Şimdi Ara

Wolksvagende yaşanan olaylar ve Skoda'ya etkisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar malumunuz gündeme oturan bomba olay... Wv emisyon degerlerinin olması gerekenden fazla oldugu hakkında..
    Tabi olayın Abd başta olmak üzere siyasi dampinge varan boyutu ayrı tartışma konusu...

Wv,zararını telafi etmek üzere audi ve porshe yi satablirmiş,dogru yalan bilemem..Ama benim merak ettiğim asıl konu nasip olursa "yakında skoda ailesine katılmayı planladığım için" olayın SKODA BOYUTU...

Düşüncesi olanlar....?

• aynı motorlarda aynı sonuçlar olacak.
  • Türkiye de vw ye bişi olmaz dert etmeyin.
    Hatta vw yi bu durumdan anca Türkiye kurtarır vw batıyor deriz gider 1er tane haylayn tdi polo,jetta felan alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

Türkiye de vw ye bişi olmaz dert etmeyin.
    Hatta vw yi bu durumdan anca Türkiye kurtarır vw batıyor deriz gider 1er tane haylayn tdi polo,jetta felan alırız
    Grubun bütün markalarıyla sarsılacağı aşikar. Sonuçta aynı motorları bütün markalarında kullanıyorlardı. Kaynak için illaki bir firma satmaları gerekirse bence Audi veya Porsche yerine Seat-Skoda ilk tercihleri olacaktır diye tahmin ediyorum.

Ama Türkiye'de diğer ülkelerde olduğu kadar sarsılmaz VW. Şuan millet VW fiyatları düşse de alsak diye bekliyor, böylesine hilekar bir firma ceza alsın diye değil.
  • Hak veriyorum valla.. Bizim milletimiz menfaatine daha düşkün oldugu için saglıkmış gelecek nesillermiş hak getire... Ama tahtı sallandı , kariyerine halel getirildi.. Bu açık
  • quote:

Orijinalden alıntı: wndrby

Hak veriyorum valla.. Bizim milletimiz menfaatine daha düşkün oldugu için saglıkmış gelecek nesillermiş hak getire... Ama tahtı sallandı , kariyerine halel getirildi.. Bu açık
    Katılma..şart mı Skoda almak?
  • Bende ayni durumdayim..

kafamda deli sorular.. 3 ay once siparis verdim..

Olaylarin hicbiri yoktu o zaman..

takipteyim.. 5 binde kapora verdim.. Özel siparis oldugu icin.. acikcasi bugün parayi verseler alirim gibi.. o kadar beklememe rağmen..firmayla konusmak gerek..

hele skoda satilirsa.. sikinti büyük olur.. markanin degeri arkasinda vag grubu olmadikca eskisi gibi olmaz.. ve vag grubu elinden birini cikarcaksa bu ilk skoda olur ona eminim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Katılma..şart mı Skoda almak?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1453rpm

Grubun bütün markalarıyla sarsılacağı aşikar. Sonuçta aynı motorları bütün markalarında kullanıyorlardı. Kaynak için illaki bir firma satmaları gerekirse bence Audi veya Porsche yerine Seat-Skoda ilk tercihleri olacaktır diye tahmin ediyorum.

Ama Türkiye'de diğer ülkelerde olduğu kadar sarsılmaz VW. Şuan millet VW fiyatları düşse de alsak diye bekliyor, böylesine hilekar bir firma ceza alsın diye değil.

Harbiden düşsede bi Passat alsak benzinli comfortundan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdardespp

quote:

Böyle düşünen çok büyük bir kitle olduğu için düşmez fiyat.
    Hadi ağzının salyalarını sil şimdi.

• quote:

quote:

Bende bi tane highline tsi sunrooflu adaptif şasi li alırım.

Ama bi dk benim param yoktu onu unuttum

• DolceVita. kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ..sen ben birkaç kişi daha VW muhalefetinden 4 günlük hapse düşüp yeni çıktık..parmağım kaşınıyor ama mahpusluk zor..Hani BMW ,Mercedes gibi kendine has karekteristikleri olan bir araç olur da kafaya takılır..her tarafı Skoda olsa ne yazar almayıverirsin belayı hissedince..
    Bak bütün VW aleyhindeki konuları kapatmış yönetimdeki ulu büyük arkadaşlar, vardır bir bildikleri elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

quote:

Böyle düşünen çok büyük bir kitle olduğu için düşmez fiyat.
    Hadi ağzının salyalarını sil şimdi.

Kendinden biliyon işi . Geçmiş mesajlarıma falan bakarsan . 80 bine kadar nakitte sıkıntım yok trendline alabiliyorum yani her türlü comfort olsa iyi olurdu diyorum sadece . Şimdi ihtiyacın olursa salyaların için kargoyla peçete gönderebilirim sana .

• yaşadığımız ülkenin farkındasındır umarım.chevrolet Türkiye den çekilecem dedi fiyatları düşürdü.showroomlarda izdiham oldu araç almak için.bur da herşey ateş pahası.vw 10 bin indirim yapsın daha kötü izdiham olur.burda önce fiyatı önemli , güvenlik vs 2. planda
  • quote:

Hocam zaten ..sen ben birkaç kişi daha VW muhalefetinden 4 günlük hapse düşüp yeni çıktık..parmağım kaşınıyor ama mahpusluk zor..Hani BMW ,Mercedes gibi kendine has karekteristikleri olan bir araç olur da kafaya takılır..her tarafı Skoda olsa ne yazar almayıverirsin belayı hissedince..
    Bak bütün VW aleyhindeki konuları kapatmış yönetimdeki ulu büyük arkadaşlar, vardır bir bildikleri elbet

Kodesemi tıktılar

• quote:

Yansın hepsi, su veren itfaiyenin hortumuna düğüm atayım

78 milyar Euro toplam ceza söz konusu imiş dünya genelinde

• Eskiden vag grubu araclanlara aciyordum. Şimdi ise gülüyorum. Aglanacak halinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Eskiden vag grubu araclanlara aciyordum. Şimdi ise gülüyorum. Aglanacak halinize.
    Şu sıralar hiçbir aileye katılmayın. Tavsiyem otomobil almayı bekletmeniz olacaktır.

Hem otomotiv dünyasındaki ciddi çalkantılar, hem dünyadaki beklenen ekonomik fırtına, hem Türkiyedeki siyasi belirsizlikler, bırakın otomobil almayı, insana otomobilini sattıracak cinsten riskler...

Bir sabah kalktığınızda trilyoner komşunuzun battığını, sıfırı tükettiğini görme olasılığınız var. Allah vermesin tabii ama durumlar çok kritik dünyada...

Tasarruf yapmakta fayda var. Bırakın otomobili, cep telefonu bile almayın bu dönemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Şu sıralar hiçbir aileye katılmayın. Tavsiyem otomobil almayı bekletmeniz olacaktır.

Hem otomotiv dünyasındaki ciddi çalkantılar, hem dünyadaki beklenen ekonomik fırtına, hem Türkiyedeki siyasi belirsizlikler, bırakın otomobil almayı, insana otomobilini sattıracak cinsten riskler...

Bir sabah kalktığınızda trilyoner komşunuzun battığını, sıfırı tükettiğini görme olasılığınız var. Allah vermesin tabii ama durumlar çok kritik dünyada...

Tasarruf yapmakta fayda var. Bırakın otomobili, cep telefonu bile almayın bu dönemde

Akıllı adamın hali başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: yes i dont

yaşadığımız ülkenin farkındasındır umarım.chevrolet Türkiye den çekilecem dedi fiyatları düşürdü.showroomlarda izdiham oldu araç almak için.bur da herşey ateş pahası.vw 10 bin indirim yapsın daha kötü izdiham olur.burda önce fiyatı önemli , güvenlik vs 2. planda

Chevrolet çekilirken bu Zaman ki ekonomik koşullar yoktu. Passat ta 10 binlik bir düşüş pek bir hareketlilik getirmez. Galericiler desen bu eko koşullarında alıp satma işine cesaret edemezler. Geçti o devirler. Şu anda. Ve bundan sonra araba akacak adam her zaman araba alabilecek adamdır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.