Şimdi Ara

Diamond Oldum Beyler(SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Temmuz gibi başladığım sıralama maçlarıyla gold 5 olmuştum 10da7 yaparak. seri şekilde plat 2'ye kadar yükseldim. orda in çık oldu biraz. sonra plat 1 90 lpye kadar çıkıp indik plat 3lere bayağı zorlandık ama en sonunda diamond serilerine geldik. işin komik tarafı seriye çıkana kadar o kadar zorlanmama rağmen. oynadığım en kolay maçlar seri maçlarıydı. direk ilk 3 maçı aldım çıktım diamonda. 2si 20de sur verdiler 1si zorladı sayılır. gelen takımlar da iyiydi.
    velhasıl hakettiğimi düşündüğüm yere ulaştım. amacım zaten s5i diamond bitirmekti. bundan sonrası pratik yaparak geliştirip önümüzdeki sezona da gittiği yere kadar gidicez.

tek bir sorum var şimdi 11 kasım da sezon bitecek. muhtemelen 1 maç atarsam yenilsem bile plat 1e düşmem taze kan da var. yükselmek gibi derdim yok eloyu düzelttim muhtemelen. dia 5 0 lp bitirmek amacım. 35 gün civarı var sezonun bitmesine. 28 günde lp erimesi başlıyormuş. ondan sonra 7 gün içinde rank atmazsam lig düşer mi. bi 10-15 gün sonra bi tane rank atıp win lose farketmez sezonu o şekilde bitirebilir miyim? yardımcı olursanız iyi olur.

• Ben sezon 4 gun sonra bitecek saniyodum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynamazsan lig düşersin erime maçlarını oyna sadece ayrıca pre-seasonda ranked girmemezlik yapma imkanın varsa gir çünkü hem lig atlayıp düşmek gibi bi derdin yok hemde eğer kazanırsan elon yükselir
  • Helal olsun diğer sezon bende dia olucam inş

• Devon Jade kullanıcısına yanıt
    o konuyu hiç bilmiyorum. şimdi 28 gün erime var ya ben atıyorum 20. gün girdim 1 maç attım kaybettim veya kazandım. zaten 0 lp kaybetsem bile tek maçta düşürmezler. ondan sonra yeni bir 28 gün daha işlem olmayacak mı. o sürede zaten ligler sıfırlanacak. pre season nedir hiç bilmiyorum. elon yükselir derken kaybedersem de elom düşer. sonraki sezon atarken maçları daha kalitesizler gelmez mi. lp kazanıp kaybetmiyorsam lige bir etkisi olmayacak ama eloma göre sıralama maçlarında gelecek tipler değişmeyecek mi.
  • Diyecek birşey yok sadece "HLL BE" diyebilirim

• Ben hala plat 4'üm
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

o konuyu hiç bilmiyorum. şimdi 28 gün erime var ya ben atıyorum 20. gün girdim 1 maç attım kaybettim veya kazandım. zaten 0 lp kaybetsem bile tek maçta düşürmezler. ondan sonra yeni bir 28 gün daha işlem olmayacak mı. o sürede zaten ligler sıfırlanacak. pre season nedir hiç bilmiyorum. elon yükselir derken kaybedersem de elom düşer. sonraki sezon atarken maçları daha kalitesizler gelmez mi. lp kazanıp kaybetmiyorsam lige bir etkisi olmayacak ama eloma göre sıralama maçlarında gelecek tipler değişmeyecek mi.

eğer daha iyisini yapabilirim diyosan kazanırsın zaten pre seasonda düşmeyi düşünme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devon Jade

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

eğer daha iyisini yapabilirim diyosan kazanırsın zaten pre seasonda düşmeyi düşünme

hocam öyle bir moddayım ki hani açgözlülüğe gerek yok. tek derdim dia bitirmek sezonu. bu erime mevzsunu çözmeye çalışıyorum. 28 gün olmadan 1 maç atıp kalan sürede de lp erimesi başlamadan bitirmek istiyorum. mümkün mü bu.

• calibrane kullanıcısına yanıt
    2 hafta falan sonra 1 maç alırsan erimede sıkıntı yaşamazsın bide yenersen daha iyi.

• Thablion kullanıcısına yanıt
    peki yenilirsem direk düşürürler mi. öyle bir mallık yaparlar mı.
    İlk maçın garantisini veririm düşmiyeceğine dair ama 2 düşen arkadaşımda var 10 da düşmeyende mmr a bağlı biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Thablion

İlk maçın garantisini veririm düşmiyeceğine dair ama 2 düşen arkadaşımda var 10 da düşmeyende mmr a bağlı biraz

yok ya tek maç atıcam zaten. 20. gün falan tek maç atarım win lose alırız artık tek maçta düşüreceklerini zannetmiyorum bende.
    Düşmezsin ya tek maçta diadan düşen görmedim hiç

• Maçları falan bilmem ama hayırlı olsun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sezonun bitmesine 35 gün varsa 8 gün sonra tek maç atsan yetecek ama sana önerim 27. günde atman
    Küme atlamalarında ilk üç maç, lig atlamalarında ilk on maç koruma kalkanının olur yani asla düşmezsin.

Kaynak
  • Helal kanki Bi ara unrankeddın iyi çıkmışın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @PagRiven şimdi onu hesaplamaya çalışıyorum ufaktan. hero seçerken bu kadar düşünmüyordum

@IrohElGrande şu attığın şey hala geçerli herhalde. bayağı sağlam kapsamlı bilgiler var. bütün soruların cevabı var sağolasın.

@kralorti70 doğrudur zaten 1 yıllık oyuncuyum bayağı unranked takıldım temmuz gibi falan işte sıralama maçlarını attım ordan sonra ranked. çok şükür çıktık sonunda.

@sjsj9212 @Ebovenn teşekkürler. darısı başınıza
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.