Şimdi Ara

Paper Monsters Recut Android'e geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Paper Monsters Recut Android'e geldi

Masaüstü ve mobil platformların beğenilen oyun serisi Paper Monsters'ın son üyesi Paper Monster Recut nihayet Android işletim sistemi için de indirmeye sunuldu.

Uzun süredir iOS platformunda yer alan platform oyunu yandan gördüğümüz üç boyutlu bir dünyada geçiyor. Kağıttan imal edilmiş bu dünyada karakterler de kağıttan. Oldukça renkli bir atmosfere sahip olan oyunda karakteriniz ile maceradan maceraya atılıyorsunuz. Işıklandırma ve gerçek zamanlı gölgeler ile oyun daha gerçekçi bir hale bürünüyor. 

Sürükleme yaparak sağa-sola ilerlediğiniz ve tıklama yaparak zıpladığınız oyunda tehlikelerden kaçınarak bölümleri bitirmeye çalışıyorsunuz. Zaman zaman zorlayıcı olan bölümlerde jetpack, denizaltı, lazer gibi pek güçlendirme yardımınıza koşuyor. Özel hazineleri topladığınızda ise bonus mini oyunları oynayabiliyorsunuz. Bazı bölümlerde güçlü bosslar da sizi bekliyor. Her yaştan kesime hitap eden oyun ücretsiz olarak sunuluyor. 

• Çok sevmiştim bu oyunu. Wp ye gelirse yine oynarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mukemmel bir oyun iosta oynadım androidde sorunlu denedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 5 Ekim 2015; 17:58:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.