Şimdi Ara

Fenerbahçe SK'nın resmi mobil uygulaması yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe SK'nın resmi mobil uygulaması yayınlandı 

Son dönemlerde sporların en çok takip edildiği mecralardan birisi hiç kuşkusuz sosyal medya ağları ve akıllı telefonlar. İlk olarak dünya çapında bir çok taraftarı olan Real Madrid, Barcelona gibi dünya devi kulüpler akıllı telefonlar için uygulamalarını yayınlayarak taraftarlarıyla farklı bir iletişim içerisine girdiler. Ülkemizde ise daha önce Bursaspor benzer bir girişimde bulunmuştu, bu kez ise Fenerbahçe mobil uygulamasını yayınlayarak bu yarışa dahil oldu.

Bugün resmi uygulaması yayınlanan kulüp bu uygulama ile birlikte taraftarlarına ; takım hakkındaki özel haberler, sosyal medya içeriklerinin takip edilmesi, özel fotoğraf ve videolar, istatistikler ve maç fikstürü gibi bilgileri tek bir pakette sunmayı amaçlıyor. Yaklaşık 30 dil desteği bulunan uygulamada ayrıca her taraftara ayrı bir profil verilerek bir çeşit sosyal ağ yapılanmasına da gidilmiş.

iOS ve Android platformları için yayınlanan uygulamayı aşağıda yer alan bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz.

• FB'nin bu alanda öncülük etmesi güzel bir gelişme. Umarım diğer takımlarda da benzer uygulamaları görebiliriz.

Yalnız 30 dil desteği nedir arkadaş? Hadi Real Madrid, Manu, Barça gibi dünyanın her yerinde her milletten taraftarı olan global takımlar yapsa anlarım da bizimkilerin yapması komik olmuş.

Not: Fenerliyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Açıkçası iOS uygulamasını deneyemedim ama uygulama sayfasında belirtilmiş o yüzden ekledim
  • 78 mblık ne var merak ettim, dil seçeneklerinden dolayı mı acaba.

• itunesde 82 haberde 78 mb yazıyor
  • Play Store'da aratmıştım bulamamıştım, iyi olmuş hemen indireceğim.
  • İçinde yandex araması falan da varsa iyi.

• Güzel mi uygulama indirip kullanan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bosverin bunu yandex kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

FB'nin bu alanda öncülük etmesi güzel bir gelişme. Umarım diğer takımlarda da benzer uygulamaları görebiliriz.

Yalnız 30 dil desteği nedir arkadaş? Hadi Real Madrid, Manu, Barça gibi dünyanın her yerinde her milletten taraftarı olan global takımlar yapsa anlarım da bizimkilerin yapması komik olmuş.

Hadi avrupada oynayan bir takım olsa neyse de fenerbahçeli futbolcuların yurtdışında kamp yapmasalar pasaporta bile ihtiyaçları olmayacak.

• Atmayin anasini satim, tek dil var oda turkce. IOS un boyutu buyuk, grafiklerden dolayi. Android uygulamasinin kucuk boyutu. Yandexle suan hicbir alakasi yok, arama veya reklam mevcut degildir.

• Bize yine yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

FB'nin bu alanda öncülük etmesi güzel bir gelişme. Umarım diğer takımlarda da benzer uygulamaları görebiliriz.

Hadi avrupada oynayan bir takım olsa neyse de fenerbahçeli futbolcuların yurtdışında kamp yapmasalar pasaporta bile ihtiyaçları olmayacak.

4 gol yemiyorlar ama :)

• daha yeni mi çıkarmışlar bizim 3 sene olcak çıkaralı senede bir de güncelleme veriyorlar

haberde Türkiyede ilk mobil uygulamasını çıkaran klup diyor Bursaspor çıkaralı 3 sene olacak yakında buda linkihttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.Bursaspor&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 10 Ekim 2015; 23:00:34 >
  • Bursaspor. kullanıcısına yanıt
    düzenledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 10 Ekim 2015; 23:32:29 >
  • Okisht kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Yurtdışı cep no çalışmıyor
    Telefon kod olayı ne alaka anlamadım zaten

• Dolphin tek kelimeyle mükemmel bir tarayıcı. Hem eklenti hem de performans açısından çok iyi. Reklam engelleme, flash player, okuma modu, pil tasarrufu eklentileri, Türkçe desteklemiyor olsa da tarayıcı dili ing yapıldığunda kullanılabilen sesle kontrol (SONAR) ve gesture özellikleri, hızı, hafifliği, sade arayüz ve menüleri, kolay kullanımı ve diğer kullanışlı eklentileri ile Dolphin'i tek geçerim. Diğer tarayıcılardan UC fena değil. Bunların dışındakileri tavsiye etmem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.