Şimdi Ara

..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
4
Favori
9.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 1:44:23 >

• Ben de bir aylık süreçte 500 gibi bi para harcadım. Alabildiğim 1 kilo o da gidip geliyordu en son. Daha da tartılmadım gerçi ama...
  • günlük 30 tl ne yiyorsun
  • Keşke amacımız kilo vermek olsaydı. Spor salonuna bile gerek kalmazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlığa harcanan paraya acınmaz.
    İyi gelecek için biraz masraf yapmada sorun yok bence.
  • O kadar paraya protein tozu alıp hulk gibi olurdum heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K i R i K a Z e

günlük 30 tl ne yiyorsun

Standart yumurta, peynir, yulaf, süt, makarna, pilav, sebze gibi şeylerin dışında günde 3 adet muz patlatıyorum. Durmadan badem, fıstık, ceviz tüketiyorum. Kırmızı et ve ton balığı dönüşümlü haftanın 5 günü var. Sadece ekmek tüketmiyorum Protein tozu falan derken 30'u buluyor hatta bazen geçiyor. Ortalama 30 diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 5 Ekim 2015; 14:43:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Keşke amacımız kilo vermek olsaydı. Spor salonuna bile gerek kalmazdı.

Aynen :/ Kilo almak çok zor. Gittiğim diyetisyen de kilo almanın vermekten çok daha zor olduğunu söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlLR

O kadar paraya protein tozu alıp hulk gibi olurdum heralde

Sadece protein hiçbir işe yaramıyor.

• quote:

quote:

günlük 30 tl ne yiyorsun

Standart yumurta, peynir, yulaf, süt, makarna, pilav, sebze gibi şeylerin dışında günde 3 adet muz patlatıyorum. Durmadan badem, fıstık, ceviz tüketiyorum. Kırmızı et ve ton balığı dönüşümlü haftanın 5 günü var. Sadece ekmek tüketmiyorum Protein tozu falan derken 30'u buluyor hatta bazen geçiyor. Ortalama 30 diyelim.

Sebze olarak neler yapıyosun tariflerini alayım

• Sporda yapıyorum sadece protein tozu alsam kas olmıcakmı yani sen yağımı kasa çeviriyosun : /

• quote:

Orijinalden alıntı: issizmanyak

quote:

quote:

günlük 30 tl ne yiyorsun

Sebze olarak neler yapıyosun tariflerini alayım

Hocam ben yapmıyorum sebze yemeğini. Evde artık ne varsa ama genelde baklagilleri tercih ediyorum. Yeşil sebzelerin yemek olanları değilde çiğ olarak yenilenlerini yiyebiliyorum. Bi de tabi patates gibi olmazsa olmazımız sebzemiz var

• quote:

Orijinalden alıntı: xlLR

Sporda yapıyorum sadece protein tozu alsam kas olmıcakmı yani sen yağımı kasa çeviriyosun : /

Karbonhidrat olmadan bu iş olmuyor maalesef. Hatta yağ da tüketmek gerekiyor. Ama işlenmemiş yağlar.

Yağı kasa çevirme olayı şehir efsanesi ama yağ yakıp aynı zamanda kas yapmak mümkün.

• Kısaca m5 i alcaktın.Vucut önrmli değil o zaman.

• Yav 10 liralık tavuk göğsü al yeter. Günde 30 lira ne

• kırmızı et yerine tavuk tüketmek hem protein hem fiyat olarak daha iyi

• Nasil vücudun peki toplu mu?Gelişme var mı görüntü olarak?

• 5 dk da kas yapın diye konu açtım herkes yerden yere vurdu beni. Spor salonuna gidiyosaniz çok paralar odersiniz artık evdeyim sadece ton balığına para oduyorum başka bir giderim olmuyo hemde vakitten ****

• Bana sorsan bedava söylerdim. Kışın her akşam yatmadan yarım emekle bi kavanoz(çokta büyük olmasın zararlı) tahin-pekmez ye. Kilo almaya çalışmadan 6 ayda filan 15 kilo aldım

62-63 kiloydum şu an 78 kiloyum, hepsi tahin pekmez illeti yüzünden fast food filan hikaye. Boyum 1.80 bu kilo da bana fazla şimdi 4-5 kilo kadar vermeye çalışıyorum
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Salata olarak mı tuketiyosun.Benim programimda vitamin mineraller eksik kaldi salata tarzi seylerle kapatabilir miyim acaba

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.