Şimdi Ara

20.000₺-23.750 arası ne almalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar ailemize yani bir araba arıyoruz 9 yıldır 98 model Opel corsamiz artık küçük geldiği ve eskidiği için değiştirmeye karar verdik. Bende bu yıl ehliyet alacağımdan dolayı guçlu bir araba istiyorum. Mercedes c180-200 ve Opel vectra b de karar kıldık. Mercedes 95 model elegsnce donanımlı bir Mercedes 23.750₺ falan sizce ne yapmalı hangisini tercih etmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• model yukseltmeye bakin model dusurmeyin mercedeste bmw de audi de volvo da olsa dusuk model almayin zaten bindiginiz arac 98 model 9 sene sonunda gidip 95 model araca o paralari vermeyin 2001 vectra olabilir 2004 e kadar olan araclara bakin ortalama 20 25 arasi bulabileceginiz modeller coktur eski araba ne kadar iyi olursa olsun parcalari yipranmistir bi sorun acarsa mercedes gibi bi aracin altindan kalkamazsiniz yoksa mercedesin eskiside yeniside simdiki plastik gibi araclardan cok cok iyidir saygilar

• çağlar2323 kullanıcısına yanıt
    Volvo s40 lar falan nasıldır ? Siz ne önerirsiniz bu aralıkda

• Merhaba.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acil-dizel-vectra-desing-198553490/detay/

Az önce bakarken bu ilan dikkatimi çekti.

• Vectra b ama mutlaka makyajlı kasa olsun makyajsızı sorun açabilir.
    2000+ Vectra 2.0 CDX+Lpg tavsiye ederim.

• Willian kullanıcısına yanıt
    yaklasik 4 yil bindim s40 2003 1.6 109 hp modeline arabam eski sahiplerinden dolayi hor kullanilmisti 12 kisi el degismisti araba Ankara arabasiydi elazigdan gittik getirdik hic bi araba onun verdigi guven konfor hissini bana vermiyor eger buyuk sehirdeyseniz temiz bakimli bi s40 i hic biseye degismem hem model yuksek hem tam donanimli hem guvenli bi arac kacirmayin derim performans konusunda sizi tatmin etmez 1.6 oldugu icin eger gitsin ben basarim diyosaniz 1.8 2.0 2.0t motorlara bakin buyuksehir deme amacim parca skintisi cekmemeniz icin ben kucuk sehirde de cok zorluk cekmedim ankaradan geliyodu bi telefonla 2 gunde

• Merhaba.
    Volvo' yu parçası pahalı olduğu için tavsiye etmiyorum.

• Laguna 2 bakılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000-2002 arası 2.0 16v 140 hp Laguna bakılabilir
  • İlacınız volvo 1998-2003 arası s40 performansa göre motor değişebilir.

• Volvo'nun bakımı sadece 2-3 bin lira tutuyor. Karşılayabilirseniz tank gibi arabadır.
  • nissan maxima 2.0 v6 155 hp veya bulabilirseniz infiniti i30 3.0 v6 193 hp..Performans olarak infinitiyi daha çok tavsiye ederim tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Canky -- 4 Ekim 2015; 11:36:25 >
  • ışıklılımühendis20 I kullanıcısına yanıt
    Lagunalar sorunlu araba diyorlar sürekli ufak tefek de olsa sorun çıkartıyormuş. Babam da renaulta karşı bi on yargı var binmem ben diyor.

• Git al mercedesi şuna bak külüstür opel tavsiye ediyorlar

Bulabiliyorsanız temiz e serisi bulun 92-91 bile olur

• Willian kullanıcısına yanıt
    Buraya bir bakın derim ben. Ayrıca Renault ülkemiz şartlarına en iyi dayanan markadır.

http://www.renaultfanclub.com/laguna-1-fan-club-laguna-1-kulubu/
  • mb 200E önermeye girdim konuya
  • o volvonun bakimi 2-3 bin diyenler inan ne volvo gormus ne binmistir ben 4 yil bindim yag bakimi 180 tl en pahali baski balata 400 tl iscilikle 600 tl ayrica 2013 volvo s60 var yag bakimi serviste 750 tl senin servisle isin yok ozel yerde bakim yapacan 200 250 tl yag bakimina verecen o kadar al bin dua edersin ama dediim gibi bakimli hor kullanilmamis alirsan omurluk binersin

• Merhaba.
    Volvo asfalt arabasıdır Türkiye' nin bozuk yollarında yüksek tutarlı ön düzen masrafı çıkarır.

• Arkadaşalar renault laguna 2 nasıldır onerirmsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acil-dizel-vectra-desing-198553490/detay/

Az önce bakarken bu ilan dikkatimi çekti.

Aman hocam ne yaptın pestili çıkmış o ilandaki aracın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.