Şimdi Ara

Galatasaray Taraftarı Futboldan Keyif Alıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takımınız oynarken keyif alıyor musunuz? yoksa önemli olan galibiyet mi? ne olursa olsun galibiyet alalım gerisi önemli değil diyenlerden misiniz?

bence şuan ligtv yada mhk kim dengeliyorsa şu ligi en büyük zararı size veriyor tamam şampiyon oldunuz geçen sene hatta 3 kupa aldınız ama futboldan keyif aldığınız maç 10 tane yoktur.

• Ben geçen seneki Beşiktaş maçında çok keyif almıştım.
  • Siz sanki supersiniz gecen sene filan iyi degildiniz her mac kac pozisyon veriyonuz arti her zaman iyi oynayamaz takim bazi maclarda 3 puana odaklanmak onemli sadece gecen sene bjk son maclarda tecrubesizliginden yine 3. Oldu trcrubeli oyuncumuz cok bi sekilde aliyolar maci bjkde oyle topcu goremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maci aciyorum nette geziyorum gol olunca bakiyorum
  • Aysal geldiğinden beri oynadığımız ilk 3 sezon ki futboldan çok keyif alıyordum, lig maçlarının ortalama 50-60 dakikasını rakip sahada geçiriyorduk maçı ne zaman açsam Galatasaray'ın atak hazırlığındayken paslaştığı zamana denk gelirdim ve futboldan gerçekten keyfi alıyordum sonra yabancı kuralını çıkarttılar ve TFF'den imPARAtor'a milli takım için teklif yaptılar ne olduysa o sezondan sonra oldu zaten.

Geçen sene kaliteli futbolcularımız sayesinde top oynamadan maç kazandık bu sezonda hakem hatalarıyla lider olduk ama çok sürmez 2-3 maça ilk 3'ten koparız.
  • Almıyorum.
  • Sadece Galatasaray değil hiç bir takımın futbolu zevk vermiyor. Sadece azıcık Eskişehir tempolu ve sistemli oynamaya çalışıyor.
    Çöp bir ligimiz var.
  • Geçen sezondan bahsedeceksek sezon ortası gelen Hamzaoğlu ile zaten puan odaklı maçlara çıktığımız için 4. yıldız mücadelesinden ben keyif meyif beklemiyordum, 3 puan varsa OK diyordum. Prandelli faciasından sonra her maç finaldi bizim için, bilmem anlatabildim mi.

Bu sezona dönüp bakıyorum, ne hazırlık maçlarında ne lige başlarken ne Şampiyonlar Liginde ne de içerde ve deplasmanda oyunu tam anlamıyla çözebilmiş ve biliniçli bi atak yapan takım göremiyorum. Abudik gubudik yediğimiz gollerden sonra faturayı Muslera ya kestiğimiz bile olmuştur.

Evet bekliyoruz şuanda takımın iyi sinyaller vermesini hala bekliyoruz çünkü Sabri kesilince sağdan gol yemeyeceğimizi sanıyorduk, hala sağdan gol yiyoruz. Selçuk 2 maç ceza alınca takım takır takır top oynayacak sanıyorduk ama olmadı. Sinan ilk 11 başlarsa Umut un Burak ın zorlandığı gibi zorlanmaz maçı sürklase ederiz diyorduk yine ama olmadı.

Kısaca bu takımda isimler yerine genel olarak eleştirlen bi oyun şablonu olduğunu görüyoruz. Oyuncularımız kaliteli değil, bana göre takım çöp. Bi takımda en çok heyecan uyandıran isim 20 yaşındaki kiralık stoper olabilir mi acaba?

Keyif almıyorum, zerre kadar. Hamza hoca gitse de bu sorunun çözüleceğini sanmıyorum. Yeniden bi takım kurmadan bize haram oldu keyif almak.

• tr liginde takım kazansın yeter zaten hiçbir takımın futbol oynadığı yok. ama avrupa maçlarını izlemek işkence oluyor
  • Galatasaray'ın maçı olmasa para verseler izlemem. Ligde başka takımın maçını izlemişliğim de yoktur zaten.
  • Almıyorum ama 3 puan alamadan mı yoksa 3 puan alarak zevk alamamak mı daha mantıklı?
  • ben her maç uyuya kalıyom valla

o değil boştan yere dtplay aldık ya antalyasporda olmasa izlenmez lig :P
  • Ben zevk alıyorum her maç yüzde 60 in üzerinde topa sahip oluyoruz. Biraz daha hücum organizasyonlarında hareketlenirsek biraz daha hareketli olursak bu takım 2. yarı iş yapar.

Astana maçını saymıyorum zemin vs ama madrid maçında da fena degildik. Sonuçta bu Madrid'i yenemwywceğimiz aşikadı ama ikinci yarı iyi oynadık.

2 transfer biraz uyum biraz konsantrasyon. Takım daha iyi olacak.

• yıllardır keyif aldığım maç sayısı 10u geçmez.

Şöyle bir düşüneyim

Sneijderin volkan 2 tane yolladığı maç. Zevkten erir insan.

Cl maçları. Tabi başarılı olduklarımız.
    Real maçı mesela drogbanın topukla yolladığı.

Maçlar demiken fenerin geçen sezon iki üç kırmızı gördüğü maç. Radyodan dinledim çok zevkliydi
  • Keyif bırak maçları izlemeyi bıraktık umut Burak selçuk sabri denen şahıslar yuzunden.üst düzey forvet gelene.kadarda izlemem

• Ligin keyfi yok. Premier ligeden daha fazla maç izliyorum şuan
  • Bu sezon keyif aldığım tek maç Osmanlıspor maçıydı ve onuda kaybettik. Bizim kazanmamız için kalemizde bol pozisyon vermemiz gerekiyor. Çünkü Muslera tasarruflu lamba gibi kurtardıkça ısınıyor ve mükemmelleşiyor. O gol yemeyince zaten bizim yerimize rakiplerimizin saçma hatalarıyla gol geliyor.
  • Keyif almıyorum. Bu sene GS maçından çok Saint Etienne maçı izledim.
  • Türkiye'de futbol oynanmıyor ki...
  • sezon sonunan kadar gücü yetmeyenler bunu bilemez tabi :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.