Şimdi Ara

Honda jazz 2015 Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekim ayina geldik ne zaman gelecek bir duyumu bilgisi olan var mi? Ve tahmini fiyati ve donanimi nasil olacak.paylasir ve bilgilendirirseniz sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasım ayında satışa sunulacak.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    hocam kaynak var mı.. çünkü 15 gün önce bayide konuştuk ama adamların bile gelip gelmeyeceği konusunda bi fikri yoktu..
  • Şuna 2016 desek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

hocam kaynak var mı.. çünkü 15 gün önce bayide konuştuk ama adamların bile gelip gelmeyeceği konusunda bi fikri yoktu..

Honda bayisinin ve müşteri hizmetlerinin verdiği bilgi Kasım ayı içerisinde satışa sunulacağı şeklinde. Eksiyi veren arkadaşlara da saygılarımı sunarım.

• Fiyat hakkinda bilginiz var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

Honda bayisinin ve müşteri hizmetlerinin verdiği bilgi Kasım ayı içerisinde satışa sunulacağı şeklinde. Eksiyi veren arkadaşlara da saygılarımı sunarım.

Ben eksilemedim ancak daha önce bu şu tarihte geliyor dediklerini çok duyduk ve gelmedi o yüzden millet eksiledi sizi.

size şunu söyleyeyim (eski jazzcıyım ben) muhtemelen araba almayı düşünen başka marka almasın jazzı beklesin diye böyle söylüyorlar .
    Çünkü sorarsanız daha önce 2014 haziranda geliyor 2015 ocakta geliyor diye falan çok söylediler araba gelmedi.

Kasımda bayiilere eğitim verileceğini falan duyduk. Demek ki araba cidden getirilecek.

Muhtemelen en önce aralıkta bir iki numunelik gelir bayiiler onları kendilerine falan alır. Çok ısrarcıysanız belki size de düşer. Ancak muhtemelen asıl ithalatı 2016 olsun diye ocak üretimlerinde yaparlar onun da gelişi en erken şubat ortasını bulur diye düşünüyorum. .

• Keşke jazz larda Türkiyede üretilse, en azından bu kadar beklemeyiz

• 70 bin TL'den başlar.

Evet Civic'ten pahalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

quote:

Ben eksilemedim ancak daha önce bu şu tarihte geliyor dediklerini çok duyduk ve gelmedi o yüzden millet eksiledi sizi.

size şunu söyleyeyim (eski jazzcıyım ben) muhtemelen araba almayı düşünen başka marka almasın jazzı beklesin diye böyle söylüyorlar .
    Çünkü sorarsanız daha önce 2014 haziranda geliyor 2015 ocakta geliyor diye falan çok söylediler araba gelmedi.

Kasımda bayiilere eğitim verileceğini falan duyduk. Demek ki araba cidden getirilecek.

Muhtemelen en önce aralıkta bir iki numunelik gelir bayiiler onları kendilerine falan alır. Çok ısrarcıysanız belki size de düşer. Ancak muhtemelen asıl ithalatı 2016 olsun diye ocak üretimlerinde yaparlar onun da gelişi en erken şubat ortasını bulur diye düşünüyorum. .

Hocam gelmediyse benim ne kabahatim var:) Ben mi getirtmedim? Müşteri hizmetleri ve Honda Park Bahçelievler'in verdiği bilgi bu şekilde. Onlara inanmayalım da kime inanalım?

Fiyatın ise kurdan dolayı netleşmediğini ifade ettiler.

• bence hiçbir zaman gelmeyecek.. honda tr'nin beceriksizliği sayesinde.. varsa yoksa tüplü civic satmaya devam..
  • İçiniz rahat olsun jazz gelecek
  • sallayan sallayana.

Bir kere model civic fiyatlarına çok yaklaştığı için, civicin avantajlarını ber taraf etmemek adına satıştan kaldırıldı. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. 2012 den beri honda hızla pazar kaybetti.

Kesinlikle gelmez demek zor ama gelmesi muhtemel değil. Çünkü ucuza honda çok zor bu memlekette.

Jazı bırakın şu civic sedana dizel otomatik zf 160hp getirsin. Accorduda getirsin aynı kombine ile zaten jazz kendiiğinden gelir.
  • Honda kendi bacağına sıkıyo şuan.Jazz-Civic-Accord mantıklı fiyatlara satışa konulmalı dizel seçenekleriyle birlikte özellikle dizel civic yok satar
  • jazz i bende bekliyorum . gecen hafta Ayışığı honda bayidine sordum ekim sonu gelir 65 binden baslayacak demislerdi.

• Fiyatlar belli olmuş..

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=111161281

• quote:

Fiyatlar belli olmuş..

Fiyatlar nerede? Ben göremedim de...herhalde sabah sabah tam ayılamadan baktım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarida fiyat 70 olur diyen arkadas nerdeyse hakli cikmis .

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Yukarida fiyat 70 olur diyen arkadas nerdeyse hakli cikmis .

O 70'den başlar diye sallamış, araba 56 bin TL'den başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

quote:

Fiyatlar belli olmuş..

Fiyatlar nerede? Ben göremedim de...herhalde sabah sabah tam ayılamadan baktım...

Sayfanın sonunda yazıyordu:) Buraya da yapıştırayım;

FİYATLAR:
    Dream (Manuel) : 57.650
    Premium (Otomatik): 65.150
    Elegance (Manuel): 66.650
    Elegance (Otomatik): 69.150

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.