Şimdi Ara

Max 2000 liraya tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar g.m discovery kullanıyodum bana cehennemi yaşattı bu telefon artık nefret ettim general mobile den zaten en son artık çekmiyor anakarttaymış problem çöp oldu.

Neyse konumuza dönelim alacağım telefon 2000 lira max 2200 lira verebilirim siz neler önerirsiniz öyle general mobile ,asus filan demeyin beyler belki iyidir ama LG-Samsung-apple-Sonny gruplarından söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

Xiaomi gibi önerilerinizi de dinlemek isterim.

Aklımdakiler:

iphone 6 64 gb ( bulabilirsem 2300-2400 e )

xperia z3

LG g4

Xiaomi mi4 ( de düşünüyorum ancak 16 gb olması sıkıntı yaptırıyor)

Samsung düşünmüyorum beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi areda1 -- 7 Ekim 2015; 14:08:46 >

• Z5C?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g4 alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: llati

Z5C?

hocam yok z3 daha mantıklı z5c den teşekkür ederim yinede

quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

lg g4 alabilirsin

Benimde hani yüzdeye vurduğumuzda aklımda o var hocam ancak işte iphone kalitesi , xiaomi kalitesi kafamı karıştırıyor açıkcası.
    .
  • areda1 kullanıcısına yanıt
    g4 ekran ve kamera olarak çok başarılı bir cihaz sadece batarya da kaybediyor ve fiyatıda çok makul ben g4 varken iphone'a para vermezdim tabi ios seviyorsanız orası ayrı, bu cihazın yanına birde powerbank alırsınız size yeterli olur
  • Madem bütçe 2200 geçecek o zaman xperia z3+ bakın bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

g4 ekran ve kamera olarak çok başarılı bir cihaz sadece batarya da kaybediyor ve fiyatıda çok makul ben g4 varken iphone'a para vermezdim tabi ios seviyorsanız orası ayrı, bu cihazın yanına birde powerbank alırsınız size yeterli olur

Hani hiç ios kullanmadım hocam hep orta seviye benlki orta seviyenin altı android kullandım bu yüzde androidden soğudum denebilir ama iyi bir telefon kullanmadığım için diye düşünüyorum, powerbank ım var hocam yeni spariş ettim xiaomi 10000 mah şarjda sıkıntı olmaz o kadar o yüzden cevabınız için çok teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: zalım23

Madem bütçe 2200 geçecek o zaman xperia z3+ bakın bence..

Hocam 2200 ü geçtikten sonra iphone 6 64 e veririm para diye düşünüyorum sonuçta z3+ ile g4 arasında dağlar kadar fark olmamasına karşın 500-600 arası fiyat farkı var cevabınız için çok teşekkür ederim ama z3+ da düşüneceğim çok teşekkür ederim..

• Gittigidiyorda paralel ithalat G4 maximum kartı olana 1450 tlye geliyor..Temiz kullanırım diyorsanız alın bence..Paranız cebinizde kalır, para kolay kazanılmıyor sonuçta..
  • quote:

Gittigidiyorda paralel ithalat G4 maximum kartı olana 1450 tlye geliyor..Temiz kullanırım diyorsanız alın bence..Paranız cebinizde kalır, para kolay kazanılmıyor sonuçta..

Bende o yolla düşünüyorum hocam bu paralel ithalat ne yalnız ne farkı var onu çözemedim ben bana bi açıklarmısınız hani normal mağazadan alınmayla ne farkı var.
    Firmalar gidip yabancı ülkelerden (serileri önemli) amerika, arabistan,hindistan vs. ürünleri ucuz alıyorlar..Sanayi bakanlığından izin alıp kendi garanti servislerini açıp satışa başlıyorlar..Yani garantiyi kendileri veriyor , telefon bozulunca kendilerinden başka kimse mesela lg yetkili servisi tamir yapmaz..Ürün açıklamalarında mevcuttur zaten..
  • Telefonu temiz kullanırım garantilik bi durum olmaz diyorsan al bence..
  • quote:

Firmalar gidip yabancı ülkelerden (serileri önemli) amerika, arabistan,hindistan vs. ürünleri ucuz alıyorlar..Sanayi bakanlığından izin alıp kendi garanti servislerini açıp satışa başlıyorlar..Yani garantiyi kendileri veriyor , telefon bozulunca kendilerinden başka kimse mesela lg yetkili servisi tamir yapmaz..Ürün açıklamalarında mevcuttur zaten..

Anladım yine de garantisi var yani ama değil mi hani LG garantisi olmasa bile mesela. Hani temiz kullanırım herhalde ama insan düşünüyor teknolojik alet sonuçta kendiside problem çıkarabilir.
    Garantisi sözde var ama bu firmalar kurnazlar,kullanıcı hatası diye para talep ederler..O nedenle bir miktar daha para verip hepsiburada, kliksadan alınırsa paralel telefonlar sıkıntı çıksa bile müşterini arkasındadır bu büyük firmalar..
  • Z3 oncelikli,alternatif g4 bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Garantisi sözde var ama bu firmalar kurnazlar,kullanıcı hatası diye para talep ederler..O nedenle bir miktar daha para verip hepsiburada, kliksadan alınırsa paralel telefonlar sıkıntı çıksa bile müşterini arkasındadır bu büyük firmalar..

Anladım hocam ama hepsiburada 1900 lira paralel olan da sanırsam yani.

quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

1479 liraya G4 alınabilir.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g4-h815-32-gb-deri-kapakli-cep-telefonu-188264187

hocam çok teşekkür ederim ancak 1 hafta kadar daha araştıracağım sanırsam.

quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

Z3 oncelikli,alternatif g4 bence.

neden z3 öncelikli acaba g4 den üstün yanı nedir hocam..

• Z3 alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

Z3 alabilirsiniz.

Hocam neden z3 ? z4 özellik bakımından birazcık daha üstün gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: areda1

quote:

Z3 alabilirsiniz.

Bütçe el veriyorsa tabiki z4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: areda1

quote:

Z3 alabilirsiniz.

Bütçe el veriyorsa tabiki z4

Hocam özür dilerim z4 değil g4 diyecektim ( sanırsam z4 modeli yerine sony z3+ modelini çıkardı ve z3 den + olarak pek bi farkı yok sanırsam 2-3 özellik dışında 1 de kamera. )
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.