Şimdi Ara

Gangplank hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gangplank aldım şimdi denemek için normal oyun girdim. Build ne olmalı lane aşaması nasıl geçirilmeli bu heroda ? Fıçılar nasıl kullanılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim :)
    Karşımdakine görede söyleyecek olursanız şuan renekton var

• En güçlü zamanını kaçırdın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalıya e at adam minyona yaklaşınca çalıdaki e ile bağ kuran bi e at çalıdaki fıçıya q atıp adama oto atak vur yarı canı gg

• ADAM BENDEN ÖNCE FIÇIYI KESİYOR YA
  • Tapınakçıya build vermem dünya yı ele geçirirler vallaha

• O değilde irelia ya karşı etkili biraz tek cc mizi kaldırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: IreliaCarriesU

O değilde irelia ya karşı etkili biraz tek cc mizi kaldırıyor

SEN KOSKOCA PLATİN LİGİNİ ALT ÜST EDEN İRELİACARRİESU SUN SENİ GP YILDIRMAZ.
    Şaka maka bir oyun attım bozgun. Pek beceremedim fıçı olayını daha ama zamanla alışırım. Baya iyi hasar çıkarıyor ama q nun hasarı tatmin etmedi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaythamKenway

quote:

Orijinalden alıntı: IreliaCarriesU

O değilde irelia ya karşı etkili biraz tek cc mizi kaldırıyor

SEN KOSKOCA PLATİN LİGİNİ ALT ÜST EDEN İRELİACARRİESU SUN SENİ GP YILDIRMAZ.
    Şaka maka bir oyun attım bozgun. Pek beceremedim fıçı olayını daha ama zamanla alışırım. Baya iyi hasar çıkarıyor ama q nun hasarı tatmin etmedi :(

Öyle deme yha bu arada nickim hi im irelia yanlış olmasın ama cuna westteyim

• Anlamadılar seni :( Assasins Creed 3 :( Ey gidi ne şevkle oynamıştım.
  • aynn bence serinin en iyi oyunu ac3 tür.Haytham tapınakçı çıkınca çok şaşırmıştım

• Bence en iyisi 2 ama 3 ude cok severek oynadim

• tabikide ac3'dü. Sonrasında aynı oyunu farklı hikayeyle sarıp sarıp oynattılar millete :D ulan ubisoft...
  • gang değil o gank ;)
  • Karşına menzilli şamp gelirse sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tahm bir Support

aynn bence serinin en iyi oyunu ac3 tür.Haytham tapınakçı çıkınca çok şaşırmıştım

Bence en iyisi AC 3 değil de sonu AC 3'dü. Sonrasından gram zevk almamakla beraber artık takip etmiyor ve oynamıyorum. Yine de insan yenileri görüp iç geçiriyor.
    Unity'nin optimizasyon özürlüsü olması da işin tuzu, biberi.

• 1-) juggernautlari ve Riven banla
    2-) farm farm farm
    3-) gg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaythamKenway kullanıcısına yanıt
    Build yazmaya üşendim o yüzden probuilds e gir bak

• quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

aynn bence serinin en iyi oyunu ac3 tür.Haytham tapınakçı çıkınca çok şaşırmıştım

Bence en iyisi AC 3 değil de sonu AC 3'dü. Sonrasından gram zevk almamakla beraber artık takip etmiyor ve oynamıyorum. Yine de insan yenileri görüp iç geçiriyor.

assasins mevzumuz derinleşince forumu araştırdım ama assasins creed e özel bi bölüm olmadığını farkettim.

Katımıyorum oyun Black Flag den sonra sıradanlaştı.Rogue yu binbir heyecanla açıp "bu ne be" diyip her hangi bir değişiklik yok mu diye çok baktım maalesef yoktu

Ac3 en iyisi diyebilirim.Oyuna çok fazla şey kattılar bi o kadarda eğlenceliydi.Revolutions dan sonra ac3 te ağaca tırmanabildik,avcılık yapabildik,gemi görevleri yaptık(bu harbiden çok zevkliydi zaten ubisoft da burdan yürüdü),iki kişi canlandırdık ayrıca ilk tapınakçıydı canlandırdığımız),Hikaye sahiden çok uzundu,düşmanlar silahlandı daha çok var sayılacak ama uzun yazdım

bakınca ac revo ile ac3 arasında dağlar kadar fark var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

assasins mevzumuz derinleşince forumu araştırdım ama assasins creed e özel bi bölüm olmadığını farkettim.

Katımıyorum oyun Black Flag den sonra sıradanlaştı.Rogue yu binbir heyecanla açıp "bu ne be" diyip her hangi bir değişiklik yok mu diye çok baktım maalesef yoktu

Ac3 en iyisi diyebilirim.Oyuna çok fazla şey kattılar bi o kadarda eğlenceliydi.Revolutions dan sonra ac3 te ağaca tırmanabildik,avcılık yapabildik,gemi görevleri yaptık(bu harbiden çok zevkliydi zaten ubisoft da burdan yürüdü),iki kişi canlandırdık ayrıca ilk tapınakçıydı canlandırdığımız),Hikaye sahiden çok uzundu,düşmanlar silahlandı daha çok var sayılacak ama uzun yazdım

bakınca ac revo ile ac3 arasında dağlar kadar fark var.

ACR iyi bir oyun değildi zaten. Baştan savma bir şeydi. Ac3 çok yeniliğe sahipti ama sıkcııydı bana kalırsa. Assassin havasının yok edildiği ilk oyun oydu. Ben istememiştim korsancılık oynamak ve sevmemiştim de. Hikayenin ilk başları çok sıkıcıydı.

• Sana taktik yok pis templar seni ohh nasil oldurduk seni

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.