Şimdi Ara

Artık Bıktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler ne yapacağım bilmiyorum sanırım west geçeceğim yani trde adc bilen adam yok ciddi anlamda oyun sonu karşı sup hakediyodu yazılarını görmekten bıktım adcme laf anlatamıyorum. altın elosu ciddi baydı bronzdan smurf kasıyorum orada taşıyorum çünkü hepsi kötü oynuyo. ama gold elosunu haketmiyorum ben plat 3, 2 felan hakediyorum gına geldi. adama diyorum ki minyonlar var girme adam gidiyo kafalarına w atıyo tristanayla ben napıyım bu adama sizler söyleyin. adc bilmiyo gelmiş diyor ki sup farkı yahu sen beni hakediyor musun da gelmiş sup farkı diyosun haksız mıyım beyler?

plat-elmas elosu adc duo arıyorum elmas olmasın çünkü ben goldum giremem onunla. oguzfb ekleyin bot pre gideriz.

• plat-elmas elosu adc duo arıyorum elmas olmasın çünkü ben goldum giremem onunla
  • Oguzfb abim kadar iyi sup gormedim oyun tanistik adc bilmedigin halde lane hep bizde o derece iyi bedava boost isteyenler eklesin mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold elodaki adam adc bilse goldda olmaz.
    Ben sizi anlamıyorum, adam iyi olsa zaten üst liglerde olur. Goldta challenger adc mi bekliyorsun? Yeterince iyiysen er ya da geç çıkarsın. TR çöp bir server doğru ama çöp yapanda sizlersiniz. Ağlamak yerine kendinizi geliştirmeyi öğrenmiyorsunuz, öğrenemediniz, öğrenemeyeceksiniz. İster şikayet et ister eksile gerçekler bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Gold elodaki adam adc bilse goldda olmaz.
    Ben sizi anlamıyorum, adam iyi olsa zaten üst liglerde olur. Goldta challenger adc mi bekliyorsun? Yeterince iyiysen er ya da geç çıkarsın. TR çöp bir server doğru ama çöp yapanda sizlersiniz. Ağlamak yerine kendinizi geliştirmeyi öğrenmiyorsunuz, öğrenemediniz, öğrenemeyeceksiniz. İster şikayet et ister eksile gerçekler bunlar.

supla yükselmeye çalışıyorum kendimi orada ustalaştıracağım ki gold elosundan çok çok öndeyim. sana soruyorum gold elosunda ranked girince 10 maçın kaçında adamların içine atlamayan adc gelecek bana bunu söyler misin
  • Taniyorum bu adami. Elmas seviyesinde sup oynuyor. Girin pisman olmazsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeemoMushroom

quote:

supla yükselmeye çalışıyorum kendimi orada ustalaştıracağım ki gold elosundan çok çok öndeyim. sana soruyorum gold elosunda ranked girince 10 maçın kaçında adamların içine atlamayan adc gelecek bana bunu söyler misin

Sana diyorum ki iyi bir adc beklemeyeceksin zaten. Sen iyi olabilirsin ancak bu adamlar gold. Gold adam goldtur. İçine de atlar tflerde de olmaz. Hatta basede bekler. Sen artık bıktım diyorsun ya, bende sizin bu bıkmalarınızdan bıktım. Kötü oyuncular her zaman var olacak, iyi bir oyuncunun da yüzlerce kötü maçı olacak. Bunlara alışın. Bu sezon 3 kere West 3 kere TRde diamondan pasiflikle vs platine düştüm. Ağlamak, üzülmek, durup yakınmak zaman kaybıdır. Hayat devam eder ve önüne bakarsın. Sana da başarılar dilerim.

• quote:

quote:

quote:

Sana diyorum ki iyi bir adc beklemeyeceksin zaten. Sen iyi olabilirsin ancak bu adamlar gold. Gold adam goldtur. İçine de atlar tflerde de olmaz. Hatta basede bekler. Sen artık bıktım diyorsun ya, bende sizin bu bıkmalarınızdan bıktım. Kötü oyuncular her zaman var olacak, iyi bir oyuncunun da yüzlerce kötü maçı olacak. Bunlara alışın. Bu sezon 3 kere West 3 kere TRde diamondan pasiflikle vs platine düştüm. Ağlamak, üzülmek, durup yakınmak zaman kaybıdır. Hayat devam eder ve önüne bakarsın. Sana da başarılar dilerim.

teşekkür ediyorum bu sözünü unutmayacağım. iyiler mutlaka kazanır ve oguzfb kazanacak teşekkür ederim yorumun için tekrardan.

• olumlu yorumların hepsini +ladım olumsuz konuşup kaliteme gölge düşürmeye çalışanları eksiledim ve orta karar tavsiyede bulunan arkadaşı da olduğu gibi bıraktım.
  • Oyuna 1 yıl kadar ara vermiştim geri döndüğümde smurf kastım bir tane alışma süreci olarak onda da support oynadım sürekli yani kendimi o role alıştırıyordum eğlenceli gelmişti. Asıl mainim Top bu arada. Neyse geldik asıl hesabımıza. Yerleştirme maçlarını atayım dedim ve sonuç olarak 10-2 gibi bir skorla kapattım. O kazandığım 2 oyunda Adc oynamıştım. Arkadaşa hak veriyorum ki örneklendirirsek bir tane Adc karşısı pre nasıl olsa alırlar diye afk kaldı. Bir tanesi adamın plat olduğunu ve minion kesmeye korktuğunu söyledi??? Bir tanesinde artık ben leona ile saldırı gücüne dönmek zorunda kaldım çünkü 10 dakika da 20 farm yaptı sağolsun yanımda ki şahıs. Neyse olan bu. Attı bizi Silver 2... Daha sonrasında arkadaşım mid ben de top geçmek üzere kısa sürede tekrar dia'ya yükseldik.

Özet: Dediklerin konusunda hak veriyor ve seni anlıyorum. Yanında mutlaka güvenebileceğin ve temiz iletişim kurduğun bir arkadaşın olsun. Sup sevsemde , sende sevsende gitmemeye çalış. Onun yerine jungle al her laneye katkın olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rinoard

Oyuna 1 yıl kadar ara vermiştim geri döndüğümde smurf kastım bir tane alışma süreci olarak onda da support oynadım sürekli yani kendimi o role alıştırıyordum eğlenceli gelmişti. Asıl mainim Top bu arada. Neyse geldik asıl hesabımıza. Yerleştirme maçlarını atayım dedim ve sonuç olarak 10-2 gibi bir skorla kapattım. O kazandığım 2 oyunda Adc oynamıştım. Arkadaşa hak veriyorum ki örneklendirirsek bir tane Adc karşısı pre nasıl olsa alırlar diye afk kaldı. Bir tanesi adamın plat olduğunu ve minion kesmeye korktuğunu söyledi??? Bir tanesinde artık ben leona ile saldırı gücüne dönmek zorunda kaldım çünkü 10 dakika da 20 farm yaptı sağolsun yanımda ki şahıs. Neyse olan bu. Attı bizi Silver 2... Daha sonrasında arkadaşım mid ben de top geçmek üzere kısa sürede tekrar dia'ya yükseldik.

Özet: Dediklerin konusunda hak veriyor ve seni anlıyorum. Yanında mutlaka güvenebileceğin ve temiz iletişim kurduğun bir arkadaşın olsun. Sup sevsemde , sende sevsende gitmemeye çalış. Onun yerine jungle al her laneye katkın olsun...

teşekkür ediyorum yorumun için sonunda oyunu bilen hak veren birileri çıktı.

• çelingir seviyesinde jungledir.
  • quote:

olumlu yorumların hepsini +ladım olumsuz konuşup kaliteme gölge düşürmeye çalışanları eksiledim ve orta karar tavsiyede bulunan arkadaşı da olduğu gibi bıraktım.

Ezik misin lan gold 1 ne ejehejdkdkldmddldöd

• quote:

vurur yüze ifadesi, hislerimin tercümanı bitanesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: babyace

quote:

olumlu yorumların hepsini +ladım olumsuz konuşup kaliteme gölge düşürmeye çalışanları eksiledim ve orta karar tavsiyede bulunan arkadaşı da olduğu gibi bıraktım.

Ezik misin lan gold 1 ne ejehejdkdkldmddldöd

yakışmıyor bu yorumlar
  • Bende ligimin cok ustunde bir adc oyuncusuyum (normal oyun ve 5v5 takim tecrubelerimle soyluyorum) karsima gelen plat, gold kim varsa duman etmisimdir. (Sadece diamond bir vayne ciddi anlamda elime verdi) Ama sen kalkip dusuk elodaki adamlara laf anlatamiyosun. Adam 2 sicra menzilinde sifa bas oc diye afk kalir. Sen kule alti farm yaparsin gider trade girer olur. Totem motem anlatamazsin tanksa gunatesi apyse rabadon rushlarlar.
    Gider ilk seviyelerde minyon tanklar olur.
    Koridoru kazanirsin oyunu kaybedersin adc farki report diye aglarlar.

Ben seni gayet iyi anliyorum bu konuda, sana tavsiyem uyumlu oldugun bir pre bulup onla girmek. Boylece birbirinizi iyi bilmis olursunuz ve oyunu domine edebilirsiniz. Yolun acik olsun dostum :)

(Madem bu kadar biliyosun neden ligin dusuk diye soranlar olabilir, koridor asamasi disinda pozisyon almakta zorlaniyorum. Bir adcnin bilen onemli seyi belkide ama basaramiyorum maalesef. Kendimi hala gelistirmeye calisiyorum diyeyim)

• quote:

Orijinalden alıntı: Erescat-

Bende ligimin cok ustunde bir adc oyuncusuyum (normal oyun ve 5v5 takim tecrubelerimle soyluyorum) karsima gelen plat, gold kim varsa duman etmisimdir. (Sadece diamond bir vayne ciddi anlamda elime verdi) Ama sen kalkip dusuk elodaki adamlara laf anlatamiyosun. Adam 2 sicra menzilinde sifa bas oc diye afk kalir. Sen kule alti farm yaparsin gider trade girer olur. Totem motem anlatamazsin tanksa gunatesi apyse rabadon rushlarlar.
    Gider ilk seviyelerde minyon tanklar olur.
    Koridoru kazanirsin oyunu kaybedersin adc farki report diye aglarlar.

Ben seni gayet iyi anliyorum bu konuda, sana tavsiyem uyumlu oldugun bir pre bulup onla girmek. Boylece birbirinizi iyi bilmis olursunuz ve oyunu domine edebilirsiniz. Yolun acik olsun dostum :)

(Madem bu kadar biliyosun neden ligin dusuk diye soranlar olabilir, koridor asamasi disinda pozisyon almakta zorlaniyorum. Bir adcnin bilen onemli seyi belkide ama basaramiyorum maalesef. Kendimi hala gelistirmeye calisiyorum diyeyim)

klasik tr sever playerı bende masterum amma platta kaldım kötü takımlar geliyor çıkamıyorum :(

• quote:

ya beyler ne yapacağım bilmiyorum sanırım west geçeceğim yani trde adc bilen adam yok ciddi anlamda oyun sonu karşı sup hakediyodu yazılarını görmekten bıktım adcme laf anlatamıyorum. altın elosu ciddi baydı bronzdan smurf kasıyorum orada taşıyorum çünkü hepsi kötü oynuyo. ama gold elosunu haketmiyorum ben plat 3, 2 felan hakediyorum gına geldi. adama diyorum ki minyonlar var girme adam gidiyo kafalarına w atıyo tristanayla ben napıyım bu adama sizler söyleyin. adc bilmiyo gelmiş diyor ki sup farkı yahu sen beni hakediyor musun da gelmiş sup farkı diyosun haksız mıyım beyler?

plat-elmas elosu adc duo arıyorum elmas olmasın çünkü ben goldum giremem onunla. oguzfb ekleyin bot pre gideriz.

İstersen ad janna yap ister hakettiğin ligdesin, yellowstar smurf kasarken golddaki mal adcleri taşıyamıyor ve oyun sonu sup farkı mı yazıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: IreliaCarriesU

quote:

ya beyler ne yapacağım bilmiyorum sanırım west geçeceğim yani trde adc bilen adam yok ciddi anlamda oyun sonu karşı sup hakediyodu yazılarını görmekten bıktım adcme laf anlatamıyorum. altın elosu ciddi baydı bronzdan smurf kasıyorum orada taşıyorum çünkü hepsi kötü oynuyo. ama gold elosunu haketmiyorum ben plat 3, 2 felan hakediyorum gına geldi. adama diyorum ki minyonlar var girme adam gidiyo kafalarına w atıyo tristanayla ben napıyım bu adama sizler söyleyin. adc bilmiyo gelmiş diyor ki sup farkı yahu sen beni hakediyor musun da gelmiş sup farkı diyosun haksız mıyım beyler?

İstersen ad janna yap ister hakettiğin ligdesin, yellowstar smurf kasarken golddaki mal adcleri taşıyamıyor ve oyun sonu sup farkı mı yazıyorlar

sence yellowstar smurf kasarken support mu oynuyor ?

• Arkadaşım çok iyi support oynamıyor ama westte plat2ye çıktı thresh ve bard oynayarak. Hatayı kendinde ara.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.