Şimdi Ara

B segmenti hb araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 yıldır otomobilim yok.Zamanında 1974 model bir Peugeot 504 GL'm vardı.Tabi 2.el almıştım.İlk günden bana o kadar çok sorun çıkarmıştı ki,otomobil sürmeye korkar hale gelmiştim.Sonrasında otomobilden soğudum ve sattım. A,B sınıfı,ekonomik,benzin veya dizel kullanan,4 kişilik bir aileye uygun bagaja sahip,40-45 bin TL bandında,genelde şehir içi ama yılda bir,iki sefer şehir dışına çıkabileceğim,zırt pırt bozulmayan ve daha da önemlisi teknik servisleri iyi ve parçaları ucuz olan bir otomobil almak istiyorum.Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...
    Dacia sandero stepway 1.5 dci,Skoda Fabia 1.0-1.2 tsi,Fiat Panda 1.2,Hyundai i20 1.2 Elite Blue,Ford Fiesta 1.25i Trend,Seat Ibiza 1.0-1.2 tsi hakkında görüşleriniz nedir?

• Ekonomik istersen sandero olur ibizanin içini beğenmeye bilirsiniz aralarından i20 ve fiesta yı seçerdim veya 2.el c segment bir araç bakardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ yirmi

• Olacaksa i20 veya fiasta olsun seçeneklere bakınca

• Clio da bakılabilir. Bence en iyisi temiz bir ikinci el c segmenti araç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için çok teşekkürler.i20 ve fiesta öne çıkıyor.Bu iki aracın öne çıkma nedeni nedir?Konfor mu?Donanım mı?Ekonomik olması mı?Performans ve kalite mi?
  • Hocam o paralara temiz bir 1.2 tsi Polo 1.2 tsi Ibıza 1.2 tsı Fabia alabilirsin.

45.000 illa dizel olsun dersen 0 ayarında 1.000 km dolaylarında Linea da alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 Fiesta cekis olsun,yakit olsun iyi degerler sunuyor..Ben arkadasima aldirmistim Trend X...Polo ile arasin da gidip gelmisti...Simdi Dua ediyor Allah razi olsun diye..Yol tutusu,sessizligi,yakitiyla cok memnun...Tabi yakit olarak Balikesir'de yasiyor bir Istanbul degil tabi trafik olarak ama cok memnun...

• İ20 geniştir, ekonomiktir, iyi görünür, donanım zenginidir. Pazarlık edilebilme ihtimali de yüksek bir firmadır.

İ20 candır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.