Şimdi Ara

Huawei G8 ön inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene ülkemizde de kullanıma sunulan Huawei G7 beğeni toplamış ve Huawei'e yeni kullanıcılar kazandırmıştı. Devam modeli olan G8 ise çıtayı yükseltiyor. Metal kasa, 3GB RAM, parmakizi okuyucusu ve OIS özellikli kamera ile 3000mAh kapasiteli pile sahip. Telefon tüm detayları videomuzda, iyi seyirler.

• Huawei önceki telefonlarına kıyasla malzeme kalitesini çok yukarılara taşıdı. Buda cidden göze hoş gelen bir telefon olmuş. Huawei ve benzeri firmalar bu standartlarda ve bu fiyat aralığında telefonlar üretmeye devam ettikçe, 2500+ fiyat seviyesindeki telefonlar çok daha az rağbet göreceklerdir kanımca. Çok şey dilemiş gibi olacağım belki ama 1400-1500 değilde 1200-1300 bandında gelse harika olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 5 Ekim 2015; 21:45:57 >
  • işlemciden sınıfta kaliyor, o gpu fhd icin yeterli degil x10 koysalarmis m5 ile rekabet edebilirdi.
    hauwei nexusu 1800-1900 dan getirse gideri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 5 Ekim 2015; 21:52:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetaslanhan

Huawei önceki telefonlarına kıyasla malzeme kalitesini çok yukarılara taşıdı. Buda cidden göze hoş gelen bir telefon olmuş. Huawei ve benzeri firmalar bu standartlarda ve bu fiyat aralığında telefonlar üretmeye devam ettikçe, 2500+ fiyat seviyesindeki telefonlar çok daha az rağbet göreceklerdir kanımca. Çok şey dilemiş gibi olacağım belki ama 1400-1500 değilde 1200-1300 bandında gelse harika olur.

1099 tl'ye mi4 var
  • Çerçeve sıkıntısı var biraz. G7 kullanıyorum şu an antenlerden kaynaklı bir boşluk var ama ekstra bir siyahlık yok G8'deki gibi. Tek - bu benim gözümde.

Erdi Bey ayrıca EMUI'de tema desteği var kimse de telefonu stok tema kullanmıyor baktığımızda kullanan sayısı çok az hatta ben görmedim. EMUI 3.1 aldığımızda stok tema kullanabilirim bence 3.0'dan daha iyi bir ikon setine sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

quote:

Huawei önceki telefonlarına kıyasla malzeme kalitesini çok yukarılara taşıdı. Buda cidden göze hoş gelen bir telefon olmuş. Huawei ve benzeri firmalar bu standartlarda ve bu fiyat aralığında telefonlar üretmeye devam ettikçe, 2500+ fiyat seviyesindeki telefonlar çok daha az rağbet göreceklerdir kanımca. Çok şey dilemiş gibi olacağım belki ama 1400-1500 değilde 1200-1300 bandında gelse harika olur.

1099 tl'ye mi4 var

999 TLye bile var ;) Adamlar önden bir parti getirmelerine rağmen benim gibi besleyenler hemen kaptı cihazi. Su aralar çok fazla konuşuluyor, pazarı domine edebilecek bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erdi sarişina katalok çekti resmen :)

• G7 almıştım kız arkadaşım oldukça memnundu bu cihazda güzele benziyor...

• 2gb ramli 16gb hafızalı modeli kaça gelir acaba ? 1000-1100 tl civarına gelse çok iyi satış yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 5 Ekim 2015; 23:20:19 >
  • LG g2 nin metal versiyonu

• Abi bildiğin lg g2 çakması. Ulan şu firma piyasada hangi amiral gemi varsa gidip çakmasını yapıyor az özgün olun! Ama başaramamışlar g2nin yanından geçemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97084050D -- 5 Ekim 2015; 23:29:59 >
  • Ben bir senedir g7 kullanıyorum çok memnunum.

Yanlız Huawei Türkiye cihazın camı kırıldı diyelim servise verdiniz yaptırmak için serviste yapılsa bile aleti garanti dışı bırakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 5 Ekim 2015; 23:50:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkemize 16gb/2gb ram olan versiyonunu getirirler 1.100 lira derler bi albenisi kalmaz :) mate7ninde 32ligini getirmediler huawei Tr mükemmel çalışıyor

• İncelemeyi yenge izlemez umarım

Ekran parlaklığı gerçekten çok az duruyor. Güneş ışığında nasıl kullanılacak merak ediyorum.
  • 1400-1500 tl ye getireceklerse hiç zahmet etmesinler. o fiyata satmaz
  • [code][/code]nexus 5 varken almaya değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benv3kendim -- 6 Ekim 2015; 10:20:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

quote:

1099 tl'ye mi4 var

999 TLye bile var ;) Adamlar önden bir parti getirmelerine rağmen benim gibi besleyenler hemen kaptı cihazi. Su aralar çok fazla konuşuluyor, pazarı domine edebilecek bir cihaz.

Geçen sene doların normal olduğu 2 tl zamanında gelseydi belki 899a bile satılabilirdi.

• ekran kasa oranı daha iyi olsaydı keşke
  • 1200 den gelirse çok rekabetçi olur

• arkadaki hatun daha çok ilgimi çekti şu telefonu 1400-1500 liradan satmak ancak türkiyede olur herhalde

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.