Şimdi Ara

Süperonline üniversiteli kampanyası açıköğretim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversiteyi açıköğretimden okuyorum süperonline üniversite kampanyasından yararlanabilir miyim?Müşteri hizmetlerini aradım ilk aradığımda yararlanamazsınız dediler.İkinci defa aradığımda yararlanırsınız ancak 24 ay taahhüt olur öğrenci belgesi gönderdiğinizde 12 aya düşer dedi.Kesin bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

• can0731 C kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri kafasına göre konuşmaz emin olun ya eksik biliyordur yada yanlış bilgi verilmiştir umuyorum.

Bu kampanyadan faydalanmak için Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak resmi öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmek gerekmektedir. Kampanya kapsamına “Diğer Yükseköğretim Kurumlarına” kayıtlı öğrenciler dahil değildir. Kampanya kapsamında olan üniversite listesi için:www.yok.gov.tr/web/guest/universitelerimiz

Detaylarda açık açık belirtiyor eğer kabul etseydiniz herhalde aboneliğiniz açılmadan iptal edilirdi emin olun.

• neden 24ay tahhüt istiyorlar anlamış değilim müşteri yalanmı söylüyor sanıyorlar?
  • hayati54 kullanıcısına yanıt
    12 ay daha uzun olacak da ondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

12 ay daha uzun olacak da ondan.

hadi canım
    24 ve 36 ay gibi sürelerde taahhütlü satış seçenekleri bulunduğunu aktararak, “Uzun süreli vadelerde alınan hizmet biraz daha düşük fiyatlı oluyor. Hem de firmalar tüketiciyi uzun süre elde tutmaya çalışıyor. Ancak ayrılmak istediğinizde ise size zorluk çıkartıp ceza parası ve önceki indirimleri ödemenizi istiyorlar. Sözleşme imzalanmış olsa da bu isteklerinin yasal dayanağı yok” dedi.
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    hocam sormak istediğim başta 24 ay yapıpta belgeleri gönderince 12 aya düşüyor? şikayet ettiğimiz ttnet bile üni tarifesini 12 ay tahhütlü olarak ilk baştan açmıştı.
    düşmez öyle bir dünya yok 24 ay tahhüt verdiye yapıyorlar ne kadar uzun tahhüt o kadar iyidir internet servis sağlayıcı için.
  • 24 ay taahhüt ile başladım öğrenci belgesini gönderince oyalayıp durdular 12 aya düşürmediler.Daha sonra
    sikayetimvar.com a konu açıp taahhütüm 12 aya düşmezse iptal edeceğimi söyledim.Taahhütü 12 aya indirdiler.
  • İşlem şu şekilde ilerliyor. Öncelikle kişi müşteri hizmetlerine bağlanıyor. Ilk esnada kim öğrenci kim degil bilemedikleri için 24 ay taahhütlü paketten sistem kaydı oluşturuluyor. Sonrasında kimlik karti ile basvuruda bulunulunca 12 ay'a düşüyor. Bölge adsl bayilerine direkt olarak başvuruda bulunulursa üniversiteli kampanyasini ilk kontakta tanımlıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.