Şimdi Ara

Monster'da Bu Hafta: Armikrog

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Neverhood'un ruhani devam oyunu olan Armikrog, Monster'da Bu Hafta köşemizin yeni konuğu oluyor.

• Git 31 TL'ye Skyrim al bundan daha çok zevk verir. Beğenmedim oyunu. Hem kısaymış hemde fiyatı fazla.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Armikrog uzun zamandır bekleidğim bir oyundu. Görsel sanat yönetmeninin ve tasarımcılarının çok iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum. Fiyatı bana da yüksek geldi.

• Neverhood'un hem Pc deki Adventure versiyonunu, hemde PS1 de bulunan platform versiyonunu zamanında severek oynadım. Ancak fiyata gelince daha yeni G2A'dan Mad Max'i 47 TL ye aldım. Tamam oyunda bulunan emek belki diğer oyunlara göre çok daha fazla ama bilemedin maksimum 3 saatlik eğlencelik bir oyuna verilecek para değil. Zaten kasım ve aralık ayları oyunlarda kampanya ayları olduğundan bu paraya çok daha kaliteli ve süresi uzun oyunlar alınabilir. Şu an Humble Indie Bundle da 7.29$ bağışta bulunduğunuzda Deponia serisi ve birçok oyun veriliyor. İlla adventure oynayacağım diyorsanız bence senaryosu ve grafikleri ile çok eğlenceli bir seri, onu değerlendirebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.