Şimdi Ara

Vdsl de fiber kullanma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttnet bana hattımın 30 küsür mbps kadar destek verdiğini söyledi. Fiber alt yapı yok.

super online 25 mbps akk uygulaması olmayan(99tl) pakete geçsem ne olur ?

Olmadı superonline 8 mbps akksiz yarifeye geçeceğim99 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Süperonline vdsl vermiyor. Ttnet hipernet veya vodafone 30 megabit pakete geçebilirsiniz. Hat değerlerinide atarsanız iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34sem

Ttnet bana hattımın 30 küsür mbps kadar destek verdiğini söyledi. Fiber alt yapı yok.

super online 25 mbps akk uygulaması olmayan(99tl) pakete geçsem ne olur ?

Olmadı superonline 8 mbps akksiz yarifeye geçeceğim99 tl

Superonlıne 25mbps akk olmayan paket zaten fibernet değil mi?Fiber altyapı yoksa bunu nasıl kullanacaksınız ki?

99tl gözden çıkardıysanız 16 mbps akk sız internet satan firmalar var onlara bakabilirsiniz.

Fixnet,goonet falan bunlarda 129 tl ama taahhut yok;

hurnet te 99 tl ama taahhutlu ve firma konusunda şikayetler var;
  • nfsworld kullanıcısına yanıt
    Goonet fixnet felan onları araştırdım. Lakin ne kadar güvenilir?

Gerçi taahhütsüz denesem mi?

22 kasım da ttnet belası bitiyor. :):):)

• GoldenParsTR kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz paket akk li:/

Hat değeri hangi sayfada oluyor

• quote:

1 yildir goognet kullaniyorum guvenilirlik anlaminda sorununuz olmaz, fatura 59 tl mi. Net 59 gelir. Ayrica taahhutsuz cogu tarifesi.

Edit; Forumda goonet yetkilisi bir uye var pm atarsaniz arkadasin profilini yollayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchloveKilled -- 8 Ekim 2015; 16:50:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben şu anda fixnet kullanıyorum,bir sıkıntı yok,bu tarz firmalar arasında en sistemli olanı.Eve fatura geliyor,mesaj ile hatırlatma vb.

Aslında kullanım tecrübemi paylaştığım bi yazı yazsam faydalı olacak.

Özet geçersem,fatura dediğim gibi,fatura ödeme işbankası ve başka anlaşmalı bankalardan otomatik ödeme talimatı verilebildiği gibi vezneden de ödeniyor.

Gündüzleri mh rahat ulaşılıyor,tabi gece mesai saati dışı.

Sitelerinde sistemleri gayet iyi.Fatura ödeyebiliyorsun,veya arıza kaydı oluşturabiliyorsun.

Eksi olarak mesela bunlar önden ödemeli çalışıyordu,yani sen ay başında parayı ödüyorsun.Geri normal sisteme geçtiler bu ay.

Fatura ödemeyince ttnet gibi 2 ayda kapatıyorlar ancak açma kapama ücreti almıyorlar.Ama burda da şöyle bir sıkıntı var ki mesela gidip bankadan yatırırsanız hesaplarına ertesi gün geçtiğinde hemen açılmıyor.Ama sitelerinde yatırırsanız açılıyor.Benim başıma geldi,bankadan yatırmıştım,neyse arayıp söyledim,para yarın hesaba geçer ama ben açayıp internetiniz dedi,en azından mağdur etmediler.

Özetle bir sıkıntı yaşamazsın,keşke taahhüt falan ile fiyatları bıraz daha makul düzeye gelse iyi bir firma.

Ancak mesela 16mbps akk'sız internet fixnet 129 tl iken hurnet 90 tl.Tabi hürnet hakkında iyi yorumlar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

Ben şu anda fixnet kullanıyorum,bir sıkıntı yok,bu tarz firmalar arasında en sistemli olanı.Eve fatura geliyor,mesaj ile hatırlatma vb.

Aslında kullanım tecrübemi paylaştığım bi yazı yazsam faydalı olacak.

Özet geçersem,fatura dediğim gibi,fatura ödeme işbankası ve başka anlaşmalı bankalardan otomatik ödeme talimatı verilebildiği gibi vezneden de ödeniyor.

Gündüzleri mh rahat ulaşılıyor,tabi gece mesai saati dışı.

Sitelerinde sistemleri gayet iyi.Fatura ödeyebiliyorsun,veya arıza kaydı oluşturabiliyorsun.

Eksi olarak mesela bunlar önden ödemeli çalışıyordu,yani sen ay başında parayı ödüyorsun.Geri normal sisteme geçtiler bu ay.

Fatura ödemeyince ttnet gibi 2 ayda kapatıyorlar ancak açma kapama ücreti almıyorlar.Ama burda da şöyle bir sıkıntı var ki mesela gidip bankadan yatırırsanız hesaplarına ertesi gün geçtiğinde hemen açılmıyor.Ama sitelerinde yatırırsanız açılıyor.Benim başıma geldi,bankadan yatırmıştım,neyse arayıp söyledim,para yarın hesaba geçer ama ben açayıp internetiniz dedi,en azından mağdur etmediler.

Özetle bir sıkıntı yaşamazsın,keşke taahhüt falan ile fiyatları bıraz daha makul düzeye gelse iyi bir firma.

Ancak mesela 16mbps akk'sız internet fixnet 129 tl iken hurnet 90 tl.Tabi hürnet hakkında iyi yorumlar yok.

Olsun deneyeceğim yine de 16 Mb'e kadar 80 tl ve 15 TL yalın ücreti alınacak

• 34sem kullanıcısına yanıt
    Bendede Ttnet Hipernet Var 50Megabit 200Gb Daha İlk Haftadan Kotam Bitiyor Sonra 3Megabit
    Süperonline 25 Megabit Limitsiz Paketi Vdsl Olarak Verse Taahhüt Falan Dinlemeden Gecerim Ama Vermiyor.
  • Havada kaparım

• nfsworld kullanıcısına yanıt
    Eklemek istedim. Fixnette saat 23.00 a kadar telefonla destek bulunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.