Şimdi Ara

E36 Kasa hakkında yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abiler,arkadaşlar. Yeni bir araba almaya karar verdik ve şuan kafamızda 96 Model 318i var. Bundan önceki arabamız 99 Model Euro Civic'di satma nedenimiz ise arabada ufak ufak masrafların artması, yedek parçanın normal civiclere göre zor bulunması vede iyi bir fiyat verilmiş olmasıydı.

Aslında kafamda yine 99-2001 arası 1.6 Civic vardı fakat babamın bulduğu bi 96 318i de hem benim hem de babamın çok hoşuna gitti. Arabanın tüm bakımları servisinde yapılmış değişensiz ve 210bin kilometrede. Sahibi polis olan birisi yani gençlerin elinde hor kullanılmış bir araba değil.

Size sormak istediğim bu arabaların performansı ve yakıt tüketimi nasıldır ? Daha önceki konulara baktığımda genelde 318i'den çok 318is ve 320i önerilmiş fakat 320'deki sıralı 6 silindir bize performans olduğu kadar yakıt tüketimi olarakta geri dönecektir :) Birde genelde 95 sonrası kasaların sorunsuz olduğunu okudum birkaç yerde.

Arabayı almayı düşünüyoruz fakat dediğim gibi çokta bilgi sahibi değiliz o yüzden birazda burdaki gerçekten bilgili abilerimizin arkadaşlarımızın yorumlarıyla hareket edicem. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Soylu -- 7 Ekim 2015; 9:43:04 >

• Benimde aklımda bir 320 almak var fakat eski model olması gözümü çok korkutuyor fakat hayranlığımı saklayamadıgım tek araç olmasınherşeyiyle beni cezbediyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devrde geçmişi bilenen temiz e36 bulamak zor ben olsam direk alırım babamda bende severiz e36 yı bence alın gitsin :D

• bu arabalar için en önemli mesele geçmişi eğer arabanın geçmişine güvrniosanız bi kaç yere gösterip alabilirsiniz şahane araba ve emin olun satmak isteyeceğiniz zaman hala piyasası canlı olabilecek nadide araçlardan bir tanesi
  • Bir süre arkadaşımın E36 328i aracı bende kalmıştı, şu ana kadar kullandığım en zevkli araçtı diyebilirim. Ama insanlar biraz apaçi muamelesi yapıyordu tipimden midir nedir bilemem tabi.

E36 Kasa hakkında yorumlarınız

• 94 model 3.18 4 yıl kullandım tüpsüz olarak tüp işini çok araştırdım ve iyi diyen yoktu benzinle sehir içi basarsan 15-16 litre yakar basmazsan 12-13 litre olur basmayıncada bmw almanın anlamı kalmaz ve tüp bu modellerde hep sorunlu tüplü kullanıp memnun insan sadece satanlar anlatabildimmi :)

• thegreenblack kullanıcısına yanıt
    Genel olarak 95'den önceki kasalar için sorunlu deniyor zaten kaldı ki bizim baktığımız araç 96 model
  • Yarın sabah babamla bakacağız araca eğer beğenirsek bir kaç yere gösterip öyle alacağız tabi ki. Bizim konuştuğumuz kaçıncı sahibi vs onlar hakkımda pek bilgim yok fakat adam bütün bakımlarını serviste yaptırdığını söylüyor ve arabasına çok güveniyor istediğin yere gösterebilirsin abi diyor.

Birde konuştuğumuz kişi genç delikanlı birisi değil polis bi abimiz yani gençlerin elinde hor kullanılmış bir araba değil. Yarın bakacağız bakalım sonuç ne olacak
  • Hocam fiyat öğrenebilir miyiz acaba?
  • AcayipKuark kullanıcısına yanıt
    21 bin
  • 21 mi?Bu kadar ucuza hor kullanılmamış e36 kaldı mı ya vay anasını.Bi saniye düşünmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

21 bin

Bence kaçırmayın pişman olmazsınız fiyat da iyi
  • Arabayı aldık bugün bmw servisi olan tanıdık bi abi vardı ona gösterdik arabayı tesadüfen arabanın bakımları zaten orda yapılıyormuş. Motor yürüyeni iyi durumda kaportada ufak tefek şeyler vardı araba temiz bi boya istiyor bunun dışında çalışmayan aksamı vs yok. Ufak bir pazarlık ile daha arabayı almış bulunmaktayız :) Araba aşağı yukarı beklediğim gibi sadece biraz daha seri olmasını beklerdim o konuda beklentimi tam olarak karşılayamadı diyebilirim belkide ben çok fazla şey beklemiş olabilirim ama genel olarak iyi bulduğumu söyleyebilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.