Şimdi Ara

2012 1.4D Corolla Satın Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Comfort Extra Paket.
    Yarı Otomatik
    Tüm bakımları yetkili serviste yapılmış.
    Hata boya kaza tramer hiçbir şey yok orjinal.
    Multimedya navigasyon mevcut ekstra olarak, bayide başka jant taktırmış sıfır alırken alüminyum alaşımlı jant, tampon ve kapı çıtaları + kapı rüzgarlıkları da mevcut. Ayrıca 2017 yılına kadar uzatılmış garantisi var. Arabayı babamın üzerine aldım 379 TL sigorta yaptırdım. Kasko yaptırcam şuan en ucuz 1356 lira fiyat aldım. Bu arada arabayı 53.500 liraya aldım arkadaşlar sizce fiyat nasıl ? Bikaç fotoğraf ekleyim rastgele çekmiştim.

Allah sizlere daha iyisini nasip etsin arkadaşlar. Tüm herkese kazasız sürüşler dilerim.

• biraz pahalı bence ama türkiye şartlarında temiz araba bulmak zor böyle buldugumuz zaman 2-3 fazla verip almak mantıklı.Araç maşallah tertemiz uzun süre kullanmak için aldıysanız doğru karar:) allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
  • Teşekkürler üstad allah razı olsun. Çok araştırdık comfort plus ve elegant paketleri kimisi 140 kimisi 240 kimi 40 bindeydi. Kimisinin kilometresi iyiydi araba pertti, kimisinin kasa iyiydi kilometre uçuktu falan derken en son bunu bulduk ve aldık. En azından bi 5 yıl bineriz diye düşünüyorum. Yıllık maksimum 12 bin kilometre yapıyoruz zaten.

Bu arada merak edenler olursa şuan için aracın ortalama yakıt tüketimi 6.1 olarak gözüküyor.
  • Hayırlı uğurlu olsun. Allah güle güle binmek nasip etsin kardeşim.
    Fiyatı 2-3 fazla gibi fakat temiz olmasından dolayı takılacak fark yok.
  • hayirli olsun :) otomatik klima ve esp var bu arac elegant olmasin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler üstad.

Ben de elegant diye düşündüm ama comfort plus yazıyor :) yağmur sensörü, far sensörü vb şeyler yok onlar da benim için çok fazla önem arz etmiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

49500 KM'de.
    Comfort Extra Paket.
    Yarı Otomatik
    Tüm bakımları yetkili serviste yapılmış.
    Hata boya kaza tramer hiçbir şey yok orjinal.
    Multimedya navigasyon mevcut ekstra olarak, bayide başka jant taktırmış sıfır alırken alüminyum alaşımlı jant, tampon ve kapı çıtaları + kapı rüzgarlıkları da mevcut. Ayrıca 2017 yılına kadar uzatılmış garantisi var. Arabayı babamın üzerine aldım 379 TL sigorta yaptırdım. Kasko yaptırcam şuan en ucuz 1356 lira fiyat aldım. Bu arada arabayı 53.500 liraya aldım arkadaşlar sizce fiyat nasıl ? Bikaç fotoğraf ekleyim rastgele çekmiştim.

Allah sizlere daha iyisini nasip etsin arkadaşlar. Tüm herkese kazasız sürüşler dilerim.

Ayni araci kullaniyorum burada konu acmakla hata etmissin moralini bozacak seyler yazacaklar

Su zamanda bu paraya dizel otomatik tertemiz ceyrek altin gibi bir araci almissin keyfini cikar

Ufak tefek seyleri olabilir, ama unutmayin bu motorun omru 1 milyon km, alt takimi katir gibi saglam ve yerden yuksek ulkemize cok uygun ,guvenlik muazzam asr vsc abs 9 hava yastigi kendini kanitlamis bir kasa ayrica beyaz renk ve bej doseme kafadan 2 bin lira katiyor .allah kaza bela vermesin .

• Teşekkürler dostum. 3 haftadır corolla bakıyoruz gerçekten, 2012 model beyaz renk + içi krem veya bej döşeme olanlar kafadan 2-3 lira fazla para ediyor.
  • Extra navigasyon gordum celik jant var mi ? Yoksa direk al
    Extra ile elegantin farklari ; celik jant yagmur far sensoru ve dikiz aynada ekrandir baska bir farki yoktur

Kumandadan ayna kapama ve cam kapamayi aracin destekliyor modul yoksa direk taktir buyuk rahatlik ve calismasi gayet stabil

• CekomastikSilikon kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kazasiz belasiz binersiniz inşallah.

• Teşekkürler.

Adam sıfır alırken bayiide çelik jant taktırmış. Hatta üstündeki jantlar çok güzel fotoğrafını çekip konuya eklerim :) Kumandadan ayna kapama ve cam kapama yok sanırım, tam olarak nasıl oluyor dediğiniz? Ne kadar tutuyor bu modül ayrıca :) Ekstra olarak 20 yıl garantili 3m cam filmi var araçta. Bu arada 51 bin km'de bakıma giricem, tahmini ne kadar tutuyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CekomastikSilikon -- 7 Ekim 2015; 14:26:55 >
  • Toyota sevmem ama hayırlı olsun.Fotoğraflardan bakıldığı üzere araba temiz kullanılmış.
  • Teşekkürler. Ben nefret ediyordum. Özellikle corolladan. Ama gittik bi baktık arabaya resmen bayıldım. Göstergeleri fotoğrafta iğrenç gözüküyordu, bu ne ya falan diyordum. Canlı görünce cidden bayıldım :) Spor mod falan var corolla gibi arabada cidden hoşuma gitti.
  • Ayna ve cam kapamayi benim aldigim adam 250 ye yaptirmis yetkili serviste simdi guncel fiyatini bilmiyorum asagi yukari boyledir herhalde mutlaka yaptir araci kitleyince camlar aciksa kapaniyor aynalar katlaniyor

Ben 30 bin bakimina girdim birisi 470 dedi birisi 350 dedi aradaki farka bakar misin mutlaka bir kac servisten fiyat al ve ivir zivir seyleri cikarttir pazarlik et denizli yarimcadan da fiyat al

Bu arabanin bakima falan ihtiyaci yok yag su filtreler o kada triger zaten yok 100 bine kadar hep boyle ama garanti diye gidiyoruz yoksa disarda 150 lira ortalama 10 bin bakimi

• 250 lira da çokmuş ya :) ama güzel bi özellik olur. Özellikle yazın çok kullanışlı olur. Benim babam oto elektrikçisi, garantiyi bozdursam mı diye düşünmüyor değilim açıkçası. Servislere o kadar para kaptırmanın anlamı yok. 2017/4. ayda biticek garantisi aracın.

2000 model Octavia vardı, 5.5 yıl kullandık 1 kuruş masraf etmedik. Servis bakımlı falan da değildi :) Bu da öyle olur inşallah.
  • Ooo baba elektrikciyse halleder istersen bekle biraz kafana iyice yatinca yaptirirsin boyle bir sansin var en azindan

serviste bisey yaptiklari yok ben 20 bin bakimina 600 verdim ilk acemilik vallahi gerek yokmus yag su filtre ama simdi 350 ye yaptirdim disarda 150 demislerdi simdi seninkini de 350 falan derlerse yaptir, bari icin rahat etsin ,ama sonrasini bence gerek yok, ama yine de sen bilirsin

• Belki bu bakımda bile babama yaptırırım direk. Bu arada toyota forever kart var, içinde 3bin küsür puan mevcut, bunu bp istasyonlarında kullanabiliyormuşum sanırım. Bir de 1000 puan kaç liraya denk geliyor acaba
  • Hayırlı olsun fiyatı 5 bin civarı fazla ama kafa rahatsa sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifle binersiniz inşallah. Yakın bir arkadaşıma 2012 model 1.4D elegant /manuel corollayı 0 km olarak 53000 tl ye almıştık. Sizin aracın otomatik olması ve comfort plus a göre ekstralarını düşününce tahminen vakti zamanında aynı fiyata alınmıştır. Piyasa koşulları ve corolla'nın 2.eli düşünüldüğünde aldığınız fiyat normal geldi bana. Güle güle kullanın...

• 1000 puan ne kadar 10 lira mıydı öyle bişey çok değildi ya :) ama bir sor emin değilim.

yağ 5w 30 katıyor servisler tam sentetik , internette 60 liraya alan var hem de kaliteli marka,

dandik mazot almamak lazım ben bp den memnunum , yoklukta opet alıyorum .

kışlık ayak paspasları yok muymuş, yoksa alacaksan siyah değil de iç rengine uygun al.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.