Şimdi Ara

Honda civic mi toyota corolla mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar butcemiz 28 30 bin lira kadar eskiden 2006 corollamiz vardi zorunlu sebeplerden oturu sattik

Sizce 2004 2005 model bir civic mi yoksa ayni model toyota corollami + ve - olarak yazarsaniz sevinirim

Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2004 Vectra C

• corolla
  • 2004-2005 civicler apaçilerin maskarası oldu, malum sitede "Keyfe keder" ilan başlıklarıyla 35-40 bin tl civarı satılıyorlar...

• Kesinlikle corolla.
    Zaten 30 bin liraya temiz olmak kaydıyla sadece guvenlik paketli eski kasa bulunabilir.
    Ha yenisi bulunsa bile 30 bin lira verecen daha yol bilgisayarı bile yok.

Tavsiyem corolla alternatif olarak da focus derim.

• 1 yıl kadar corolla(2008otomatik) 2,5 yıl civic(2010otomatik) kullandım. Tüm artı eksilerini geçtim sırf koltuğu için bile civic alınır toyotanın ki sandalye gibi. Bi de toyotanın vitesi biraz başarısız gibi geldi bana.

NOT: Tamamen kendi görüşümdür katılmayabilirsiniz
  • Oncelikle benim tavsiyem mazda 3 kesinlikle ama eger illa bunlardan biri diyorsan corolla. Corollayi surdum civice bindim, civic bildigin saman gibi bir araba. Motor olarak ikisi de benzer seviye de, geri kalan noktalarda corolla daha iyi.

• benim tercihim Corolla olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinank3

1 yıl kadar corolla(2008otomatik) 2,5 yıl civic(2010otomatik) kullandım. Tüm artı eksilerini geçtim sırf koltuğu için bile civic alınır toyotanın ki sandalye gibi. Bi de toyotanın vitesi biraz başarısız gibi geldi bana.

NOT: Tamamen kendi görüşümdür katılmayabilirsiniz

sizin kullandığınız yeni kasa civic, arkadaşın baktığı 2005 model olanlar. 2010 corolla mı civic mi diye sorulsaydı civic derdik :)
  • O fiyata ust segment vectra c alinir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cLk kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ben de farkettim ama biraz geç oldu
  • Kuzenim 2005 ya da 2006 bahsettiğiniz kasa corollanın terra (boş versiyon) otomatik hb sahipti, maddi sebeplerden satıp clio almıştı sonrasında tekrar 2006 corolla sol (dolu olan) yine otomatik sedan aldı.

Çok memnun hem konforundan kullanımından hem de sorunsuzluğundan ve piyasasından.
  • Bir honda sever olarak corolla tavsiye ederim nedenine gelirsek , hondalar şu anda apaçilerin eline düşmüş vaziyette temizini bulma şansın zor ve değerinin 10 bin lira fazlasına satıyor millet .
  • Technotronic kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar herkese teşekkürler mazda 3 bakıyorum fikirlerinize ve onerilerinize hala açığım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.