Şimdi Ara

Eren Holding Çadır Günleri (Resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
19.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Markalar: Lacoste, Burberry, SuperStep, Nautica, Gant, G-Star vs

Burberry çantalar çok pahalı bir cüzdan baktım ortada sepetteydi ucuz sandım 450 TL görünce yuh dedim.
    Swatch saat görmedim gören varsa yazsın.
    50 TL den ayakkabılar başlıyor illa Lacoste alicam derseniz bayan ayakkabıları daha ucuz ama nedense erkek ayakkabıları pahalı bilmem belki bana denk geldi.
    Nautica var 50 TL, bot aldım ben 150 TL ama diğer ayakkabilara baktım 179 TL olanlar var.
    Bitti vs demeyin full doluydu ürünler.
    Taksit en fazla 4 oluyor ama kimi kartın +1 taksit olabiliyor.

Adres:
    Occasion - Mahmutbey mah Ordu cad. No:52 Bağcılar 34197 -http://4sq.com/1p7B3jw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 4 Ekim 2015; 23:07:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çadır nerdeydi
  • NE İNDİRİMİ HANGİ SİTE NERDE NE ZAMAN ?
  • yeni moda bu herhalde çadır kurmak istiyorum.

Diğer firmalarda yavaş yavaş kurarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercioz

çadır nerdeydi

Occasion - Mahmutbey mah Ordu cad. No:52 Bağcılar 34197 -http://4sq.com/1p7B3jw

• Su an 100 mt giriş için sıra bekleyen var. Resimler geliyor.

• Su Cadiri bi de Ankara'da kursalar arkadas

Bknz: cadir kurmak.

• pazar malı gibi ürünlere 150-200 lira bayılmak için insanların sıra beklemesi şaka gibi geçmiş senelerde gittim sırf önünde timsah logosu var diye buruş buruş olmuş gömlekler için kapış kapış alanlar vardı.
  • Çadır açılalı 1 hafta oluyor. Pazartesi günü açıldı. Ben dün ordaydım. Hayli kalabalıktı. Gömlekler 109 TL idi. 7 gömlek beğendim 3 ünü almayı düşünüyordum ancak hepsinin büyük gelmesi ve 39 bedeninin de olmaması sebebiyle kapanış saatinde ağlamaklı bi şekilde ayrıldım :) Ancak çalışan elemanın söylediği ürün bittikçe yenilerini koyuyolarmış. Dolayısıyle hafta içi bir kere daha gitmeyi düşünüyorum.
  • Yoldayım bilgilendiririm gidince

• 2 otobüs, 1 minibüs, 4 motorsiklet ve 7 bisiklet ile yola çıktık. Gidince resimleri paylasirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpkartal -- 4 Ekim 2015; 15:29:26 >
  • Swatch saat var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sakın online almayın stokta olmayan ürünü koyup sonra da para iadesi içiin uğraşıyosun
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Hafta ici sabah erken gidicem insallah daha sakin olur

• Beyler ayakkabılarda renklere dikkat edin lacoste ayakkabıların kimi modellerinde renk tonları tutmuyor.aldığınız ürünlerde özür var mi bakın insanlar denerken zarar verebiliyor.resim cektim şarj az.

• parasını kesinlikle hak etmeyen ürünlerin sıcak fırsatlar gibi bir bölümde bu kadar rağbet görmesini hiç anlamıyorum.

bir sıcak fırsatçının; 30 liraya fabrika,40-50 liraya network,60-70 liraya beymen markalarının gömleklerini alabiliyorken gidip timsah var diye sıradan bir gömleğe 109 lira vermesi anlaşılabilir gibi değil.

ürünlerin arasında sıklıkla defolu olanlar çıkıyor. aynı ürünler arasında renk tonu farklılıkları bile oluyo. ne olduğu nereden geldiği belli değil.

yine de alana saygı duyarım. bu da benim fikrimdir.
  • Düzgün birşeyler var mı ve fiyatları ne alemde?
    yarın dersim yok, belki o taraflara geçebilirim. occasion - 212 - starcity şeklinde bir rota çizilebilir.
  • Starcity neresinde kalıyo çadır

• Artık bimdeki su için bile firsat konusu açacak kişiler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cadır bugun mu acıldı yoksa acıkmıydı ? Cunku ilk 3 gün gitmediyseniz alınacak hersey bitti demektir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.