Şimdi Ara

TTNET KOTAYI DÜZELTMİYOR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu ay aralık ayında yaptığım downloadlarıi adslkota sayfasına baktığımda kasım ayına eklediğini gördüm. Bununla ilgili müşteri hizmetlerini aradım ve onlarda bu sayfada sorun olduğunu ve çözüleceğini söylediler, şimdi ise gelen faturaya bakıyorum. Düzeltme olmadığı için faturaya aradaki farkıda yazmışlar. Bununla ilgili müşteri hizmetlerine mail attım. Tüm arkadaşlarıda konu hakkında uyarmak istiyorum. Bıktım artık şu TTNET'den yaw...Tekelci zihniyetten yeter artık...

• yaparlar yaa bunların TT net hepsini bekle bunlardan. Sen bence al faturanı git telekoma
  • evet ben de bunu fark ettim kota çok geç yazılıyor boş diye heryere saldırmayın sonra kötü oluyor
  • algit falan tamamda insan mecburmu ya yapamıcakalrsa yapmasınlar bu işi omadığını gören büyük bi kuruluş 3 milyon adsl kullanıcısını boşta bırakmaz terbiyesiz herifler hiç az gelmiyor nedense hep yüksek fatura için gidiyoruz telekoma
  • bu ayın son haftası netsin geçiririm ben..
    5 gün geriden geliyor, patlamasın sonra..
  • Görüyorsun resmen tuzak.Her gün kontrol ettim kasım ayı kotası artıyordu aralık ayı 0. Aradım tamam düzeltiyoruz dediler. Kim bilir benim gibi kaç kişi var durumdan haberdar olmayan ?
  • şimdide sistem hatası vermeye başladı kota sayfası..
  • Sorun bence büyük. Özelleştirme olmasaydı bundan daha iyi olacaktı yaw. Oysa ben özelleşince ne kadarda sevinmiştim. Yazık
  • Türk Telekom bizi TT(Türk tipi Tavuk) sanıyor... Yolacak adam arıyor:)
  • tt a ne söylesem az ayın 21 i en son 20sinde güncelemişler doğru dzgün hiç bir şey indirmedim 3,1gb anlayamadım bu durumu hala
  • sayfa açılmıyor bile
  • Evet şu anda da açılmıyor sayfa. Ben kota sayfasına girmeden önce modemi açıp kapatıyorum bir kez. Öyle doğru gösteriyor ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glyph -- 22 Aralık 2006; 1:32:32 >
  • düzeltmiş
  • sadece sayfa düzelmiş kota ise hala 4 gün geriden geliyor
  • ayın son haftası pc'yi açmam, önümü göremiyorum..süprizle karşılaşmak istemiyorum..
  • kota sayfası birde 5 gün önceki kotamı göstermesi iyi olacakama geriden takip ediyorum ya.
  • Sanırım bu ay bir çok kişiye fazla fatura gelecek.Adamlar kendisi söyledi böyle birhata var diye şimdi yanıt bile vermiyorlar
  • aynı olay burdada varmıs :) hala anlayamadınızmı telekomda uyandı bizim her gun kalem kagıtla not aldıgımızı o yuzden yayınlamıyor ne sorunu ne duzeltmesi hepsi yalan acık acık bizden saklayıp sonrada gomuyorlar
  • Son güncellenme ayın 16'sı.
    Bugün 23'ü.
    tam 1 hafta geriden geliyor, şu an kota sayfası ve 1.9 gb'dayım..
    Yani ayın 16'sına kadar 1.9gb kullanmışım...imkansız..
    kesinlikle hata var..
    bence 1.9 şuanda kullandığım ama tarih geride kalmışş..durum böyle olsa gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LSG -- 23 Aralık 2006; 8:41:49 >
  • İnsanların çoğu ne olduğunu anlamıyor bile. Herksen 1-2 YTl fazla almak kişi başına az gibi gözükebilir ama yüzbinlerce aboneyi bu şekilde bir düşünün isterseniz ... Özelleştirildiğinde ne umutlar beslemiştik oysa.Ne umduk ne bulduk
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.