Şimdi Ara

......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
5
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okulum Hayırlısıyla bitiyor. Memlekete dönücem ayırcaklarımı ayırdım kalan herşeyi koydum ilanlara. Kalan ürünlerde toplu alım yapana yardımcı olurum.

Satış İlanı Kapandı.

***Gamecube Set  PAL Full Orjinal Set. Sorunsuz Göz okuma Hafıza Kartı Orjinal Extra Yan Sanayi Kolla beraber Fotoğraflarda Görünenler ile birlikte 120tl. (satıldı.)

***Playstation 1 Slim Chipli Set. Kopya Residant Evil Oyunu ile Birlikte fiyat 50tl. (satıldı.)

*** 3 Adet Gameboy Advance. 2 tanesi sağlam. Gri olanın Start Select Plastiği yok. Tribal Edition olanın pili olmadığı için denememiştir. Büyük İhtimal Ekranı Bozuk. Yedek Ekran Koydum. Fiyat 100tl.>90tl. (satıldı.)

***Psp Oyunları: Kalan 5 oyun 50tl>40tl.>35tl.>30tl. (satıldı.)
    Final Fantasyler jelatinli.
    Hot Wheels ve Gta kitapçıksız.

***Playstation 3 Kırmızı ışık hatalı. Cihazın içi açılmamıştır. 80 gb harddiski olması gerekiyor. Güç kablosu ile birlikte 100tl.>80tl.>70tl. (tamire yollandı.)

***Gameboy Advance Orjinal Oyunlar.

Adventure İsland: 80tl.>70tl.>60tl. (satıldı.)
    Konami: 30tl. (satıldı.)
    Midways: 30tl. (satıldı.)

*** Gameboy Donkey Kong serisi 5 oyun : 130tl.>120tl.>100tl. (satıldı.)

***Gameboy Micro Ntcs Siyah nadir kasa. Amerikan şarj aleti ve 4 oyun ile birlikte 150tl.(forum dışı satıldı.)

***Nitendo DS Phat Sıfır Kondisyonda Fiyat 120tl. ( forum dışı satıldı.)

***Sinclair bit pazarından çıktığı haliyle denenmemiştir. 30tl. (satıldı.)

*** Nintendo 3DS Pal Set. Fotoğrafta görünenlerle beraber mario ve sonic olimpic winter ds oyunu hediye 230tl. (forum dışı satıldı.)

*** Nintendo Gamecube Pal set. F-Zero Cd si ile birlikte. 120tl. (forum dışı satıldı.)

***Nintendo 3ds XL Pal Cihaz arkadaşımın Sol arka tuşu çökük tertemiz fiyat 250tl.(forum dışı satıldı.)

***Chipli Playstation 1 Slim Set. 50tl. (forum dışı satıldı.)

*** N64 oyunlar 3 adet 50tl. Pokemon oyunu almancadır. Dil ayarı olabilir. (forum dışı satıldı.)

***Svi SpectraVideo 328 ve Datasette uygun adaptör olmadığı için denenmemiştir. fiyat 150tl. (satıldı.)

***(Set1) N64 Pal Set. Mario 64 ile birlikte 120tl. Oyunsuz 100 tl. (forum dışı satıldı.)

***(Set2) N64 Pal Set. Mario 64 ile birlikte 120tl. Oyunsuz 100 tl. (forum dışı satıldı.)

***Nintendo Wii Set. remote ve nunchuck lardan biri yan sanayi. fiyat 200tl. (forum dışı satıldı.)

***Tertemiz Sega Master System Cihazın içinde Alex Kidd Oyunu vardır. Orjinal kolu, ayarlanabilir adaptör ve rf kablo ile oynamaya hazır tam set. fiyat 100tl. (forum dışı satıldı.)

***Psp 1001 Set 2 adet oyun hediye. Fotoğrafta görünenlerle beraber. 150tl. (forum dışı satıldı.)

*** Playstation 2 Multitap, camera ve camera uyumlu oyun 50tl.>40tl. (forum dışı satıldı.)
    *** Nintendo 3Ds oyunlar oyunlar arkadaşımın: İçerik tam kodları duruyor.
    Super Mario Bros 2 : 80tl.>70tl. (forum dışı satıldı.)
    Zelda A Link : 80tl.>70tl. (forum dışı satıldı.)
    Mario Kart : 50 tl. (forum dışı satıldı.)

***Sony Msx Oyunlar tek tek satılmacaktır. İkisi fiyat 150tl.>120tl. (satıldı.)

***Playstation 1 Oyunlar İçerikleri Tam..
    Ace Combat 3 :25tl. (satıldı.)
    CheckMate: 15tl.>10tl. (forum dışı satıldı.)
    Tiny Tank: 35tl.>30tl. (forum dışı satıldı.)
    Kurushi Final: 35tl.>30tl. (forum dışı satıldı.)
    Terracon: 35tl.>30tl. (forum dışı satıldı.)

***Sega Mega Drive kırmızı tuşlu 2 adet kol, rf kablo ve 3 oyun ile beraber 100tl. (satıldı.)

***Micro Genius İQ-901 Pil taktım ışığı yandı. Yanındakilerle Birlikte 30tl. (satıldı.)

***Micro Genius İQ-502. deneme yaptım görüntü alamadım. kolların kabloları kopuk tamir görmesi gerekiyor. 4 tane de oyun var. fiyat 20tl.>10tl. (satıldı.)

*** Playstation 2 Hit 2 oyun fiyat 50tl.>40tl (satıldı.)

***Svi Spectravideo X'Press 9w elektrik verdim ışığı yandı. fiyat 250tl.>200tl.>150tl. (satıldı.)

***Playstation 1 Chipli Slim set 50tl. (satıldı.)

***Supercom 72 set. Scart kablosuda koydum. tüplü televizyonum hiç bir tabancayı algılayamıyor. o yüzden tabancayı denemedim. 50tl>40tl.>30tl. (forum dışı satıldı.)

***Karışık lot 2. Bayağı birşey var. sağlam bozuk bilinmiyor. Fiyat 40tl. (satıldı.)

*** Watara Arka Pil kapağı yoktur. fiyat 50tl. (satıldı.)

***Sega Master 2 Adet Kol Fotoğrafta görüldükleri gibi birinin iç tuşu yok fiyat 20tl.(satıldı.)

***Chipli Playstation 1 Set. Movie Cardla Beraber 50tl. (satıldı.)

***10 Adet Farklı Clon Güzel Oyunlar tamamı 20tl. (satıldı.)

*** 31 adet Gameboy Advance Clon Oyun tamamı 20tl. (satıldı.)

*** NTCS Gamecube set: Yanında verilecekler: Gamecube+Gameboy Player +Görüntü Kablosu+Adaptör+Hafıza Kartı. Çeviricim olmadığı için adaptörü deneyemedim. Pal Adaptör ile denedim Sorunsuz. Gameboy Player Disc Yok. Fiyat 80 tl. (satıldı.)

*** 7 Adet Arızalı Playstation 2 Genel olarak Gözleri Bozuk. 6 tanesi kalın kasa 1 tanesi ince kasa. tamamı Fiyat 100tl. (satıldı.)

***Karışık Lot 1. Bayağı birşey var. sağlam bozuk bilinmiyor. Fiyat 100tl.(satıldı.)

***10 Adet Arızalı Playstation 1. Yanlış hatırlamıyorsam 9 tanesinin Gözü bozuk 1 tanesine görüntü gelmiyor. tamamı 50tl.(satıldı.)

***Playstation 3 Oyunları: Tane 25tl Hepsi: 80tl.>70tl. (satıldı.)

*** Nintendo N64 2 adet kol ve Super Mario 64 Oyunu ile birlikte Tam Set fiyat 120tl. (satıldı.)

***Kutulu Setten Çıkardım. Chiplidir. Cillop Gibi Sıfır desem yeri.Canavar gibi göz okuyor. Fiyat 50tl. (satıldı.)

***Playstation 1 Orijinal İçi Açılmamış Set PAL model Fiyat 50tl. (satıldı.)

***Playstation 1 Slim Çipli set. Fiyat 50tl. (satıldı.)

***Kutulu Gameboy Şeffaf Koleksiyonluk fiyat 200tl.>180tl. (satıldı.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppegai17 -- 16 Mayıs 2016; 20:26:35 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İlgili bir satıcı ,herkese gönül rahatlığıyla alışverişi tavsiye ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baştaki kırmızı özel yapım dediğiniz ne hocam, tam anlayamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

Baştaki kırmızı özel yapım dediğiniz ne hocam, tam anlayamadım.

DS Phati. Üst Ekranı kesipte Nintendo Gba'ya Çevirme. :)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Takip.
  • Takipteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.