Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 3-Hikayeye Genel Bakış (Türkçe Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Call of Duty: Black Ops 3'ün senaryo modunda bizleri neler bekliyor bu videoda.

• Günümüzden 50 veya 100 yıl sonra gecen savaş oyunlarına bir türlü ısınamadım sevemedim... Günümüzü yap yav anı yaşa ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 6 Ekim 2015; 20:22:01 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • creatively '' i duyunca küfür edesim geldi... hadi ordan.. titanfall dan çal sonra kendinizi yaratıcı olmaya zorlayın vs :D bügünde güldük..

• quote:

Orjinalden alıntı: stun

creatively '' i duyunca küfür edesim geldi... hadi ordan.. titanfall dan çal sonra kendinizi yaratıcı olmaya zorlayın vs :D bügünde güldük..

aslında yapımcılar ellerinden geleni yapıyor ama activision baskı uyguluyor.
    tps ww2 şeklinde oyun yapacaklarmış ama acti.izin vermemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

creatively '' i duyunca küfür edesim geldi... hadi ordan.. titanfall dan çal sonra kendinizi yaratıcı olmaya zorlayın vs :D bügünde güldük..

Evveliyatına bakınca Call of Duty yaratıcısı da Treyarch değil. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gesso

quote:

Orijinalden alıntı: stun

Evveliyatına bakınca Call of Duty yaratıcısı da Treyarch değil. :)

en oynadıgım en son severek oynadıgım cod , cod bo1 treyarch yapmıştı.. sonra bo2 rezalati falan çıktı.. bo1 den sonra direk bf3 e sonrada bf4 e kaydım.. bf4 e küfür ederken.. hardline daha beterdi. o aralar işte.. adwanced warfare oynadım 2 hafta.. ama mekanıkler cidden kötüydü.. 2 hafta bile zor dayandım.. o ara işte başka oyunlar çıkmıştı.. onlarla oynadım.. şuan star wars ın yanında bu oynanmaz yani.

• Abi yapmanız gereken şeyi söylüyorum cod 1 coduo veya cod2 yi baştan yap sat o kadar çok bekleyeni var ki hem multi olarak 2. dünya savaşı beni daha çok cezbediyor silahlar olsun çaresizlik olsun
  • bahsettikleri tırı vırı senaryoda derinlikmiş ilk oyunudakı derinliğin yarısına bile ulaşabılecekerını dusunmuyorum:Allanıp pullanmıs ama dahada sıg bir oyun olacak kanısındayım
  • CoD oynarken 2 senedir kendimi killzone evreninde hissediyorum. Araklama falan demek istemiyorum ama geliştirici için bi ilham kaynağı olduğu kesin. Tamam killzone oynanış olarak biraz vasattı ama o kurgusal ambiyansı çok iyi yansıtıyordu..

• ilk defa bir cod oyunundan sıkılıp yarım bıraktım. bitmek bilmeyen robotlar değişik fantastik yerler. yarı insan yarı robot bir askersiniz. adamı vuruyorsunuz duman gibi kayboluyor falan. boşuna para vermeyin bu oyuna. 2. dünya savaşı ya da yaşadığımız zamandaki savaşların oyunu olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.