Şimdi Ara

Sessizce izleyelim:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler,fener de büyük sorunlar yakında patladı,patlayacak. Beşiktaş şuan formda gözüküyor ama yine avrupa maçlarından sonra ikinci yarıya doğru puan kaybedecek gibi gözüküyor. Hamza nın umutla buralara gelmesi başarı..olaki orta sahaya jose,emre yada birisini bile monte edebilirse sneijder,yasin biraz vites büyütürse chedjou,hakan,muslera formda iken sağda sabri bile oynasa,winnerlığın etkisiyle yine biz son sözü söyleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz çok iyiyiz ya dağıtırız şimdi.

• Gs'nin leşi bile yetiyor

• yaw kardeşım bıze avrupada başarı lazım avrupada ne yapıyım ben ligi bu klüpe avrupa para kazandırır onun avrupada para kazanman ıcın ıyı oyuncular gereklı umutla burak sabrile selcukla başarılı olamazsın
  • Türkiye'de bu oyunla 5 sene üstüste şampiyon olmuşsun kac yazar, Avrupa'da madara olduktan sonra?

• Hani derlerya Büyük takım formasını atsa kazanır, bizdede aynı hesap, herşeye rağmen en büyük aday biziz şampiyonluk için.

Çok winner takımız çok.
  • Arkadaşlar herşey şampiyonluk değil.. Geçen yıl 1 tane rahat macımız yok.. Artık güzel futbol istiyorum 2-3 senedir leş gibi oynuyoruz.. Premier ligin Everton southampton gibi ort bir takımı bizim ligde rahat rahat şampiyon olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Arkadaşlar herşey şampiyonluk değil.. Geçen yıl 1 tane rahat macımız yok.. Artık güzel futbol istiyorum 2-3 senedir leş gibi oynuyoruz.. Premier ligin Everton southampton gibi ort bir takımı bizim ligde rahat rahat şampiyon olur..

Hocam herşey şampiyonluk..kulüp maddi durum olarak kötü durumda ..ibra olayı olmasaydı dursun çıkıp deseydi transfer yok diye hepimiz anlayışla karşılardık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Hani derlerya Büyük takım formasını atsa kazanır, bizdede aynı hesap, herşeye rağmen en büyük aday biziz şampiyonluk için.

Çok winner takımız çok.

Sessizce izleyelim:)

• Devre arası bir santrafor ve bir de Melo gibi bir adam alabilirsek işler çok farklı olur. Hiç zannetmiyorum alacaklarını.
  • gorende cok iyi oynuyoruz zannedecek, yapmayın. Fb'den kotu durumdayız, 2 lig macı kazanıldı dıye bu kadar optimist olmayın. Dengeler cok onemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle bir yazmışsın ki, Fenerde sorunlar patladı patlayacak demişsin. Ya sorun falan olmazsa? Beşiktaş Avrupa maçlarından sonra düşüşe geçecek gibi duruyor demişsin. Ya geçmezse ?

Bide yazmışsın orta sahaya Jose monte edilse, Sneijder ve Yasin vitesi yükseltse, Muslera, Chedjou falan formda olsa şampiyonuz. Bu durum Fener için de geçerli o zaman. Forvete Rvp'yi monte etsek, hoca ne yaptığını bilse, Kjaer, Alves falan formda olsa şampiyon oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

öyle bir yazmışsın ki, Fenerde sorunlar patladı patlayacak demişsin. Ya sorun falan olmazsa? Beşiktaş Avrupa maçlarından sonra düşüşe geçecek gibi duruyor demişsin. Ya geçmezse ?

Bide yazmışsın orta sahaya Jose monte edilse, Sneijder ve Yasin vitesi yükseltse, Muslera, Chedjou falan formda olsa şampiyonuz. Bu durum Fener için de geçerli o zaman. Forvete Rvp'yi monte etsek, hoca ne yaptığını bilse, Kjaer, Alves falan formda olsa şampiyon oluruz.

sence fenerde sorun yok mu?daha doğrusu olmama gibi bir ihtimali yok. peki volkan-kajer-alves-rvp nin mi form tutma olasılığı yüksek? yoksa muslera-chedjou,hakan-sneijder in form tutma olasılığı daha yüksek?. Görünen köy navigasyon istemez. beşiktaş geçmişin sendromunu son 15 dakikalarda yaşıyor. Şenol güneş faktörü ciddi bir faktördür ama takımda hala lider bir oyuncuları yok bana göre. Kaldı ki forvetleri gomez bence türkiye liginde en iyi santrafor ve cardozo gibi mental sorunlarda yaşamıyor. ben bjk şampiyon olamaz demiyorum. Ama bence yüzde 95 böyle olacak diyorum. sende kendi bölümüne kendi oyuncularımız form tutup şampiyon oluruz diye konu açabilirsin.

• evet sorun yaşanabilir ama Galatasaray'da işler güllük gülistanlık değil sonuçta. Birsürü faktör yazmışsın Fenerde sorun çıksa, Bjk avrupa'dan sonra düşüşe geçse, bizimkiler form tutsa, onu buraya monte etsek, o biraz vites arttırsa diye. Ben de diyorum ki o zaman böyle bir durum Fenerbahçe için de geçerli olabilir, Beşiktaş için de geçerli olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

evet sorun yaşanabilir ama Galatasaray'da işler güllük gülistanlık değil sonuçta. Birsürü faktör yazmışsın Fenerde sorun çıksa, Bjk avrupa'dan sonra düşüşe geçse, bizimkiler form tutsa, onu buraya monte etsek, o biraz vites arttırsa diye. Ben de diyorum ki o zaman böyle bir durum Fenerbahçe için de geçerli olabilir, Beşiktaş için de geçerli olabilir.

Hocam tabikide geçerli olabilir. Bakarsın vitor 4-4-2 ye döner 5 te 5 yapar vs. Ama bence olacaklar o.:) içime doğuyorla kesin böyledir arası birşey.D

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

Devre arası bir santrafor ve bir de Melo gibi bir adam alabilirsek işler çok farklı olur. Hiç zannetmiyorum alacaklarını.

Devre arasında bu tür 2 adamı bulmak çok zor. Piyango gibi birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

quote:

Devre arası bir santrafor ve bir de Melo gibi bir adam alabilirsek işler çok farklı olur. Hiç zannetmiyorum alacaklarını.

Sene başında Mario Gomez + Stephane Mbia alınsa şimdi taş gibi takım olmuştuk.

Gomez'e yıllık 3.5m euro + Mbia'ya yıllık 2.6 milyon euro veremiyorsak yazıklar olsun. Bir de ek olarak Mbia'ya 2.2 milyon euro imza parası var.

Yönetim hakikaten de transferde armut topladı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

quote:

Sene başında Mario Gomez + Stephane Mbia alınsa şimdi taş gibi takım olmuştuk.

Gomez'e yıllık 3.5m euro + Mbia'ya yıllık 2.6 milyon euro veremiyorsak yazıklar olsun. Bir de ek olarak Mbia'ya 2.2 milyon euro imza parası var.

Yönetim hakikaten de transferde armut topladı.

Aldıkları adamı oynatamıyorlar sen gomez mbia dıyosun hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.