Şimdi Ara

Z906 ile z5500 arasındaki farklar nelerdir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir araştırma için bilgi almak istiyorum z906 ve z5500 arasındaki temel farklar nelerdir ? Ayrıca kullanıcı yorum ve şikayetleri nelerdir?

Cevaplar için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ortak yönlerini söyleyeyim .

İkisi de müzikal anlamda vasat sistemlerdir .

Z906 Tizler de ve bass'larda biraz daha iyidir Z5500'e nazaran .
  • Peki z5500 bu kadar iyi olmamasına rağmen Türkiye de daha fazla satılma sebebi nedir ? İyi reklammı

• quote:

Orijinalden alıntı: uluccan

Peki z5500 bu kadar iyi olmamasına rağmen Türkiye de daha fazla satılma sebebi nedir ? İyi reklammı

Ucuza all in one bir sistem ve sinemada gayet başarılı.

Ama bir yere kadar tabi. PC Hoparlörü neticede.
  • THX Sertifikası olan , dijital girişlere sahip piyasadaki tek ses sistemi olması bundaki en büyük etken . ( Zamanında öyleydi , şimdi Dijital girişlere sahip başka ses sistemleri var mı bilmiyorum )

Ev Sinema Sistemi olarakta kullanılabilen ve bu konuda gayet başarılı olan bir ürün .

Z5500 Sadece Müzik konusunda vasat bir ürün , onun haricinde filmlerde mevcut sistemler arasında efsane diyebiliriz bu ürüne .
  • Peki araştırmalarım arasında söyle bir şeyinde duydum bu konuda yorum ne olabilir 1500 ile 500 tl arasında fiyat biçilen bu ürünler neden bu kadar basit bir konsepte satılıyor ve büyük marketler pazarında çok satılırken neden bir standat üzerinde lanse edilmiyor acaba logitech burda sadece pazara müşteri ürüne sahip olsun gerisi beni ilgilendirmezmi diyor ki distribütörüde çok verimli bi alt yapı sağlamıyor nihai tüketiciye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.