Şimdi Ara

LG G2 benchmark testlerinde Android 6.0 Marhsmallow güncellemesiyle görüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  LG G2 benchmark testlerinde Android 6.0 Marhsmallow güncellemesiyle görüldü

Kısa bir süre önce Güney Koreli üretici LG kendi blogundaki bazı modellerin işletim sistemi kısmına Android 6.0 ibaresini ekleyerek bir anlamda bu modellerin güncelleme alacağını doğrulamıştı. Ancak bu modeller arasında G2'nin yer almaması kullanıcıların kafasında soru işareti oluştururken bazı kesimler tarafından akıllı telefonun güncellemeyi almayacağı şeklinde de yorumlanmıştı.

Yaklaşık 15 saat önce ise kullanıcıları sevindirecek bir gelişme yaşandı. Eylül 2013'de piyasaya sürülen model Android 6.0 işletim sistemi ile benchmark testlerinde görüldü. Benchmark testlerinin manipüle edilme ihtimali de oldukça yüksek ancak yine de kullanıcılar bu gelişmeyle birlikte yeniden umutlandılar. Çıkışının üzerinden yaklaşık 2 yıl geçen akıllı telefon ilk olarak Android 4.2.2 sürümüyle piyasaya sürülmüştü. Bugün Android 5.0.2 son sürüm olarak kullanılabilirken üretici Android 5.1'i atlayarak direk Android 6.0 güncellemesini sağlayacak gibi görünüyor.

• telefon efsane oldu bu kadar çok günceleme alarak
    g3 de bu kadar günceleme verirse daha süper olur

• İnsallah doğrudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsallah dogrudur ama birilerinin sirf trollemek icin yaptigini dusunuyorum,verecek olsa idi Lg neden o listeye koymadi o zaman?

Edit:Fake sanirim

İslemcisi 2.26 Ghz degil miydi G2 nin?

Burada 2.80

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Leopard*** -- 6 Ekim 2015; 14:58:03 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım güncellenir f/p olarak alınabilir güncel telefonlar listesinde kesinlikle bir numara olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri paintten Android 7.0 yapsın
    Hiç elle tutulur bir kanıt değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 6 Ekim 2015; 15:12:25 >
  • doğruysa ne mutlu g2 kullanıcılarına ama değilse ne mutsuz yine g2 kullanıcılara...

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

İnsallah dogrudur ama birilerinin sirf trollemek icin yaptigini dusunuyorum,verecek olsa idi Lg neden o listeye koymadi o zaman? Edit:Fake sanirim LG G2 benchmark testlerinde Android 6.0 Marhsmallow güncellemesiyle görüldü İslemcisi 2.26 Ghz degil miydi G2 nin? Burada 2.80

Arkadaşın tespiti güzel. LG 6.0 verecek olsa sitesinde listeye alırdı diğer cihazlar gibi paint şov yapılmış resmen G3'te bile 2.50ghz işlemci frekansı var.

• ne telefonmuş g2 halen ötürüyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

İnsallah dogrudur ama birilerinin sirf trollemek icin yaptigini dusunuyorum,verecek olsa idi Lg neden o listeye koymadi o zaman?

Edit:Fake sanirim

İslemcisi 2.26 Ghz degil miydi G2 nin?

Burada 2.80

aynen öyle fake.

• Fake gibi görünüyor Tablodaki MSM8992 Snapdragon 808

• alsa da almasa da efsaneeeee
  • Doğruysa harika bir haber. LG hala G2 satmayı sürdürüyor. Telefon hala talep görüyor, bu yüzden bence doğru olabilir.

• Paint değil kernelden overclock yapmışlar xda daki kernellerden biri kullanılmış orada konuşuldu bu konu. Arkadaşlar G2 için android m haberleri şuan çok erken gelecekse bile bu 2016 ilk çeyrek olur. Daha G3 için bile çalışma yok G3 den önce G4 ve saz arkadaşları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mağdur Adam

Paint değil kernelden overclock yapmışlar xda daki kernellerden biri kullanılmış orada konuşuldu bu konu. Arkadaşlar G2 için android m haberleri şuan çok erken gelecekse bile bu 2016 ilk çeyrek olur. Daha G3 için bile çalışma yok G3 den önce G4 ve saz arkadaşları var.

Kardeşim LG'nin tutup kernelle oynayıp overclock yapacak hali yok. XDA'de kullanıcılar çıktığı gibi stock Android M'yi denemişlerdir. Bu işin bide LG G2'ye has arayüzü özellikleri portlayıp hız aşırtmadan stabil şekilde kullanıcıların önüne sunacak LG tarafı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

quote:

Paint değil kernelden overclock yapmışlar xda daki kernellerden biri kullanılmış orada konuşuldu bu konu. Arkadaşlar G2 için android m haberleri şuan çok erken gelecekse bile bu 2016 ilk çeyrek olur. Daha G3 için bile çalışma yok G3 den önce G4 ve saz arkadaşları var.

Kardeşim LG'nin tutup kernelle oynayıp overclock yapacak hali yok. XDA'de kullanıcılar çıktığı gibi stock Android M'yi denemişlerdir. Bu işin bide LG G2'ye has arayüzü özellikleri portlayıp hız aşırtmadan stabil şekilde kullanıcıların önüne sunacak LG tarafı var.

Tamam iste bende onu diyorum kernelden androidin versiyon numarasini degistirmistir biri. Android 7.0 vardi bu sitede

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

quote:

Tamam iste bende onu diyorum kernelden androidin versiyon numarasini degistirmistir biri. Android 7.0 vardi bu sitede

Bak bu dediğin daha mantıklı duruyor. Daha Android M geleli 1 günü doldurmadı nereden buldularda LG G2'ye portladılar? Saf hali bile olsa o kadar kısa sürede imkansız.

• Bi merak ettim bakıyım dedim.
    Haberi yapılan benchmarkın linki budur arkadaşlar

https://browser.primatelabs.com/geekbench3/3690003
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

telefon efsane oldu bu kadar çok günceleme alarak
    g3 de bu kadar günceleme verirse daha süper olur

19 ay güncelleme çok mu? Telefonun garantisi bitmeden güncelleme desteği bitiyor.

Mesela iPhone 4S ios 10 dağıtılana kadar güncel kalacak. Ios 10'u yüksek ihtimalle almayacak. Yani yaklaşık 5 yıl güncelleme almış olacak.

Biz de LG'den Apple kadar güncelleme vermesini beklemiyoruz ama en azından 3 yıl güncelleme vermeli.

Kraldan çok kralcı olmamak gerek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.