Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Verip Nam Alırız -- 9 Eylül 2020; 21:34:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskiden yaptığın şeyleri yap dh ye gir eski arkadaşlarınla konuş çok yardımcı oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

Eskiden yaptığın şeyleri yap dh ye gir eski arkadaşlarınla konuş çok yardımcı oluyor

Dh de olmasa napcam bilmiyom zaten hocam. Eski arkadaşlarda yazmıyor WhatsApp falan. İçim sıkışıyor :((

• Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    Anonim birilerine yaz o zaman. Connected2me diye bir program var oradan anlık mesajlaş.

• Merhabalar hocam. Ben de aynı durumdayım geleli 3 gün oldu ve yalnız kaldığımda eski günlerimi özleyip duruyorum. Bunun için birileriyle muhabbet etmek en iyisi, yavaş yavaş atlatacağımızı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mütehassıs

Merhabalar hocam. Ben de aynı durumdayım geleli 3 gün oldu ve yalnız kaldığımda eski günlerimi özleyip duruyorum. Bunun için birileriyle muhabbet etmek en iyisi, yavaş yavaş atlatacağımızı düşünüyorum

Hocam siz de mi ayrı şehirde kalıyorsunuz. İnşallah en kısa zamanda atlatırız. Dediğiniz gibi birileri ile sohbet etmek iyi geliyor fakat odada sessiz bi ortam var maalesef 2 kişiyiz o da konuşmuyor

• quote:

Anonim birilerine yaz o zaman. Connected2me diye bir program var oradan anlık mesajlaş.

Site mi uygulama mi hocam?

• Burdan konuşabiliriz aslında anonim olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

quote:

Site mi uygulama mi hocam?

Hem sitesi var hemde androidte uygulaması var. Kullanışlılık ve sohbetlere başka zamanda devam edebilmek açısından mobili daha uygun bence.

• SEN=BEN. Hastayım ve artık bir delilik yapıp ailemin yanına gitmeyi düşünmedim degil bu akşam
  • Bende böyleyim kaldığım yerde berbat istersen numaranı ver arıyım konuşalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yüzden ailemin yanında okumayı seçtim. Aslında bölüm faktörü de etkiledi ve belki de rahatımı düşündüğüm için. Umarım kısa zamanda alışırsın.
  • Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yurttayım ben de. 2 kişinin öyle bir sıkıntısı var doğru. Bizim 4 kişi olduğu için daha çok konuşuluyor. Ama yurdun kantinine falan inerseniz konuşacak başkalarını da bulabilirsiniz

• Boşver,patlat bi 31

• quote:

Orijinalden alıntı: radamelfalcao

Boşver,patlat bi 31

hahahhaha :D
  • Klişe ama gerçekten geçici arkadaşlar bu durumlar. Dışarı çıkın birileriyle görüşün kapalı kalmayın. Çıkın gezin dönüşte cipsinizi kolanızı kahvenizi çikolatanızı film izleyin diziye başlayın okul şeyleriyle uğraşın. Yemin ediyorum insanoğlu çok fena alışır hatta o günleri bile özlersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Klişe ama gerçekten geçici arkadaşlar bu durumlar. Dışarı çıkın birileriyle görüşün kapalı kalmayın. Çıkın gezin dönüşte cipsinizi kolanızı kahvenizi çikolatanızı film izleyin diziye başlayın okul şeyleriyle uğraşın. Yemin ediyorum insanoğlu çok fena alışır hatta o günleri bile özlersiniz.

Haklısınız hocam ama işte alışana kadar çok sıkıntı oluyor :((

• quote:

Orijinalden alıntı: mütehassıs

Evet hocam yurttayım ben de. 2 kişinin öyle bir sıkıntısı var doğru. Bizim 4 kişi olduğu için daha çok konuşuluyor. Ama yurdun kantinine falan inerseniz konuşacak başkalarını da bulabilirsiniz

Anladım hocam biz de 6 kişilik odalar ama şuan mevcut bu kadar. Şimdilik başka odadan 2 arkadaş buldum. Alışmaya çalışıyoruz yapacak birşey yok maalesef

• Bende aynı durumdayım 6. günüm yine az çok alışmaya başladım ama neyapsan evini özlüyorsun

• Gönlünüzü ferah tutun beyler bu süreç eninde sonunda geçiyor ve ciddi bir eşik, atlatınca rahata kavuşacaksınız İnşAllah.. bunu bilmek en azından insanı ferahlatir bir nebze..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.