Şimdi Ara

BlackBerry Priv'in teknik özellikleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BlackBerry Priv'in teknik özellikleri ortaya çıktı 

Daha önce Venice kod adıyla tanıdığımız  BlackBerry 'nin Android işletim sistemli akıllı telefonu geçtiğimiz hafta resmiyete kavuşmuş ve Priv adıyla anılmıştı. Özellikle şirketin simgesi haline gelen fiziksel QWERTY klavyenin korunması ve sürgülü bir yapıyla sunulması oldukça ilgi gördü.

Telefonun görselleri dışında teknik bilgi, çıkış tarihi ve fiyat gibi bilgilerin sunulmaması da resmiyete kavuşmuş model hakkında sızıntıların devam etmesine yol açıyor. n4bb.com sitesinde yayınlanan bilgilere göre akıllı telefon Snapdragon 808 çipset ve 18 MP arka kameraya sahip olacak. 4K 30 fps video kaydı yapabilen model ayrıca BlackBerry Safeguard adında bir uygulama ile birlikte güvenlik tedbirini de elden bırakmamış.

• Blackberry'nin bu pazarda olması güzel en azından Nokia gibi yok olup gitmez diye düşünüyorum. Tasarım olarakta fiziksel klavye bence iyi düşünülmüş ileriki telefonlarda tasarım ve donanım üzerinde daha iyi şeyler olabilir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Blackberry'nin bu pazarda olması güzel en azından Nokia gibi yok olup gitmez diye düşünüyorum. Tasarım olarakta fiziksel klavye bence iyi düşünülmüş ileriki telefonlarda tasarım ve donanım üzerinde daha iyi şeyler olabilir bence

Nokia yok olmadı.
  • JessieJ J kullanıcısına yanıt
    yok olmadı da ne oldu peki saçma sapan işlerle piyasadan silindiler. Microsoft satın aldı şuan akıllı telefon üretemiyor sanırım Nokia adı altında çokta iyi bilgim yok fakat bu saatten sonra tekrar eski günlerine dönmesi mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

yok olmadı da ne oldu peki saçma sapan işlerle piyasadan silindiler. Microsoft satın aldı şuan akıllı telefon üretemiyor sanırım Nokia adı altında çokta iyi bilgim yok fakat bu saatten sonra tekrar eski günlerine dönmesi mümkün değil

Anlaşma gereği 2 sene piyasadan çekildi, süre bitince yine piyasaya telefonlarını sürecek.
  • Çok güzel duruyor ama denemeden kesinlikle alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venice bence daha güzel bir isimdi. Cihaz çok güzel gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamera çıkıntısı dışında güzel telefon olmuş

• inşallah özellikleriyle iddialı bir model olur
  • Abi ciddi manada ne iPhone ne Samsung bu sene beğendiğim tek tasarım yahu.
  • Fiyatının 630 dolar civarında olması bekleniyormuş.

Kaynak:http://shiftdelete.net/blackberry-priv-fiyati-belli-oldu-64721

Ayrıca bu telefon bb 10.3.3 işletim sistemi ile kullanılabilecekmiş. Nasıl bir şey yapmışlar çok merak ettim doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AristA -- 14 Ekim 2015; 16:56:41 >
  • Kendi sistemine bile halen güncelleme çıkarırken, ek özellikler sağlarken bu telefonun en güvenli Android olacağını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.