Şimdi Ara

Poldi Astana maçında neden kötü oynadı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam Antep maçında çok iyiydi , Başakşehir maçındada takımın yıldızı ama aradaki Astana maçında tam anlamı ile berbat oynadı

Bunu Hocasının devamlı yerini değiştirmesine bağladı ama Antep maçındada yeri değişiyordu onun , bana kalırsa bu adamın stres sorunu var biraz, Astana maçında seyircinin devamlı onu yuhalaması ve bir iki oyuncu ile tartışması kötü etkiledi maça konsantre bu yüzden olamadı

• Dostum Astana maçı komple rezildi takım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eliyle topu kontrol edişi çok iyi,tekniğini beğendim,dk 77 gs nin ilk kaleyi bulan şutu gol oluyor ama nasıl gol? bilin bakalım nasıl gol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Podolski diger maclardada iyi oynamiyo ki :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

Podolski diger maclardada iyi oynamiyo ki :D

7 maçta 4 gol yaptı , ayrıca gayette iyi oynuyor hucumdaki tüm organizyanlorda o vardı dediğim maçlarda görmüyosan körsündür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

Podolski diger maclardada iyi oynamiyo ki :D

Takımda hücumu yapan bir pdolski var. İlk gol onun ikinci golde pozisyonu hazırlayan yine poldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

eliyle topu kontrol edişi çok iyi,tekniğini beğendim,dk 77 gs nin ilk kaleyi bulan şutu gol oluyor ama nasıl gol? bilin bakalım nasıl gol

Kardeş illa engelleyelim mi milletin huzurunu bozmak için yorumlar yapıyorsun hep
  • Adam Vanspor un alt yapısında yetişse ve 30 yaşında kadar sadece solda oynamış olsa anlarım da dün sağ kanatta golünü attı. Yani bu sol-sağ olayına da katılmıyorum. Top gelirse çakar geçer kaliteli isim dediğin.

Sinan çıkıp Umut girince cezasahasına ekstra adam sokarak rakip stoperlerin aldığı önlemleri yerle bir ettik. Podolski bu sayede bomboş kaldı ve rahat bi gol vuruşu yapabildi. Bu tabloyu sezona yayabilirsek Podolski nin bu gollerinden daha çok seyredebiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.