Şimdi Ara

KOKU GİDEREN SUSUZ ÇAMAŞIR YIKAMA SİSTEMİ HANGİ MARKALARDA VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günlerdir araştırıyorum Samsung'un air wash, LG nin buharlı tazeleme dediği teknolojiyi diğer markalarda bulamadım. Sigara kokusu yüzünden çanta dahil ne varsa yıkıyorum çoğu kez. En çok kullanacağım bu program olacak. Birçok forum, tavsiye okudum kimse bunu çok önemsememiş. İşin uzmanı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: leylat

Günlerdir araştırıyorum Samsung'un air wash, LG nin buharlı tazeleme dediği teknolojiyi diğer markalarda bulamadım. Sigara kokusu yüzünden çanta dahil ne varsa yıkıyorum çoğu kez. En çok kullanacağım bu program olacak. Birçok forum, tavsiye okudum kimse bunu çok önemsememiş. İşin uzmanı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Suan piyasada Lg Aeg Electrolux Arcelik Beko gibi markalar buhar ile tazeleme yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mielede de var b

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    emrahsnr teşekkürler cevabınıza Mielede buharlı yıkama özelliği varama susuz, sadece buharla havalandırma özelliği yok. Benim amacım yıkamadan havalandırıp kaldırmak
  • Teşekkürler Lazpanyol-61. Samsung, arçelik, beko istemiyorum. Geriye kalıyor LG, AEG, ELEKTROLUX.
    LG F14A7FSS MODELİ 2000 TL civarı LGnin bu özellikteki en ucuz modeli bu
    ELEKTROLUX EWF1486GDW 1500 TL civarı. Eloktrolüksün neredeyse tamamı buhar tazeleme yapıyor. fiyatları 15000-24000 arası.motor inverter, ecoinverter diye ayrılmış başka teknik detay var anlamadığım.
    AEG L87405FL 1700 TL.

Fiyatlar bu kadar farklı olunca aklım iyice karıştı. LG laptop kullanıyorum, LG bilgisayardan çıktı deyip pilini bulamadılar, pilsiz kullanıyorum. Sitesinde üretimden kaldırılan modeller diye bir bölüm bile var. model enflasyonu yaşıyorlar sanki. 10 yıl sonra herşeyi sağlam basit bir parçası yok diye kalakalmayayım
    Elektrolüks-aeg zaten kardeş.

teknik kıyaslamalarda yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Teşekkürler Lazpanyol-61. Samsung, arçelik, beko istemiyorum. Geriye kalıyor LG, AEG, ELEKTROLUX.
    LG F14A7FSS MODELİ 2000 TL civarı LGnin bu özellikteki en ucuz modeli bu
    ELEKTROLUX EWF1486GDW 1500 TL civarı. Eloktrolüksün neredeyse tamamı buhar tazeleme yapıyor. fiyatları 15000-24000 arası.motor inverter, ecoinverter diye ayrılmış başka teknik detay var anlamadığım.
    AEG L87405FL 1700 TL.

Fiyatlar bu kadar farklı olunca aklım iyice karıştı. LG laptop kullanıyorum, LG bilgisayardan çıktı deyip pilini bulamadılar, pilsiz kullanıyorum. Sitesinde üretimden kaldırılan modeller diye bir bölüm bile var. model enflasyonu yaşıyorlar sanki. 10 yıl sonra herşeyi sağlam basit bir parçası yok diye kalakalmayayım
    Elektrolüks-aeg zaten kardeş.

teknik kıyaslamalarda yardımcı olursanız sevinirim

Bu fiyat bazında en iyi çamaşır makinesi
    Yazdığınız modellerden üstün daha yeni seri hemde

http://www.hepsiburada.com/electrolux-ewf1497cdw2-ultramix-a-50-9kg-1400-devir-camasir-makinesi-p-MTELECEWF1497CDW2?wt_gl=cpc.elk.beyazesya.pla&gclid=CLjt4ev2qcgCFaoBwwod13ML4Q

• EWF1497CDW2 ile EWF1486GDW2 arasında 500 tl fark var. markanın kendi sitesinde karşılaştırma yaptığımda su kesilince durması önemli olabilir onun dışındakiler farketmez ancaaaak inverter ile eco inverter farkını bilmiyorum. araştırdım ama pek anlamadım, 2 cümleyle anlatabilirseniz sevinirim. 500 tl önemli bir fark benim için @Lazpanyol-61
  • quote:

EWF1497CDW2 ile EWF1486GDW2 arasında 500 tl fark var. markanın kendi sitesinde karşılaştırma yaptığımda su kesilince durması önemli olabilir onun dışındakiler farketmez ancaaaak inverter ile eco inverter farkını bilmiyorum. araştırdım ama pek anlamadım, 2 cümleyle anlatabilirseniz sevinirim. 500 tl önemli bir fark benim için @Lazpanyol-61

Kazan hacmi ultramix teknolojisi lcd ekran teknolojisi farkli

• lg combo 9 yikama 6 kurutma 2100 tl kampanyadaydi bende elektrolux -aeg /lg arasinda kaldim 2 aydan fazla arastirdim son dakka bosch makinada kampanya yakaladim bosch aldim yeni kuruldu pismanim keske lg alsaydim

• lg combo 9 yikama 6 kurutma 2100 tl kampanyadaydi bende elektrolux -aeg /lg arasinda kaldim 2 aydan fazla arastirdim son dakka bosch makinada kampanya yakaladim bosch aldim yeni kuruldu pismanim keske lg alsaydim

• quote:

EWF1497CDW2 ile EWF1486GDW2 arasında 500 tl fark var. markanın kendi sitesinde karşılaştırma yaptığımda su kesilince durması önemli olabilir onun dışındakiler farketmez ancaaaak inverter ile eco inverter farkını bilmiyorum. araştırdım ama pek anlamadım, 2 cümleyle anlatabilirseniz sevinirim. 500 tl önemli bir fark benim için @Lazpanyol-61

CDW'nin üstünlükleri;

-Ultramix deterjan karıştırma ve püskürtme sistemli. Yıkama ve yumuşatma performansı çok daha yüksek.
    -Tambur daha büyük
    -Eko programda yarı yarıya daha az elektrik harcıyor.
    -Daha sessiz
    -Motor teknolojisi daha üstün
    -Favori program kaydetme seçeneği var
    -Kg önerme özelliği var
    -Tasarruf seviyesini gösteriyor
    -Su giriş hortumu güvenlik sistemli

Tercihinizi bu farklara göre yapabilirsiniz.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    @candogan62 teşekkürler. pekiAEG nin L87405FL ile Elektorlux EFW1486 GDW2 sini kıyaslasam, hatta dün media markt aklımı karıştırdı LG F14A7FDS yi öyle bir anlattkı alıp çıkasım geldi. Nakit alacağım için pazarlık şansı olur diye doğubank civarında olacağım bugün. Marka tercihi olarak LG mi AEG/ELEKTOLUX kardeşler mi? model bazındada fikrinizi söylerseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AynilyA

lg combo 9 yikama 6 kurutma 2100 tl kampanyadaydi bende elektrolux -aeg /lg arasinda kaldim 2 aydan fazla arastirdim son dakka bosch makinada kampanya yakaladim bosch aldim yeni kuruldu pismanim keske lg alsaydim

Güle güle kullanın @AynilyA Ben boschu baştan eledim. Umarım bugün doğubankta aklım karışıp başka markayla eve gelmem
  • benim evime lg servisi cok yakin direk gidip konustum cok memnun kalirsin bugune kadar sikinti yasamadik dediler 9 kh yikamali modelini alicaktim ayni fiyata 9 yikama 6 kurutma modelini bulunca daha mantikli geldi yalniz garanti uzatamiyorsunuz lg de onemliyse sizin icin eger

aeg elektro lux servisinide telefonla aradim adam 9 yildir bu isi yapiyorum henuz motor degistirmedim markasi aeg yada elektrolux olan modeli hic farketmez al memnun kalirsin dedi
    cdw 2
    modeli yada lg derim ben arastirmalarim dogrultusunda
    cdw 2 hepsiburada sitesinden inceleyin ozellik bakimindan derim
    lg dusunuyorsanizda komsumda arcelik 8144 bj modeli var lg uretimi cok guzel bir makina onu gorunce lg donmustum ben lg de aklim kaldi acikcasi fiyatida cok uygundu
    karar verince sizin icin arastirma yapabilirim fiyatlar hakkinda herseyimi internetten ucuza denk getiren biri olarak yardimci olmaya calisirim
    gonlunuze gore bir makina bulmaniz dilegiyle

• benim evime lg servisi cok yakin direk gidip konustum cok memnun kalirsin bugune kadar sikinti yasamadik dediler 9 kh yikamali modelini alicaktim ayni fiyata 9 yikama 6 kurutma modelini bulunca daha mantikli geldi yalniz garanti uzatamiyorsunuz lg de onemliyse sizin icin eger

aeg elektro lux servisinide telefonla aradim adam 9 yildir bu isi yapiyorum henuz motor degistirmedim markasi aeg yada elektrolux olan modeli hic farketmez al memnun kalirsin dedi
    cdw 2
    modeli yada lg derim ben arastirmalarim dogrultusunda
    cdw 2 hepsiburada sitesinden inceleyin ozellik bakimindan derim
    lg dusunuyorsanizda komsumda arcelik 8144 bj modeli var lg uretimi cok guzel bir makina onu gorunce lg donmustum ben lg de aklim kaldi acikcasi fiyatida cok uygundu
    karar verince sizin icin arastirma yapabilirim fiyatlar hakkinda herseyimi internetten ucuza denk getiren biri olarak yardimci olmaya calisirim
    gonlunuze gore bir makina bulmaniz dilegiyle

• AynilyA A kullanıcısına yanıt
    @AynilyA çok teşekkürler. doğubanktan nakit 1875 Tl ye elektrolux EWF 1497 CDW2 aldım. 2 saat önce kurdular. tahminimden daha gürültülü ama benim için çok önemli değil. diğer özelliklerini deneyimledikçe paylaşacağım. Bu arada makine teleşıyla cep telefonuzede oldum. ilgili konu başlığında destek arayacağım. yardımınız için tekrar teşekkürler @AynilyA
  • Rica ederim
    iyigunlerde gule gule kullanin
    telefon dustumu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.