Şimdi Ara

N11. CİNRMAXİMUM BİLETİ 12.50. (HİZLA TUKENİYOR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
2.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm Türkiye’deki Cinemaximum’larda Haftanın Her Günü Geçerli Sinema Bileti (3D, IMAX Dâhil)

- Kodlar 30 Kasım 2015 tarihine kadar kullanılabilir.
    - Kullanılmayan kodlar geçersiz sayılacaktır.
    - Satın alınan kodların iptal ve iade hakkı yoktur.
    - Kodlarınız satın alındıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde n11.com’a kayıtlı olan email adresinize mağazamız tarafından gönderilecektir.
    - 1 kişi en fazla 10 adet kod alabilir.
    - Ticari amaçla yapılan satın almalar tespit edildiğinde satın alınan kodlar iptal edilecektir.
    - Dijital kodlarınızı Cinemaximum gişelerinde gişe yetkilisine vererek sinema biletinizi temin edebilirsiniz.
    - Her bir kod tek kişi ve tek bir bilet için geçerlidir.
    - Seans süresince 3D Gözlük kullanımı bilete dahildir.

TÜM TÜRKİYE’DEKİ CINEMAXIMUM SİNEMA SALONLARINDA GEÇERLİ!

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Aydın, Bodrum, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kırıkkale, Mersin, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Tokat, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon (Premium Sinemalar dâhil: Zorlu, Kanyon, İstinyePark, Akasya AVM, İstanbul Vialand MPX)

GÜN VE SEANS KISITLAMASI YOK! YERLİ – YABANCI TÜM FİLMLERDE GEÇERLİDİR.

“ Kupon kodlarını yalnızca Cinemaximum gişelerinden bilete çevirebilirsiniz. Kod/Kodlar sadece bir kez kullanılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az önce gördüm bende. Yalnız anladığım kadarıyla tek bilet 12.5 TL. Çok da ahım şahım bir şey çıkmıyor yani ortaya.
  • forumda 10 liraya satanlar var 3d imax dahil olanı, belki daha ucuz da vardır
  • Cek, kupon satis konusunda 7 liraya satiliyor biletler. Bosverin boyle siteleri :))

• 10 TL'ye bile pahalı diyor millet. 12.5 normal fiyat. Fırsat sitelerinde de bu civarda zaten.
  • Iyi de dun ben haftasonu fiyati tam 11.5 ogrenci 10.5 a aldim hafta ici bir lira daha ucuz.

• Ewt çok pahalı bilmeyen alıyor iste:)
    Yarım saatte tükenecek 900 adet bilet

• 10-15 dakkada 200 tane satıyorlar. Sürekli stok açıyorlar. İyi para kaldırdılar bu işten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hafta sonu 12 liradan aldim bileti. İstanbulda olanlar için belki uygun ama. Çek satış bölümünde 7-10 arasında değişiyor fiyatlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Cek, kupon satis konusunda 7 liraya satiliyor biletler. Bosverin boyle siteleri :))

7 liraya satanların çalıntı kredi kartıyla aldıgından haberiniz yok galiba. Sonra magdur olabilirsiniz ve vebali var

• Elbette yok hocam. Bununla ilgili konu var mi?

• Bir çok site bu fiyattan sattı fakat bilmeyenler veya güvenmeyenler n11'i görüp daldı.

Forumda 5 TL'ye aldığım zamanlar oldu.
  • Arkadaşlar,

Dün istinye park'taki cinemaximum'a gittik. İki kişi 50TL idi galiba gözlük vs dahil. Marslı 3D filmi.
    IMAX oldu mu daha da pahalı sanırım.

N11'deki fiyat bana uygun geldi, sonuçta her seans geçerli herşey dahil IMAX vs.
    Ha 'forumdan kod satın al daha ucuz' diyorsanız, o bana göre değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codew -- 5 Ekim 2015; 14:21:45 >
  • 3D de geçerli olmayan bilet sattım forumda toptan 3.75 ne günlerdi bee coca-cola sağolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

3D de geçerli olmayan bilet sattım forumda toptan 3.75 ne günlerdi bee coca-cola sağolsun

Kazıkmış,ben 2.50 ye excel listesi yapacak kadar çok almıştım bilet.eşe dosta dağıttım,bir kısmını sattım..vs , geçen sene baya sinemaya doymuştuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

3D de geçerli olmayan bilet sattım forumda toptan 3.75 ne günlerdi bee coca-cola sağolsun

Kazıkmış,ben 2.50 ye excel listesi yapacak kadar çok almıştım bilet.eşe dosta dağıttım,bir kısmını sattım..vs , geçen sene baya sinemaya doymuştuk

Seninki de kazık okan 1.75 e aldım tanesini toptan

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Seninki de kazık okan 1.75 e aldım tanesini toptan

Seninki de kazik Seyfettin 1.25 ten aldim toptan ( Saka bir yana bedava aldim diyen arkadas bekleniyorsun )

• bir allahın kulu da link vermemiş.

• hepiniz kazıklanmışsınız brolar, biletleri bedava aldığım gibi üzerine para bile verdiler.
  • sıcak mı bu şimdi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.