor izlicektir bunu biliyorum ama her gün düzenli yayın yapıyorum belki ilerde bir karşılığını alırım. Ligim Diamond 4. Adc/support en çok oynadığım lanelerdir. İlgilenirseniz beklerim.

www.twitch.tv/hiimkeke

Not: Kötü de olsa eleştirebilrisiniz yanlışlarımı görmem yararıma olacaktıır

• Yayını izlemedım lakin yazınızdaki tavrınızdan dolayı sizi tebrik edıyorum en yakın zamanda izleyeceğim
  • Haftasonu izliycem attım fava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun yayinin mutlaka bakarim :)

• Twitch eskisi kadar populer degil bence. Yayindaki videolarini, yayindan sonra YouTube'a atman daha yararli bir ortam saglayacaktir sana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim beklerim her zaman. @LeonTrotsky @IreliaCarriesU @Erescat-

Upload hızım iyi yeterince dediğini bi uygulayım teşekkür ederim. @Kefelon
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePrestige

Merhaba arkadaşlar. Yaşım 22. Üniversite 3.sınıf ögrencisiyim. Tr serverinde oynamaktayım (iyiki/malesef) Çok izleneceğimi bırakın belki 5 kişi bile zar zor izlicektir bunu biliyorum ama her gün düzenli yayın yapıyorum belki ilerde bir karşılığını alırım. Ligim Diamond 4. Adc/support en çok oynadığım lanelerdir. İlgilenirseniz beklerim.

www.twitch.tv/hiimkeke

Not: Kötü de olsa eleştirebilrisiniz yanlışlarımı görmem yararıma olacaktıır

Yazın hoşuma gitti çalışıyorum şuan yayın açık kalsın 1 view 1 viewdir

• Cumartesi kaçta açık olursunuz

• ThePrestige kullanıcısına yanıt
    izleyeyim
  • Şuan izliyorum editliyecem birazdan

Edit : Hocam izledim yayını oynayışından pek bahsetmek istemem ama mikrafonsuz kamerasız izlenmen için gosu gibi bi adam olman lazım en yakın zamanda mic cam lazım sana insanlara sıkıcı gelir bu yayın ayrıca only blitz yazısını silmeni öneririm blitz izlemek istemeyen insanlar senin yayınına girmeye bilir.İyi yönlerini söylemem gerekirse flame yapmıyosun sakin oynuyosun hoşuma gitti bu yönün eğer eğlenceli sohbetinde varsa eğer izlemeye değersin diye düşünüyorum inşallah kendini geliştirmende yorumlarım yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thablion -- 8 Ekim 2015; 12:19:45 >
  • Bu haftasonu şehir dışına gideceğim içni yayın yapamayacağım ama pazar akşamı dönüyorum o sırada devam ederim dostum @IreliaCarriesU
    Mainim support/adc genelde ama orman denemesi başarısızlıkla sonuçlandı az önceki el. mic ve kamera konusunda haklısın ama şu sıralar kullanmamayı düşünüyorum. teşekkür ederim yorumların için@Thablion
    Tamam hocam

Ne demek inşallah başarılı olursun

• ilk gördüğümde lee oynuyordu yayında, gayet iyi oynuyor low. tavsiye edilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.